Dobry żart tynfa wart

 • 18 sty 2015

  -Jak się nazywa choroba gardła u prostytutki?

  -Polodowcowa

  5 7

Kredyty we frankach

 • 17 sty 2015

  W żadnym cywilizowanym kraju nie bierze się kredytu na 25 lat w obcej walucie. Frankowicze sami są sobie winni i państwo nie może im pomagać. Wystarczy że utrzymujemy górników z naszych pieniędzy to jeszcze będziemy finansować kolejną grupę. Wara od mojej kasy!!

  20 7

Tragiczny wypadek w Osieczanach

 • 17 sty 2015

  mea culpa

  1 15
 • 17 sty 2015
  edyta.g napisał/a:

  Nie wiem też czy zdajesz sobie sprawę że zbyt szybkie zwalnianie samochodu naraża kierowców jadących za tobą na... łagodnie mówiąc duży stres. Sądzę więc że nie masz się czym chwalić. Zasad bezpieczeństwa powinni przestrzegać wszyscy nie tylko kierowcy!!!

  Zbyt szybkie zwalnianie? Widzę zakrę to zwalniam, bo nie wiem co jest. Nikt Ci nie każe blokować kół.
  Masz trochę racji, przerysowałem sprawę, nie mi oceniać nie było mnie tam, ale wiekszość przyzna mi rację, że wiele kierowców jeździ jak wariaci. Mój znajomy rozwalił tam swój samochód bo jechał jak wariat, i żałuję że nie złamał sobie choćby ręki, bo może by się czegoś nauczył. Piraci mogą się pozabijać mają od tego drzewa - nie mam nic przeciw, ale krew mnie zalewa jak taki matoł zabja innych współuczestników ruchu.

  5 21
 • 17 sty 2015

  Moim zdaniem wina jest kierowcy. Proszę nie mówić że prędkość dopuszczalna to 90km.h
  . "Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi, stanu i ładunku pojazdu, warunków atmosferycznych i natężenia ruchu."
  Kiedy ja jadę samochodem i widzę dzieci idące chodnikiem to zawsze puszczam nogę z gazu, bo nigdy nic nie wiadomo. Tam na zakręcie nic nie widać. Za zakrętem może być rowerzysta, wolniej jadący pojazd, czy jakieś zwierzę. Co z tego że wg. przepisów mogę jechać 90km/h jak nie widzę co jest przede mną. Tam maksymalna prędkość ze względu na warunki to moim zdaniem 50km.h

  5 26

SKANDALICZNE CENY OBSŁUGA OPINIE - BUSY

 • 17 sty 2015

  Ludzie powinni wyjść na ulice i to w całym kraju. Bo wszyscy są okradani, to przez państwo to przez korporacje. Nikt nie potrafi zagwarantować nam godnego życia na poziomie. Niestety większość społeczeństwa to lemingi sterowane przez "słuszne" telewizje.

  7 1
 • 17 sty 2015

  Pamiętacie jak była podwyżka cen biletów ? Ja pamiętam jak na jednej z tras podrożały bilety o 50gr i było to 01.01.2012. Wtedy olej napędowy kosztował ok 5.59 (źródło money.pl) teraz Cena spadła o złotówkę w dół, a ceny biletów stoją. Kto mi to wyjaśni?
  PS Swoją drogą jak rochią nas w h*ja składy węgla. Ceny węgla na rynkach spadają, a na składach cena stoi :)

  8 1

Ksiądz w Osieczanach

 • 17 sty 2015

  Mowie tu o przypadkach (a nieraz się o tym słyszy) gdy ksiądz wskazuje osoby które nie płacą, i o tym co napisałem: Ślub ok ale nie mniej niż xxx zł. I to o czym piszę to jest okradanie ludzi. Co do Owsiaka to robi dobre rzeczy , ale powinien powiedzieć dość. Nie może być tak, że będziemy wyręczać państwo w świadczeniu usług medycznych.

  10 2
 • 17 sty 2015

  Dla mnie to jest okradanie ludzi. I tak dostają pieniadze z funduszu kościelnego czyli od nas i my ich utrzymujemy, a jak jest jakaś uroczość np ślub to co laska ale nie mniej. Qwa ludzie czy Jezus brak kasę za uzdrowienia, albo za ostatnią wieczerzę? Jezeli księża wierzą w pismo to niech sie do tego stosują i wara od moich pieniędzy. Powinni sami na siebie zarabiać jak każdy obywatel. Dobrze byloby gdyby to wszystko zbankrutowało..

  6 4