Krzysztof Halek podpisuje kontrakt dla Myślenic, prezentuje program i kandydatów na radnych [WIDEO]

 • 5 paź 2018

  Świetny program! Podoba mi się też to że ten człowiek umie mówić, bo Jarosław Szlachetka ma straszny z tym problem, cały czas tylko yyyy i yyyyyy i yyyy.

  A gdzieś znalazłem super wypowiedź, zobaczcie:

  (Napisała jakaś "mama Lenki") cytuję:

  "Jestem na tym forum od dawien dawna. Parę lat temu założyłam konto.
  Raczej czytam i obserwuje. Rzadziej piszę.
  Jeśli chodzi o tematy polityczne niemy ze mnie obserwator. Tym razem postanowiłam się wypowiedzieć bo nie mogę uwierzyć skąd w ludziach tyle jadu.

  Moim marzeniem, wielkim pragnieniem (pewno zbyt naiwnym) jest żeby politycy potrafili działać razem dla nas, zwykłych obywateli. Żeby nie oskarżali się nawzajem, nie wytykali błędów, pracowali razem bez względu na partię. Jestem naiwna, wiem, ale osobiście dla mnie miarą człowieka jest jego klasa i podejście do „przeciwnika”. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy się rzucają jak hieny na wszystko, wszędzie chcą tylko zaistnieć, wyciągają brudy i rzucają oskarżeniami. Jak widzę takie postawy to mnie od razu odrzuca na kilometr.

  Znam Pana Halka z relacji szkolnych, bo moje dziecko chodzi do Borzęty gdzie jest Dyrektorem i szczerze jestem pod wrażeniem tego człowieka.
  Uważam go za bardzo dobrego i ciepłego człowieka. Nasza szkoła była wcześniej w ruinie, jeśli można to tak nazwać. Potrzebowaliśmy gospodarza z prawdziwego zdarzenia i na szczęście tak się stało. Mamy szkołę jakby nową, wyremontowaną i zmodernizowaną od podszewki, począwszy od odwodnienia szkoły, wymiany nawierzchni i ogrodzenia, przez wymianę sieci elektrycznej, po remonty w poszczególnych salach, sali gimnastycznej, korytarzu, szatni, a teraz nawet kuchni i jadali. Mamy takie wyposażenie że niejedna szkoła mogłaby nam pozazdrościć. Słyszałam że teraz plac zabaw mamy mieć wymieniony. Super! Nikt kto tego wcześniej nie widział to by chyba nie uwierzył że się da.
  Pan Halek jest świetnym negocjatorem, potrafi rozmawiać, zaplanować i zorganizować pracę. Nasze dzieci są bardzo dobrze zaopiekowane. Osiągają wysokie wyniki w konkursach, Szkoła realizuje ciekawe programy edukacyjne. Przy różnych uroczystościach jak mikołajki czy dzień dziecka dostają słodkie upominki od placówki, które Dyrektor organizuje.
  O wielu kwestiach można by powiedzieć. Przede wszystkim widać jak bardzo zaangażowany jest w pracę i rewelacyjnie się sprawdza. Wiem, że taki człowiek byłby świetnym burmistrzem i tego bym sobie życzyła. Bo skoro tak troszczy się o naszą placówkę i robi wszystko żeby podnosić standardy i pozyskiwać środki, co na każdym kroku widać, to z pewnościa kapitalnie będzie zarządzał gminą. Osobiście nie znam natomiast Pana Szalchetki, ale kiedyś, przypadkowo byłam świadkiem krótkiej rozmowy /o czym panowie nie wiedzieli/ Pana Szlachetki chyba z radnymi (tak wywnioskowałam z kontekstu) i do dziś jestem porażona językiem jakiego używali, tej planowanej „rozgrywki politycznej”, ile bezczelności i podłości w tym było to nawet nie chcę mówić. Od tej chwili mam o nim bardzo złe zdanie. Nie toleruję takiej arogancji. Nie mogę uwierzyć że ludzie niby „na poziomie” mogą używac takich słów. Czy nie uważacie że jeżeli Panu Szlachetce naprawdę zależałoby na naszej gminie to by został posłem i owocnie współpracował z Panem Halkiem dla dobra mieszkańców a nie po raz kolejny startować? Przeciez tak powinno być, wspólnie mogliby zdziałać znacznie więcej.

