Remont skrzyżowania na Osiedlu Tysiąclecia potrwa do 16 maja. Przystanek przeniesiony na ul. 3-go Maja

 • 11 maj

  Kolejny blamaz droga zamknięta nic nie robią znaki zakazu stoją nikt ich nie respektuje. Straz miejska udaje że nie ma problemu.

  19 1

Dobczyce, Myślenice. Kolarze na drogach. Będą utrudnienia w ruchu

 • 6 maj

  wszystkie drogi zamknijcie nie wystarczy ze cale osiedle stoi a na 3 maja robią sie kilometrowe korki gratulacje organizatorom super ze dbacie o nas. wybory tuz tuz.

  24 13

Budynek dawnej mleczarni

 • 25 kwi

  Jednak od czegoś jest nadzór budowlany, ta mleczarnia w końcu się zawali, albo ktoś (pewnie jakiś pijaczyna albo bezdomny) spali tą ruinę.

  4 2

"Złoty pociąg” na papierze. Połączenie Kraków - Myślenice z dofinansowaniem na projekt dokumentacyjny z programu Kolej Plus

 • 20 kwi

  Czyli dalej brak konkretów i mydlenie oczów byle do następnej kadencji ...

  38 6

Zbadają w jaki sposób przemieszczają się mieszkańcy i zdiagnozują ich potrzeby. Gospodarze 9 gmin podpisali porozumienie w tej sprawie

 • 19 kwi

  Ciągle tylko obiecuja i obiecuja a efektów brak. Nadmienię tylko ze mamy 21 wiek a do Krakowa i z Krakowa w nocy komunikacja się nie dojedzie bo jej nie ma komunikacji miejskiej też praktycznie nie ma bo te kilka przejazdów to jest kpina. Pociagu też nie ma zamknęli jedna linie dojazdowa dofinansowywana przez UM rozwój taki ze szok.

  34 2

Myślenice. Trwa remont drogi na Osiedlu Tysiąclecia. Przystanek czekają przenosiny

 • 15 kwi

  to ty chyba mieszkasz w innej miejscowości, na osiedlu po 17 jest tak ciasno, że byś szpilki nie zmieścił a co dopiero samochód.

  12 5
 • 15 kwi

  To moze się cwaniaku podzielisz jednak z nami informacja gdzie Ci ludzie maja stawać ja mam swój garaż

  6 10
 • 14 kwi

  Znaki zakazu stoją info o zamknięciu jest a jakieś parkingi tymczasowe dla mieszkańców? Już teraz jest ciężko stanąć a co dopiero jak zostanie zabrana setka albo wiecej miejsc parkingowych ?. Rozumiem 1 dzień np. na czas lania asfaltu ale tyle czasu ? Może by tak na znak protestu mieszkańcy zrobią sobie parking z rynku

  17 9

Myślenice miały znaleźć się w Metropolii Krakowskiej, ale trafiły do "Podkrakowskiej Otuliny". Burmistrz Szlachetka został jej prezesem

 • 5 kwi

  To jest smieszcze miało być mpk nie ma miał być pociag temat ucichl miały być garaże wielopoziomowe nie ma miała być aglomeracja jest otulina ...

  35 6

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

 • 3 kwi
  Figaro1 napisał/a:

  Jednym słowem oczekujesz państwa opiekuńczego? Za PRLu tak było.komunikacja leżała w gestii państwa,taka dotowana
  Ty dalej nie rozumiesz że ludzie nie chcą jeździć tymi autobusami z uwagi na dłuższy czas,
  Ja nie mam nic przeciwko tym autobusom,ale niech one będą rentowne,a nie doplacac do wygody kilku osób

  No cóż każdy może mieć swoje zdanie, ale trzeba mieć również odrobinę inteligencji. Bo zbyt mała ilość odbija się głupota i propaganda oraz dezinformacja. Na chwilę obecną autobusy jeżdżą pelne a w godzinach szczytu są nawet przepełnione. Przejazdy nie są w żaden sposób dofinansowane a powinny. A ty lej sobie dalej paliwo po 8 czy 10 zł za litr bo nikt ci tego nie zabroni.

  4 2
 • 3 kwi
  Figaro1 napisał/a:

  Ja tylko pisze to co słyszę od znajomych i to co widzę
  Skoro jest takie obłożenie to dlaczego trzeba tyle do tego dopłacać?

