Szwajcaria wyda na renaturyzację Raby ponad 1,3 mln franków

 • Piotrek 13 paź 2011

  Super ! W końcu ktoś się zajmie odcinkiem Raby i dopływem Trzebuńki w Stróży. Na chwilę obecną te miejsca wyglądają tragicznie, jedynie co tam można zobaczyć to tak jak Pani Dorota pisze "widzę tylko reklamówki powiewające na krzakach, które od czasu powodzi, rechoczą z naszego lenistwa" :)

  10 1

Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych 2011: Wygrał Hell Haven [wideo]

 • Piotrek 7 paź 2011

  [quote=gość: Jakubo Del Sushi] Jak trafnie (przy podobnym pytaniu) napisał użytkownik _Dawid - MOKiS zorganizował przegląd w Sobotę (w wakacje) ale zgłosił się jedynie jeden zespół. Z jednej strony wojujemy o to, by zaakceptowano nasze postulaty a z drugiej strony większość ma to tak naprawdę w głębokim poważaniu. MOKiS wyciągnął rękę w naszą stronę. Wykorzystał to tylko jeden zespół. [/quote]

  W wakacje była sprawa tego typu, że nigdzie nie było formularzy zgłoszeniowych, więc nie dało się wręcz zapisać na przegląd ;]

  1
 • Piotrek 7 paź 2011

  Czwartek jest dla wielu nie osiągalnym dniem. Sądzę że stosowniej było by zorganizować to w weekend. Być może i więcej publiczności by było ?

  2

Dlaczego większość postów sprowadza się do polityki?

 • Piotrek 1 paź 2011

  [quote=gość: profesor] rurek napisał/a: Na Miasto-Info powinni wyłączyć opcję komentowania dla osób anonimowych. Niech ludzie zakładają konta i wypowiadają się w swoim własnym imieniu. Założę się, że wtedy było by o 90% mniej postów, które tylko wprowadzają niepotrzebne dyskusje czy po prostu są bezsensu i nie mają nic wspólnego z tematem.

  a co to z aroznica czy pisze rurek zalogowany czy niezalogowany? tak samo odpowiadasz za to co napiszesz, tylko nie zakladajac konta rezygnujesz z kilku opcji, z poczty wewnetrznej itp... [/quote]

  Tak, tylko zakładając że ktoś chce się wypowiedzieć w jakimś temacie, to przed wysłaniem komentarza będzie musiał się zarejestrować czy też zalogować, a czasami tyle czasu wystarczy aby się opamiętać i nie napisać jakiś bzdur.

  Edit: Nie da się w 100% wyeliminować tych "złych" komentarzy, które nie są związane z tematem, ale da się temu zapobiegać ;]

  1 1
 • Piotrek 1 paź 2011

  Na Miasto-Info powinni wyłączyć opcję komentowania dla osób anonimowych. Niech ludzie zakładają konta i wypowiadają się w swoim własnym imieniu. Założę się, że wtedy było by o 90% mniej postów, które tylko wprowadzają niepotrzebne dyskusje czy po prostu są bezsensu i nie mają nic wspólnego z tematem.

  9 2

Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego

 • Piotrek 11 wrz 2011

  Czy jest w Myślenicach jakaś wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego ? Nie mam na myśli tutaj wypożyczalnie traktorów. Raczej kosiarek :P

  1 1

Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych: ODWOŁANY

 • Piotrek 9 cze 2011

  Ja jako przyczynę uznał bym to, że chyba nigdzie w internecie nie było formularza zgłoszeniowego :)

  6

Kudłacze: Otwarta Scena Piosenki Autorskiej

 • Piotrek 2 cze 2011

  Są może jakieś nagrania ? :)

Dni Myślenic 2011: Trwają rozmowy z gwiazdami

 • Piotrek 31 maj 2011

  Ja osobiście nie słucham Feel'u, ale nie obrażam też ich. Moim zdaniem muzyka Piotra Kupichy jest tzw. muzyką radiową, czyli 4 akordy przez całą piosenkę, prosty i wpadającu w ucho refren, żadnych "ostrzejszych brzmień"ani żadnych "mocnych bassów" itd. Feel jako zespół idealnie się nadaje na tego typu imprezy. Jest on neutralny. Być może wam, koneserom muzyki nie przypadnie do gustu, ale zwykłemu Janu Kowalskiemu, który idzie tam nie dla muzyki, ale po to by wypić piwo z kumplami idealnie nada się, jako tło tego wszyskiego.