  Chciałbym żeby politycy potrafili kiedyś prowadzić ze sobą sensowny dialog, bez rozgrywek politycznych, żeby przepracowali to co jest do przepracowania i wreszcie pomyśleli o nas – o mieszkańcach!
  Ale się rozpisałam, a miało być tylko kilka słów.
  Pozdrawiam "

  Dla mnie osobiście opinia takich ludzi to jest konkret, a nie trolling pana Wiesława Bagietki którego nikt tu juz nie czyta bo bieże kasę za to ze trolluje, przykre że tacy ludzie tu są, no ale cóż - tak działa partia polityczna której tu nie chcemy

  27 77

Krzyszkowice: Jak bezpiecznie pokonać Zakopiankę? Problem ciągnie się od lat

 • 20 wrz 2018

  No i zamieścił zdjęcia na których widać jak koncepcja jest wyświetlana podczas zebrania wiejskiego na rzutniku a obok niej siedzi Szlachetka i inni.
  A na kolejnym zdjęciu potwierdzenie zlożenia pisma do GDDKiA.

  Ja się pytam - czy Szlachetka ma nas za idiotów skoro w żywe oczy kłamie ? Czy parcie na władze juz mu wszystkie szare komórki wypaliło?

  20 31
 • 20 wrz 2018

  Świetny tekst na fb zamieścił publicznie popisując się pan Waldemar Kleszcz przewodniczący Rady Sołeckiej z Krzyszkowic- doskonały przykład tego jak w trąbę robi ludzi poseł Szlachetka

  Kopiuję tekst

  "WIARYGODNOŚĆ...
  Wczoraj odbyło się posiedzenie Rady Sołeckiej z udziałem Pana posła Jarosława Szlachetki. Po prezentacji przywiezionej koncepcji przebudowy skrzyżowania na tzw. „Zakopiance” zabrałem głos mówiąc m.in, że owa koncepcja jest nieudolną kopią koncepcji /nr 3/ przygotowanej przez gminę Myślenice, a zaprezentowanej podczas zebrania wiejskiego w dniu 27.04.2017 roku przez P. Jerzego Grabowskiego. Mieszkańcy mieli okazje się z nią zapoznać ponad półtorej roku temu! Zwróciłem uwagę, iż „samo serce” - czyli tunel - został zaproponowany dokładnie w tym samym miejscu! Czym zatem różnią się owe koncepcje? Niczym, ale jest kampania wyborcza i trzeba ludziom „coś pokazać” koncepcja, która półtorej roku temu była zła, teraz jest bardzo dobra ????.
  Na moje słowa Pan poseł odpowiedział, że nie widział koncepcji „nr. 3 Pana Grabowskiego” i co najważniejsze nie została ona formalnie przekazana przez Burmistrza Maciej Ostrowski przekazana do GDDKiA.
  Na dowód tego, ze Pan poseł widział tą koncepcję na własne oczy zamieszczam zdjęcia z w/w zebrania wiejskiego. A na dowód, że Gmina złożyła (tą właśnie) koncepcję w GDDKiA - zamieszczam potwierdzenie jej złożenia - kilka dni po zebraniu wiejskim.

  Ocenę pozostawiam Państwu "

  17 35

Będzie debata? Jarosław Szlachetka odpowiada i rzuca wyzwanie Krzysztofowi Halkowi

 • 12 wrz 2018

  Mieszkamy w Myslenicach a nie w Krakowie! Co to za poroniony pomysł z Radiem Kraków?
  Mamy swoje media, swój teren, a nie Radio Kraków które jak wiadomo ma umowę z PiSem na promowanie ich ludzi.
  Kolejna wtopa Szlachetki.
  Porażka.

  45 51

Jarosław Szlachetka: Jestem do dyspozycji wszystkich, którzy zechcą współpracować

 • 28 paź 2015

  Karierowiczowi w końcu się udało dosiąść stołek. Każdy mówi"będę współpracować z wszystkimi" - nie znam osoby publicznej która nie powtarzałaby tych banałów.
  Poczekamy na konkrety. Co zrobi dla nas.
  Bo to co robił dotychczas przeraża. Ale czego niektórzy nie zrobią dla władzy??

