Trasa rowerowa VeloRaba pobiegnie przez Dobczyce, Myślenice, Pcim i Lubień. Województwo ogłosiło przetarg

 • 14 lut

  Dużo mówią, chwalą się ..., będzie pociąg, MPK, Autobus, komunikacja miejska, ścieżka rowerowa po Myślenicach teraz Veloraba ... a nie ma nic, obiecanki cacanki.

  23 6

W Myślenicach przybędzie parkomatów? Burmistrz ze starostą prowadzą rozmowy

 • 4 lut

  A może by tak najpierw puścić jakiś autobus który co 15 minut będzie jeździł przez myslenice ? To by znacznie zmniejszyło ruch samochodowy i problem z parkowaniem

  104 14

Lidl w Myślenicach

 • 3 lut

  chyba coś ściemniasz. Odpowiedź Lidla
  "Szanowny Panie,

  dziękuje za przesłane zgłoszenie.

  Uprzejmie informuję, że aktualnie nie mamy informacji o otwarciu sklepu w Myślenicach.

  Oceń swój kontakt z Działem Obsługi Klienta:"

  5 4

Myślenice. Urządzili sobie kulig na parkingu. O karze zdecyduje sąd. Mamy nagranie

 • 20 sty

  Jednym słowem masakra goście na pustym parkingu zrobili sobie kulig ciężko o bezpieczniejsze miejsce. POLICJO STRAZO MIEJSKA wejście się za źle parkujacych na osiedlu bo ludzie potrafią stanąć na pasach chodniku skrzyżowaniu etc i nic się z tym nie robi !!!. A to jest niebezpieczne

  83 13

Myślenice. Minął rok od uruchomienia linii miejskiej. Bus będzie jeździł nadal

 • 14 sty

  Wy na dolnym macie kilka galerii biedronke mrówke kauflanda kilka stacji benzynowych dużo sklepów A my na górnym nic ... 1 malutki sklep na sredniawskiego na całą dzielnicę to dopiero jest "wiezienie".

  22
 • 13 sty

  Zastanawia mnie jak ten twór można w ogóle nazwać linia miejska ??, to powinien być autobus który jeździ co max kilkanaście minut wtedy miało by sens, A to coś ta puszka jeździ w godzinach w których taki przejazd jest zbędny bo ani tym się do szkoły nie dojedzie ani do pracy, starszy człowiek do tego czegoś nie wsiadzie nie ma to klimatyzacji. Szkoda pieniędzy.

  26 3

Rząd przedłuża obostrzenia. Potrwają co najmniej do końca stycznia

 • 12 sty

  Jakie obostrzenia przecież to wszystko jest tylko na pokaz ... chcesz jechać na weekend do Zakopanego jedziesz... chcesz iść do sklepu idziesz, tylko politycy i lekarze się okopali i są bezpieczni większość normalnych ludzi musi codziennie chodzić do pracy A co do otwarcia klas 1, 3 to chyba każdy wie że to największa wylengarnia wszelkich chorób, bez możliwości zachowania jakichkolwiek środków ostrożności dziecko nie utrzyma dystansu nie założy maseczki ba nieraz po wyjściu z toalety nie umyje nawet rak, A zaraza jak kazdy

  23 3

Olimplan - światłowód

 • 10 sty
  Nowy_user napisał/a:

  Zastanawiają mnie te liczne negatywne opinie na google. A nie chce ryzykować 2 lat umowy z internetem z którego nie będę mógł korzystać.

  człowiek ma to do siebie, że jak coś jest ok to o tym nie pisze, a robi to dopiero wtedy gdy coś nie działa. Radiówek nigdy bym od nikogo nie brał bo to syf. Światłowód to inna bajka.

  2
 • 10 sty

  korzystam lata z ich usług i jestem zadowolony, może raz trafiła się awaria ale błyskawicznie usunięta. Co prawda właściciel trochę gburowaty ale w sumie firma ok.

