MOKiS otwiera kino, basen i główną siedzibę. Będą ograniczenia, ale nie wpłyną na ceny

 • 8 cze 2020

  Sauna ma swój osobny licznik i osobny limit osób więc korzystający z sauny nie zabierają miejsca pływającym.Na 1 torze mogą być max 4 osoby .Są takie godziny gdzie sauna cieszy się dużym powodzeniem i czekało się w kolejce do sauny a tory były wolne.

  5 1
 • 8 cze 2020

  Woda na basenie nie"stoi" tylko jest cały czas uzdatniania i zapewne czyściejsza niż wtedy gdy chodzą klienci którzy brudni bez prysznica wchodzą do wody co niestety często się zdarza.

  12

Festiwal Biegowy Runmageddon w Myślenicach trwa [GALERIA]

 • 3 maj 2018

  Nie każdy może sie spakować i wyjechać żeby przetrwac ten Armagedon mieszkańców..niektórzy musza dojeżdżać do pracy i do domu no ale kto by się mieszkańcami przejmował..nie każdy musi być fanatykiem tej imprezy.

  35 22

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 9 maj 2016

  Wydaje mi się że to jednak chodzi o inny sklep..użyła imienia właścicielki..jednak nie mnie wskazywać który..Chcislabym natomiast doradzic każdej wymagającej klience aby w wolnej chwili zamiast czytac pierdoły przeczytała kodeks handlowy zwlaszcza art .dotyczący zwrotów i wymiany towaru bo jego nieznajomosc jest często powodem konfliktów Polityka handlowa marketów nie jest obowiazujacym prawem ale wewnetrzną polityką firm i wprowadza w błąd klientów ktorzy takich samych obowiązkow żądaja w każdym sklepie...bo"mam takie prawo"..a czesto niestety go nie masz

  9 7

Bieganie/rower na Chełmie i Uklejnie a zwierzęta

 • 4 mar 2016

  bardziej obawiaj sie ludzi którym nie pasuja rowerzyści w lesie....możesz napotkac na liczne niebezpieczne pułapki..mój syn kiedys jeździł i o mały włos nie skończyło sie to tragedią...mówie tutaj o Chełmie..

  6 2

Lodowisko

 • 9 lut 2016

  Nie miał się czego doczepić to się ołtarza.chwycił..najpierw doczytaj bidoku co to jest samowola budowlana..i ile obiekt musi stac i jakie mieć rozmiary aby trzeba było zgłaszać a potem zawracaj dupe..

  82 12
 • 1 lut 2016

  Zombi strasznie sie emocjonujesz w tych odpowiedziach...mówiąc o lataniu w kosmos miałam na myśli poziom techniki i nie wymagam konsultacji po każdej desce ze stolażem..tylko trochę estetyki...można naprawdę niewielkim kosztem zrobić ładne wykończenia.

  54 5
 • 31 sty 2016

  Pomysł super..jak widać na codzień potrzeba ogromna..wielka frajda dla dzieciaków i nie tylko ale na litość ..wykonanie..porażka..Nikt by sie pewnie nie doczepił gdyby miało to wygląd jak na rynek przystało a nie plac budowy. 21wiek w kosmos lataja a pare desek na wykończenie ciezko dopasowac.

  53 9

Węglówka: Od 20 lat mieszkają w baraku. Ruszyła zbiórka na dom

 • 26 gru 2015

  Niestety to nie jedyna rodzina żyjąca w takich warunkach.Sama poznałam rodzinę z 2 niepełnosprawnych dzieci i chorym ojcem mieszkającą w 9 metrach kwadratowych w podmurówce pod stajnią bez lazienki..toalety..bieżącej wody.Staramy sie im pomóc z grupą ludzi dobrego serca wykończyć maleńki domek...niestety takie osoby nigdy nie proszą o pomoc..

  65 1

Myślenice: Samochody nie wjadą na Rynek?

 • 17 lis 2015

  Jest na dawnym placu targowym.

  8 2
 • 16 lis 2015

  Czytałam ze zrozumieniem w Gazecie Myślenickiej w zeszłym tygodniu:)) słupki maja być w 3 miejscach a w 4 na środku rynku maja być donice-przesuwane w razie potrzeby:)) o likwidacji krawężnika na ulicy .Bema piszą od samego początku....

  1 1
 • 15 lis 2015

  Czytaj ze zrozumieniem---krawęznik będzie zlikwidowany a słupków tam nie ma...słupki będa w 3 miejscach..przy przejsciu dla pieszych na ul.Kościuszki a obok nich wyjazd z rynku-tam gdzie teraz parkuje Cydron...drugie koło wjazdu na ul.klakurki koło dawnego sklepu "Wójcik"i trzecie na chodniku koło ogódka "Paco"

  2 2
 • 15 lis 2015

  Może ktoś raczy zauważyć,że większość sklepów na tej stronie rynku jest czynna w godzinach od 9 lub 10 więc jak przyjąć towar o 6 rano?? Poza tym dostawca często jedzie z daleka i ma kilka punktów do rozładunku i nie ma szans na wjazd o tych godzinach...Pozostałe strony rynku nie posiadają takiego ograniczenia gdyż tam ruch odbywa się cały dzień..inna sprawa ,że od roku na wyjeździe z rynku stoi auto-reklama restauracji "Cydron".,któe to skutecznie blokuje wyjazd z rynku...

  12 3

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015?

 • 24 sty 2015

  Tak to już jest w naszych Myślenicach . Dom kultury nie rozpieszcza ludzi którzy lubią pójść na koncert i posłuchać fajnej kapeli . Od kilkudziesięciu lat nie zawitał do nas żaden zespół czy wokalista z tzw. topu. Jak sobie przypomnę lata osiemdziesiąte to aż wierzyć się nie chce że grały u nas najpopularniejsze kapele w owym czasie . Teraz mamy piękną wytłumioną salę , sprzęt zakupioną za grubą kasę [który jeszcze nigdy nie został rozłożony w całości ,mimo że od paru lat leży w mdk-u] i co z tego? Cisza i spokój to naczelna zasada jaka przyświeca ludziom z Domu Kultury. Dlatego uważam że na Dni Lata ludzie pójdą na wszystko co zaproponują , nawet jeśli w sobotę będą grały Andrusy a w niedzielę Kapela Czerniakowska. A ten cały plebiscyt to jeden wielki pic żeby zrzucić z siebie odpowiedzialność . Zawsze wtedy można powiedzieć że dostaliście to co chcieliście nie do nas pretensje.

  18 3