  Może dla tego że w każdym cywilizowym kraju komunikacja leży w gestii Państwa. Godziny odjazdu tamtych autobusów były z kosmosu i nie dało się nimi dojechać ani do pracy ani do szkoły w tym był problem. A jak nie było żadnej nocnej komunikacji z Krakowem tak dalej nie ma

  4 1
 • 3 kwi

  Dość słabo robisz te sondy autobus jeździ bardzo porównywalnie czasowo do busów problemem jest podejście busisrzy którzy podjeżdżają na 2 minuty przed autobusem a ciemny lód się na to łapie. Codziennie jeżdżę żółtymi autobusami od 1 dnia i razem ze mną jeździ mnóstwo osób które wczesniej dojeżdżało właśnie busami.

  5 2
 • 2 kwi
  Figaro1 napisał/a:

  W końcu skończą się puste przebiegi tych autokarów
  A swoją drogą? Dlaczego inni mają dopłacać do "szlachty" jeżdżącej PKSem?
  Gdyby byli chętni na jazdę tymi autobusami nie było by zawieszania linii.
  Wielkie autokary puste a małe niewygodne busy całe wypchane?
  Kto ma dopłacać do podróży garstki malkontentów?

  Coś Ci się kolego pomyliło autobusem jeżdżą zwylki ludzie, poczytaj przejedź się a potem pisz farmazony

  3 1
 • 1 kwi

  Otwieranie prywatnych linii odbywało się z hukiem, zastępcą Burmistrza, oraz mediami. tymczasem Linia Marszałkowska po cichu została zawieszona. Bez Informacji na przystankach, czy jakimkolwiek innym miejscu. https://bip.malopolska.pl/umwm,a,1946302,linia-myslenice-krakow.html

  5 1

Myślenice. Ruszyła przebudowa skrzyżowań na Osiedlu Tysiąclecia. Mają poprawić bezpieczeństwo w tej części miasta

 • 23 mar

  Osiedle jest strasznie zaniedbane, nawierzchnia ostatnio była tam naprawiana ze 30 lat temu, przy przystanku dziury takie że można urwać kolo. Ludzie jadący do pracy zostawiają tu samochody na całe dnie przez co mieszkańcy nie mają gdzie zostawić swoich samochodów. Zaniedbana zieleń drzewa wyższe od bloków mało koszy. Brak możliwości przejścia chodnikami szczególnie wewnątrz osiedla samochody parkujące dosłownie wszędzie brak reakcji że strony władz, i mające wszystko w du-'e spółdzielnie. Trzeba zrobić z tym porządek oraz ustanowić strefy parkowania. Jedno auto na jedno mieszkanie reszta płacić.

  48 9

Myślenice. Obywatele Ukrainy mogą liczyć na jednorazowe wsparcie w kwocie 300 zł. Trwa przyjmowanie wniosków o tzw. „zasiłek na dzień dobry”

 • 22 mar

  Rozdawnictwa ciąg dalszy a chleb i paliwo coraz droższe....

  41 4

Alarmujecie. Rosną kolejki na stacjach benzynowych. PKN Orlen: „Paliwa wystarczy dla wszystkich”

 • 25 lut

  Rosyjski trollu przestań straszyć ludzi przez takich jak ty ceny szybują w gore albo lepiej pojedź sobie do kataru i kup kilka cystern zakop w ogródku będziesz miał zapas mało tego wyplac całe oszczędności z banku i schowaj pod poduszka.

  10 5

Pomnik czy dymisja dla Burmistrza

 • 23 lut

  Już za kilka dni zostaną ogłoszone wyniki sztandarowego projektu Pana Szlachetki kolej plus. Moim zdaniem gdyby projekt przeszedł to Panu Burmistrzowi należy się pomnik. Gdyby jednak tak się nie stało to powinien podać się do dymisji. Zleciały lata, a Myślenice jedyne co robią to czekają na ogłoszenie wyników. A wy co sądzicie? . Mi osobiście w ogóle się nie podoba że cały handel przeniósł się tak daleko od rynku i po wszelkie zakupy elektrryczno techniczne trzeba jeździć samochodem z osiedla. Komunikacja niby jakas powstała ale wszystko leży w rękach jednej prywatnej firmy która nie jest dotowana z dnia na dzień może się zwinąć i zostaniemy bez dojazdu do Krakowa co jest karygodne. Problemem są zakorkowane ulice, poblokowane przez samochody chodniki brak miejsc parkingowych dziurawa Jak szwajcarski ser nawierzchnia i można by tak długo wymieniać. Niby w Mysleniach dużo dzieje się dobrego ale mnie jako mieszkańca Górnego Przedmiescia jakoś to nie dotyczy. Projekt z BO sprzed kliku lat nie zrealizowany. Żadnego sklepu Jak nie było tak nie ma autobus jeździ kilka razy dziennie więc nie da się zaplanować wyjazdu. Podatki ciągle drożeją płacimy dużo za smieci mimo ze mamy nowoczesne wysypisko.