  1

Co z autobusem na linii Myślenice-Kraków? „Kursy powinny rozpocząć się z początkiem lutego”

 • 10 sty

  Z naszych przedsiębiorców chyba tylko P. Kowal ma stary autobus. Busiarze mieli monopol na obsługę linii długie lata mogli nas wozić w jakichś normalnych warunkach A nie jak świnie ich czas się skończył doili nas ile mogli A zeszłoroczna podwyżka likwidacja całkowita kursów w okresie pandemii przelała czarę goryczy !.

  17
 • 10 sty

  Interes słabo się kręci przez pandemie A raczej patrząc na liczbę pasażerów jest ok bo powinny z co 2 miejscem wolnym A zazwyczaj są wszystkie miejsca zajęte. Mamy końcówkę pandemii po wszystkim ludzie wrócą normalnie do pracy i autobusy wtedy będą konieczne. Podejrzewam po twojej wypowiedzi że masz coś wspólnego z busiarzami bo ludzie którzy na codzień jeżdżą tym złomem są zachwyceni autobusem zresztą mając do wyboru jechać komfortowym autobusem albo tą rozklekotana jeżdżącą trumna za tą samą cenę pasażer wybierze autobus. Jak zaczną jeździć zgodnie r ozakładem co pół godziny to Panowie pseudo biznesmeni mający transport busami możecie iść na BEZEOBOCIE !

  7 1
 • 7 sty

  Mam nadzieję, że przewoźnicy się dogadają między sobą i uda się zrobić jeden bilet miesięczny. Miało być MPK i wtedy można było by mieć jeden aglomeracyjny i jazda do woli za 200 zł po całej aglomeracji. Co do przewoźników bardzo dobrze, że są z zewnątrz, ci nasi się już raz na nas wypięli. Mam nadzieję, że "Nasi" przewoźnicy splajtują - w pełni na to zasługują.

  55 3

Myślenice. Wybudują 18 tras rowerowych o długości 32 km. Pierwsze powstaną w 2021 roku

 • 26 gru 2020

  Mamy dwie ścieżki jedna na zarabiu A druga na osiedlu ma 500m :) koło brata Alberta

  18 2
 • 26 gru 2020

  Z tych tras będą korzystać nieliczni nie można było tej kwoty przeznaczyć na budowę ścieżek rowerowych w mieście ? Wowczas poprawiło by się bezpieczeństwo cyklistów w mieście. A tak to kolejny bubel tak jak pseudo MPK do Myślenic, które miało jeździć od początku roku A nie pojedzie. Apel do rządzących bo na pewno czytają forum. Niech Państwo zapytają mieszkańców zanim wydacie miliony co jest im potrzebne w mieście np. Poprzez internetowe głosowanie, bo potem powstają buble typu betonowy rynek w postaci pustyni i drzewami zamiast w ziemi w donicach. Albo finansowanie kościołowi wymiany posadzki przed Kościołem może u mnie przed domem również wymienicie ?

  64 29

Tak wyglądają płuca po dwóch tygodniach spędzonych na Rynku w Myślenicach. Co w tym czasie pokazał pyłomierz?

 • 22 gru 2020

  To czym oddychamy każdy wie, nie potrzebna przyczepa z plucami żeby zobaczyć jakie mamy powietrze wystarczy wacik i odkurzacz. Ale spokojnie władze już pracują nad jakością powietrza na początek usuwają czujniki.

  22 6

Polityka rodzinna, pieniądze na kulturę, ceny za odbiór odpadów. Tym dzisiaj zajmować się będą radni

 • 19 gru 2020

  A wie ktoś coś może o tym obiecanym mpk miał jeździć od początku roku już rok na finiszu A sprawa całkiem ucichla

  11 1

Komisja wybrała, burmistrz zatwierdził. Tak wygląda nowe logo gminy Sułkowice

 • 1 gru 2020

  W ich logo powinien być zamaskowany menel z pałą rozwalajacy przystanek ....

