SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

 • 7 lip 2015

  Ja zazwyczaj zamawiam przez Internet z Pirotechnika. Mają dość spory wybór i przynajmniej nie muszę nigdzie daleko szukać odpowiednich petard.

  1 1

Jakie książki czytacie i co polecacie ?

 • 16 gru 2014

  Potęga podświadomości - również polecam! Nieco przyjemniejsza do czytania i opisana z praktycznego punktu widzenia - Beata Pawlikowska "W dżunglii podświadomości", "Kody podświadomości" i pozostałe części z tej serii. ;)

  1

Czy zna ktoś jakieś dobre i skuteczne środki na odchudznaie ?

 • 16 gru 2014

  Dobrze zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Żadne "środki" nie zdziałają cudu. Chyba, że wolisz wyniszczać swój organizm głodówką, tylko po to, by za jakiś czas przybrać dwa razy tyle w efekcie jo-jo...

  4 1

przebijanie uszu

 • 16 gru 2014

  U kosmetyczki zazwyczaj nie ma z tym żadnego problemu. Ma ona tzw. "pistolet", więc całość trwa dosłownie kilkanaście sekund. Faktem jest, że malutkie dzieci mogą się przecież kręcić, ale sądzę, że jeśli dobrze się je zagada, "podejdzie" to powinno być ok. Z drugiej strony, można by poczekać chociaż do tych ok 3 lat - takie jest moje zdanie.

  3

1% podatku

 • 16 gru 2014

  Jestem wolontariuszką w stowarzyszeniu Otoz. Pomagamy zwierzętom w całej Polsce, remontujemy schroniska, dostarczamy zwierzętom jedzenie, koce itp. Każdy grosz się dla nas liczy, więc bardzo proszę o wsparcie nas w tym roku. Pozdrawiam, Ania

  1 2