  47 30

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: PiS triumfuje. W powiecie ma 2/3 głosów. Jarosław Szlachetka w Sejmie

 • 27 paź 2015

  Przeciez to było wiadome ze zostanie posłem, każdy kandydując z PiS z trzeciego miejsca by nim został.
  Wynik zrobił słaby - 9 tys, to zdecydowanie mniej niż uzyskiwał dotychczasowy poseł z M-nic.
  Teraz czekamy jak się będzie zachowywał i co zrobi dla Myślenic, bo jego dotychczasowe zachowanie niczego dobrego nie wróży.

  20 16

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Marek Łatas musi przeprosić kandydata na posła

 • 21 paź 2015

  Hah bo to nie wywiad z Jarosławem tylko artykuł sponsorowany przez Jarosława. Sam ze sobą przeprowadził wywiad i zapłacił portalowi za opublikowanie go zastrzegając aby nie było możliwości dodawania komentarzy.
  Żenada.
  W ostatniej GMyślenickiej tez jest ten sam "wywiad" - opłacił materiał który dał do Gazety i odpowiedział na zadane sobie samemu pytania. Buuhahah

  19 6

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na listach 10 kandydatów z powiatu myślenickiego

 • 13 paź 2015

  Prawda jest taka, że jeśli podane informacje w sprawie kandydatury J. Szlachetki nie są prawdziwe to Szlachetka ma 48 h sąd wyborczy, Czemu się nie broni skoro taki niewinny?
  A nikogo zdrowo rozsadkowego nie powinien dziwić fakt, że nie należy popierać kandydatury człowieka który wszędzie się pcha byleby dojść do władzy, zrobi wszystko, żeby gdzieś się zaczepić, wszędzie wystartuje. Jeszcze nigdy myślenicki PIS nie miał takiego karierowicza w swoich szeregach i stąd te konflikty, ludzie przestają z nim współpracować, odchodzą radni gminni, powiatowi, zarząd terenowy wydaje opinie o niepoparciu jego kandydatury ze względu m.in. na popełnienie przestępstwa przez JSzlachetkę. A sam Szlachetka wyrzuca po kolei niewygodnych ludzi z PS którzy byli w tej parti od dziesięciu i więcej lat. To powinno dać do myślenia. I to jest człowiek na którego my mamy stawiać??? Bardzo dobrze, że poseł wkońcu ujawnia jaka jest rzeczywistość, wszyscy wyborcy powinni wiedzieć z kim mają do czynienia. Z karierowiczem jakich mało!
  Jesli przejdzie w wyborach to z nikim nie będzie potrafił rozmawiać, bo jest na wszystkich obrażony.

  8 8

Zakupy w Galerii Myślenickiej przed świętami Bożego Narodzenia?

 • 6 lut 2015

  JAKA CENA ZA WYNAJEM?

  4 2

Radni wybrali zarząd powiatu

 • 23 gru 2014

  I bardzo dobrze, że ta farsa z przeciąganiem sesji w nieskończoność dobiegła końca. Widać doszło do porozumienia, bo dwóch członków zarządu jest z PiSu.
  Również przewodniczący komisji budżetu jest z PiS i przewodniczący Rady Powiatu.

  Mam nadzieję że na szczeblu lokalnym ludzie w końcu się otrząsną i odrzucą pobudki polityczno - partyjne i wspólnie będą działać dla NASZEGO dobra. Przecież tylko i wyłącznie o to w tym wszystkim chodzi, tak? Życzę powodzenia.

  44 15

Nowy starosta

 • 12 gru 2014

  Dobrze powiedziane Lightman. Zgadzam się w 10000% z powyższym.

  4 lata temu było inaczej. Pajka zdradził za stanowisko, bo na tej samej sesji starosta go do zarządu powołał.
  Teraz osoba która nie poparła Szlachetki - głosowała z PiSem przy wyborze przewodniczącego rady i dwóch wiceprzewodn. a także NIE poparła T.Susia na stanowisko wicestarosty. Jeżeli ten ktoś chciałby stołek to już dawno mielibyśmy jasną sytuację, wybranego wicestrostę i zarząd a tak dalej mamy PAT. Gdyby nie osoba Szlachetki wszytsko potoczyłoby się inaczej.

  Więc Panie Jarosławie Sz. - po co się tak wszędzie pchać ja się pytam? Tyle srok za ogon, a wszędzie sprzeciw! Dobra rada: otrząśnij się i spokorniej trochę bo Twoje poparcie spada a niedługo kolejne wybory na które na pewno masz chrapkę......hahahah

  29 3