Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 25 maj 2017

  Akurat ja też już nie zamierzam tam długo pracować ;)

  19
 • 23 maj 2017

  Porażka co się teraz tam dzieje. Technologów i planistów od nie wiadomo czego ciągle przybywa, a ludzi z produkcji coraz mniej. Niedługo będą poszukiwani technolodzy od ustawiania wagi. Tylko szkoda, że nie widać efektów ich pracy. Pracownicy uciekają, a kierownictwo twierdzi, że to przez czterobrygadówkę, a nie przez pieniądze. Otóż, to jest przez pieniądze, bo skoro ludzie się tu przyjęli to wiedzieli na co się piszą. No, ale jeżeli gdzieś indziej z wolnymi weekendami wychodzi się 10-tego tak samo jak tutaj, to łatwo chyba wybrać co lepsze. Maszyn na wtrysku tyle, że niedługo nie będzie jak przejść, a przyjdzie weekend to ludzie z montażu z bólem brzucha idą do pracy ze strachu gdzie wylądują,bo nie ma kto robić. Gdyby może kierownictwo trochę bardziej doceniło "zwykłych" pracowników, poprzez podniesienie stawki, to by więcej ludzi przychodziło do pracy. Szczególnie, że facetom i innym da się podnieść stawkę, ale kobietom z produkcji, bez których ta firma jak i każda inna chyba, by nie istniała, bo wątpie, żeby Pan/Pani w fartuchu zapierniczała na normę, albo obsługiwała 4 maszyny, jeszcze teraz w takim upale, gdzie pot litrami po plecach spływa. No, ale w Polsce to już chyba tak jest, że najedzony głodnego nie zrozumie. Może się w końcu coś zmieni, szkoda tylko, że będzie musiało się chyba jeszcze wiele ludzi zwolnić, żeby do tego doszło.

  49

zimowo

 • 26 lis 2015

  Ja nie wątpie, że po Zakopiance jest ok. Ja jechałam po 19 i jeszcze nie było ślisko, ale teraz to jakaś masakra. Mieszkam na Zarabiu i mówię o tym co się tutaj dzieje. Nie jedna firma zajmuje się całymi Myślenicami, dlatego gdzieś jest posypane, a gdzieś nie. Na Chełm już dawno jechali sypać.

  6 1
 • 26 lis 2015

  Dokładnie, po śniegu czy po takiej ciapie jeszcze jakoś ujedziesz, a to co dzisiaj się dzieje, to jest sam lód. Pan, który ma się zajmować utrzymaniem dróg w zimie, ma wyłączony telefon. Po co ma coś z tym zrobić skoro pieniądze się zgadzają ;)

  7 1
 • 26 lis 2015

  A opony mam zmienione. Już pal licho auto można zostawić pod domem i iść z buta, ale jak skoro nawet na nogach się nie da po ulicy iść.

  8 1
 • 26 lis 2015

  może nie ma zimna, ale kropi deszcz od godziny 19 cały czas, więc mimo iż nie ma -30, to marznie. Na drodze jest szklanka. Jak patrzę z okna to ludzie stojąc w miejscu się ślizgają. Więc chyba nie przesadzamy ;)

  7 1
 • 26 lis 2015

  Poza tym przecież kropi od godziny 19, to jak to jest możliwe, że nikt jeszcze nie posypał dróg. Serio, za co oni dostają te pieniądze.

  7 1
 • 26 lis 2015

  ja miałam jechać teraz do pracy, ale po ulicy to nawet nie da się iść, a co dopiero jechać samochodem. Do kogo można zadzwonić w tej sprawie? Dzwoniliśmy do gościa, który zajmuje się utrzymaniem dróg Zarabia, ale nawet nie odbiera.

  10 1

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

 • 13 lis 2015
  slonko napisał/a:

  Do którego dentysty warto iść z małym dzieckiem, tak żeby go na przyszłośc nie zniechęcić ?

  Ja polecam Panią Bałazy koło Galalitu ten żółty budenk, tam przyjmują też Święchowie. Bardzo miła dentystka. Sama do niej chodzę parę lat,a boje się panicznie dentystów i zauważyłam tam wiele dzieciaków.

  42
 • 12 lis 2015

  PILNE !!
  Witam. Mógłby ktoś polecić mi jakiegoś dobrego dentystę do leczenia kanałowego? Bardzo boję się dentystów, a od kilku lat chodzę do gabinetu Święchów, tylko nie do nich, a do Pani Paci, teraz Bałazy, którą zresztą polecam. Jednak gdy poszłam z bolącym zębem przyjęła mnie Pani Święch i założyła trutkę. Nie poczekała nawet, żeby znieczulenie zaczęło działać, a ona już wierciła,gdy sygnalizowałam jej, że bardzo mnie boli nic sobie z tego nie robiła dopiero musiałam sie wyrwać, żeby an chwile przestała. Pod koniec wizyty powiedziałam, że chcę iść na leczenie do swojej dentystki, a ona sie nie zgodziła, twierdząc, że to ona musi zrobić mi to kanałowe. Nie poszłam na wyznaczony termin do niej, a jak sie teraz okazało moja dentystka jest na urlopie. Stąd moje pytanie, o jakiegoś dobrego dentystę,który zrozumie, że mnie może coś boleć gdy wierci mi w zębie, a nie robi na chama jak Pani Święch.

  15

Technikum turystyczno-gastronomiczne Myslenice

 • 10 lut 2015

  Kolejnym żartem ze strony szkoły jest zmiana nauczyciela przygotowującego do matury miesiąc przed maturą, dodam że jest to piąty nauczyciel od danego przedmiotu. Poza tym pierwszy próbny egzamin na technika jest zaplanowany dopiero na marzec co jest kolejną kpiną, bo nawet nie ma się szans sprawdzić i douczyć na oficjalny.

  27 7
 • 3 gru 2014

  Natomiast pierwsze roczniki technikum są najbardziej poszkodowaane. Nic dla nich nie jest dopracowane. Nauczyciele się czepiają, że mają mało czasu na zrealizowanie materiału bo są praktyki, ale chyba po to ma technikum 4 a nie 3 lata. To samo jeżeli chodzi o wycieczki. Można zapomnieć, bo co? Bo są praktyki. a poza tym jest prawie koniec semestru dla klas maturalnych,a tu nawet nie wiadomo jakie przedmioty się kończą bo nikt nie jest w stanie poinformować.
  Szkoła była fajna, ale tylko przez pierwszy rok, kiedy jeszcze był system punktowy, dla którego pewnie większość osób wybrała tę szkołę, ponieważ sprawdzał się bardzo dobrze. Ogólnie była wtedy lepsza atmosfera.
  Teraz jest jak już ktoś powiedział, jak "więzienie" :)

  38 2