  Nie myślcie że na tego typu imprezach będą grały tylko dobre zespoły, które sprawiły że Polska może się chwlić swoim starym i też tym nowym rockiem. Fakt, w tym roku możliwe że zagra Dżem, ale zastanawiam się jak przyjmią taką muzyke techo-amfatyczne dzieciaki, czy fani hip-hopu ?

  Sam jak dam radę pójde na koncert Feelu i ich posłucham, bo tak szczerze to głupio się wypowiadać na temat zespołu, którego jeszcze nie słyszałem na żywo.

Rallysprint Sułkowice 2011 [wideo]

 • Piotrek 29 maj 2011

  Szkoda że impreza nie była wcześniej jakoś nagłośniona :|

  A mi się żal tej Subraki zrobiło, takie piękne auto :P

Prywatni przewoźnicy: Nie dla przenosin na dworzec PKS

 • Piotrek 21 maj 2011

  Mi nawet by odpowiadało, gdyby prywatnych zlikwidowali bo:
  1. PKS'y są tańsze (szkolny do Krakowa za 4zł, a prywatnym za 4,50)
  2. PKS'y mają większe pojazdy. Sam jestem wysoki i nie idzie się pomieścić na fotelu, a nie mówiąc, że wiozę z sobą z reguły gitare + walizkę
  3. PKS'y rzadko są zapchane. (nie ma to jak jechać u prywaciarzy na desce rozdzielczej busa...)

  Być może PKS'y nie jeżdżą tak szybko jak prywaciarze, ale wole już to niż czuć, że bus zaraz wypadnie z drogi...
  A co do odjazdów, to nawet lepiej będzie jak busik będzie po minucie odjeżdżał (przecież będziemy mieli dworzec (!), a tam pewnie w zimie będzie ciepło, a w lecie chłodno)
  I jeszcze miejsce... może jest ono w kijowym miejscu, aż chciało by się powiedzieć na zadup**, ale to nie oznacza, że busy jadące na np. Pcim - Suchą będą jechać Zakopianką. Jak nasi robotnicy się postarają to do pół roku będzie otwarta "lokalna" do Stróży ;]

Park Przygody: Przegląd Muzyczny Kwadrat [wideo]

 • Piotrek 20 maj 2011

  Wydaję mi się, że stanowisko z tymi mixerami powinno być przed sceną, a nie na scenie. Wtedy chyba łatwiej było by ustawić każdy zespół, lub ewentualnie wprowadzić jakieś poprawki podczas grania ?

 • Piotrek 16 maj 2011

  A kiedy będą dostępne nagrania ?

Najbliższe dni: Upały, gwałtowne i nagłe burze

 • Piotrek 19 maj 2011

  Wydaje mi się że najlepszym sposobem było by dołącznie informacji nt. sygnałów alarmowych do kalendarzów jakie często OSP rozprowadza po wsiach :) Sam nie jestem pilnym uczniem na PO i miło było by widzieć, co się dzieje jak wyje syrena :P

Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych: Czas na zmiany

 • Piotrek 14 sty 2011

  Też chciałbym tutaj podkreślić, że w Myślenicach na razie nie będą powstawać nowe kapele, bo mnie na żadnego miejsca na próby. Chodzi mi tu o małą kanciapke którą można by było wynajmować, bo robić prawdziwych prób w domu (w którym są domownicy) raczej się nie da :)

HellHaven: Art for Art's Sake debiutancki krążek zespołu

 • Piotrek 28 gru 2010

  Płyta bardzo miła do słuchania. Mógł bym Was porównać do Comy (nie wiem czy trafione porównanie, czy nie, ale jak dla mnie graćie dość podobnie, chociaż troszkę jakby mroczniej ;] )
  Szkoda że wokal jest jakby ciszej niż gitara prowadząca, miejscami jakby troszkę zanika, ale mimo to podziw dla Was, że nagraliście płytę i to w taki stylu :) Powinniście teraz to do jakiegoś radia wysłać, może ktoś Was "zauważy" :)
  Pozdrawiam Rurek