  12 5

Trwa sesja rady gminy. Radni będą głosować nad wysokością podatków od nieruchomości i środków transportu

 • 30 lis 2020

  Z tego co się orientuję to o takim dodatku decyduje dyrektor :)

  6 1
 • 30 lis 2020

  A co z mpk do Myślenic ? Bo Pan burmistrz ogłosił sukces i temat umarł A do stycznia jeszcze miesiąc ??

  10 3

Małopolska ciągle w czołówce ilości zakażeń. Jak w czasach pandemii będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia?

 • 20 lis 2020

  A wystarczy przestać robić testy wtedy będą mogli powiedzieć że pandemia w Polsce się skończyła :)

  16 2

Przewrócił się na ulicę. Chwilę potem przejechał po nim samochód

 • 17 lis 2020

  Z tego co mi się wydaje to ty sam nie możesz sobie wybrać czy rejestracja zaczynać się będzie na kmy kr kra czy jak kolwiek inaczej więc nie kozacz bo wczoraj widziałem gościa z rejestracją kr który jechał przez całe osiedle pod prąd.

  19 6
 • 17 lis 2020

  Zaznaczę tylko że w tamtym miejscu jest ograniczenie do 40 kmh wielokrotnie interweniowalem do policji aby częściej sprawdzać prędkość w tym miejscu nic z tym nie zrobili i o to skutek. Jak kierowca przejechał z gościem na zderzaku dobre 30 metrów to łatwo obliczyć z jaka prędkością jechał.

  53 15

Ruszyła akcja „Chodnik bardziej dla pieszych". Policja sprawdza czy parkując, kierowcy zostawiają półtora metra dla przechodniów

 • 13 lis 2020

  Odkąd stworzone zostały miejsca z parkomatami to co się dzieje na starym osiedlu można nazwać masakrą zajęte CALE chodniki do tego stopnia że trzeba z nich schodzić samochody stoją na skrzyżowaniach, zakrętach, najciekawszym przykładem jest Dunin Brzezinskiego i ta nowa złączka z Bratem Albertem cały pas zajęty centralnie do skrzyżowania A parking dosłownie 20 metrów dalej pusty. Sam jestem zmotoryzowany codziennie dojeżdżam do pracy samochodem z powodu braku cywilizowanego połączenia z Krakowem, jak wracam to nie ma gdzie zaparkować ale nie zostawiam samochodu tak żeby przeszkadzał tylko zostawiam go trochę dalej. Trzeba zmienić politykę miasta wprowadzić strefy w których każdy z mieszkańców będzie mógł zostawić 1 samochód za darmo A resztę płacić bo zdaza że w 40 metrowym mieszkaniu są 4 osoby i każde z nich ma samochód. Należy również zmusić deweloperów aby do nowych horendalnie drogich mieszkań dawali w cenie miejsca parkingowe.

  55 2

Busy Myślenickie!!!

 • 8 lis 2020

  co do Kowala jeździ raczej zgodnie z rozkładem, chyba że zaśpi,albo coś mu wypadnie/usterka busa/ co do grupy jeżdżą jak chcą, a dodzwonić się do nich nie da telefon zawsze nie odpowiada. Ale może już nie długo, jak pojedzie do nas MPK to stanie się to co z busami w Wieliczce i Skawinie czyli PLAJTA - tego im życzę z całego serca,

  7 1

Kolejne obostrzenia w związku z epidemią. Rząd zamyka cmentarze

 • 30 paź 2020

  Żeby tak tych wszystkich Kaczorów zesra*o, to co oni z nami robią przechodzi wszelkie pojęcie, zarazę się na cmentarzu A w sklepie nie ? Nie zarazaja dzieci w przedszkolach i klasach 1 do 3. Kobiety mają rację niech obala ten pseudo rząd przecież widać że oni nie wiedzą co robią decyzję są bezsensowne wydawane na predce specjalnie nas przetrzymali na cmentarzach tłok dolalo mi jak nie wiem zamiast rozłożyć ruch na 3 dni to zrobili wszystkich świętych dziś. GENIUSZE.

  34 4