ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

 • 22 sty 2015

  Bardzo dziękujemy wszystkim osobom i wszystkim instytucjom, które tak chętnie i spontanicznie chciały pomóc oraz za wszelkie udostępnienia naszego ogłoszenia o zaginionej Kaji. Niestety Kaja nie podołała tej drodze sama bez zdrowych oczu i wzroku, który uchroniłby ją przed śmiercią.

  Chcę jednak wierzyć, że każde trudne doświadczenie nas czegoś uczy, Proszę Was więc bardzo gorąco, abyście w przyszłości, kiedy spotkacie błąkającego się po ulicy samotnie psa zareagowali. Dla tych którzy nie wiedzą jak: to bardzo proste – nie musicie brać psa do domu. Jeśli ktoś szuka swojego pieska i za nim tęskni, to w pierwszej kolejności dzwoni powiadomić o zaginięciu staż miejską i weterynarzy z okolicy. Ze strony osoby, która widzi samotnego psa wystarczy tylko zadzwonić do straży miejskiej i powiedzieć, że gdyby ktoś szukał swojego przyjaciela, to jest tu i tu. Czasami każda minuta jest pomocna, a obojętność prowadzi do najgorszego (jak we wszystkim). Dziękuję jeszcze raz za Waszą chęć pomocy.

  23
 • 21 sty 2015
  kafar napisał/a:

  przydałoby się zdjęcie.

  Jestem tu nowa, jak mogę je dodać?

  4
 • 21 sty 2015

  Zaginął PIES
  We wtorek 20.01.2015 około godziny 20.00 zaginął pies na ulicy Słonecznej 19a.

  Mały kundelek, o brunatno-szarawej sierści, waży około 5 kg. Piesek nie widzi, ma już swoje lata i potrzebuje specjalnej opieki, reaguje na imię KAJA.

  Bardzo prosimy o kontakt osoby, które mogłyby cokolwiek wiedzieć, jesteśmy bardzo przywiązani do psa, każda wskazówka będzie dla nas cenna!

  Tel. 609 080 646

  6