Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 16 sty 2015
  krakowianka78 napisał/a:

  Próbowałam sie przyjąć do wyż wym ale zapomniałam książeczki zdrowia i nie miałam przy sobie nr pesel dziecka więc szanowna Pani Szafraniec nie przyjęła nas tłumacząc, że system komputerowy nie zrozumie tego faktu :-) Zrobiłam 60km na darmo, bo nie pomogły ani prośby, ani tłumaczenia, ani inne argumenty....Nawet fakt, że chciałam zapłacić za wizytę był dla Pani doktor mało przekonywujący......MOJA NOGA WIĘCEJ TAM NIE POSTANIE....Naszczęście rynek stomatologiczny nie kończy się na SANAVI..... ja bynajmniej po tamtym incydencie stanowczo omijam szerokim łukiem Panią Szafraniec a swoją historią skutecznie robię antyreklamę w śród swoich znajomych....BO CZASEM OPRÓCZ TEGO, ŻE JEST SIĘ LEKARZEM TRZEBA TEŻ BYC CZŁOWIEKIEM I MIEC TAKIE LUDZKIE PODEJŚCIE DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA....!!!!! mOŻNA MIEC TEŻ GORSZY DZIEŃ-MOŻE AKURAT PANI DOKTOR TAKI MIAŁA, ALE JEŻELI CIERPI NA TYM MOJE DZIECKO NIE WYBACZĘ TEGO INCYDENTU.....NIE REKOMENDUJĘ!!!!

  To przykre, jednak pretensje kieruj raczej do NFZ bo system spr ubezpieczenia nie pozwala na przyjęcie pacjenta bez peselu, sama to przerobiłam z własnym dzieckiem i teraz zawsze pesel mam przy sobie, takie czasy.

  6 92

Kolejni piesi giną na Zakopiance. Mimo to odblaski zakładają rzadko

 • 24 gru 2014

  Nie da się ukryć że ludzie odblasków nie noszą, wieczorami wracam z pracy z Krakowa i 1/10 posiada odblaski.
  Jednak prawda jest taka że jakiś inteligent na wysokim stołku zrezygnowałby ze swoich wysokich "dodatków" i zaczął budować kładki, bo pociapanie asfaltu białą farbą i postawienie znaku "przejście dla pieszych " nie jest mądrym pomysłem tylko łatwizną która w skutkach pachnie tragedią.

  3 1

Woda w kranach na osiedlu- o co chodzi?

 • 5 gru 2014
  bill napisał/a:

  Jeśli nie macie ciepłej wody to piszcie do prokuratury. Świadome pozbywanie mieszkańców wody przez zarządzających pomimo, że mają obowiązek ją dostarczyć jest niedopełnieniem obowiązków. Jeśli nie pomoże piszcie do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i proście o kontrol. Jest to ewidentne naruszenie Waszych praw do tego aby mieć ciepłą wodę, a jak nie pomoże to do Małopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni, który ją z tego rozlicza. Na Walnym żadna uchwała tego typu nie może być głosowana bo byłaby niezgodna z prawem i naruszała interes tych członków, którzy pracują do późna w nocy.
  A czy ktoś wie co z wymianą wodomierzy bo spółdzielnia już ściąga z członków na następną wymianę, a ta pierwsza się jeszcze nie rozpoczęła. Możeby tak poinformować o tym Najwyższą Izbę Kontroli, co stało się z pieniędzmi lokatorów odkładanymi na wymianę wodomierzy oraz Urząd Miar dlaczego spółdzielnia rozlicza wodę na nielegalizowanych wodomierzach.Walczyć o swoje prawa można wszędzie ale poprzestawanie na pisaniu tutaj nic nie da. Spółdzielnia się z tego będzie tylko śmiała.

  Nareszcie ktoś napisał co mądrego.

  3 2