  8 2

Robert Pitala: Radni klubu PiS wyrażają głębokie zaniepokojenie przedstawionymi planami przebiegu „nowej Zakopianki”

 • 19 lut

  Czy nie można ustalić 1 stanowiska radnych i Burmistrza tylko teraz każdy będzie mówił co o tym myśli?

  6 3

Pomyliliśmy się! Małopolska PKS wyjaśnia sposób działania i finasowania „żółtych autobusów”

 • 30 sty

  Jak zaczęli jezdzic to były uroczyste otwarcia połączeń wywiady info na fb Burmistrza, jak zaczyna się sypac to " sorry radźcie sobie sami" nikt nie będzie jeździł dokładając do interesu na fb malopolska pks jest już 1 info ze będą rezygnować z linii Marszałkowskiej bo to nie opłacalne, podobnie stanie się z linia M1 bo sorry ale utrzymanie samochodu, jego naprawy, zatrudnienie kierowców i opłaty za ropę oc przeglądy to są kosmiczne pieniądze. Zadzacy obudźcie się bo jak znowu będziemy musieli jeździć do pracy busami to ludzie Was wyniosą z tych swoich urzędów.

  49 4

Myślenice. Komunikacja zbiorowa w 2022 roku

 • 4 sty

  Wy jesteście naprawdę trzeci świat, albo rodzina tych busiarzy poczytajcie trochę przetargi były warunkiem były autobusy a nie te pseudo karawany, busy i busiarze to dno, hamstwo i drożyzna. Może chciałbyś żeby mpks wyszedł z myslenic i co będziesz jeździł codziennie do Krakowa prywatnym samochodem gdzie jeden przejazd kosztuje średnio 40 zł?.czy może jesteś bezrobotnym utrzymującym się z zasiłku, dzieckiem które dostaję kieszonkowe od rodziców, albo milionerem? Zastanów się co piszesz bo widocznie nie masz pojęcia o czym mówisz. Ja jeżdżę tymi autobusami codziennie i wolał bym żeby mpks był całkowicie finansowany z moich podatków bo robia świetna robote hejterze. Wszędzie komunikacja jest finansowana z podatków, na całym świecie. Jeździłem busami kilka lat do Krakowa spróbuj dalej coś tam jeździ. Potem się wypowiadaj.

  38 7
 • 4 sty

  Busiarz jak nic ... żal ci ?

  18 16

„Trzeźwy poranek” w powiecie myślenickim. Na podwójnym gazie kierowca busa i dostawczaka

 • 28 gru 2021

  Oczywiście ze załatwiły bardzo przyjemnie jeździć z mpks

  22 2
 • 27 gru 2021

  Trzeba bylo tłuc się z tymi oszołomami do Krakowa jak nie bylo autobusów to byś zobaczył co to prawdziwa nienawiść, busiarze to ### i buraki

  25 4

WIDEO. Pędził zakopianką 141 km/h i wyprzedzał na pasach. Efekt? 20 punktów i 700 zł mandatu

 • 25 gru 2021

  Nic nowego takie sytuacje zdarzaja się za każdym razem gdy jadę na krakow. _Andrzej_ czyżbyś należał do tej grupy o której mówił Mistrz ?.
  Oszołomom którzy powodują zagrożenia na pasach powinni zabierać prawko samochod i jeszcze dawać takie grzywnę żeby się zesra*i. Za długi jeżdżę po tej drodze i widziałem bardzo dużo śmierci na pasach przy tej drodze które spowodowali właśnie takie cwaniaki które narzekały na niedzielnych kierowców a potem 2 tragedie w rodzine zabitego i "mordercy"

  25 10