Myślenice. Budynek starostwa od roku stoi pusty. Józef Tomal zapowiada jego modernizację

 • 12 godz.

  "Problemem jest nie tylko mała kubatura budynku, ale również brak miejsc parkingowych w pobliżu."
  no faktycznie przy tym budynku jest dużo miejsc parkingowych ....

  17 6

Droginia. Martwe rybitwy znalezione przy zalewie dobczyckim miały ptasią grypę. Co teraz?

 • 18 maj

  może wreszcie wyzdychają te wszystkie gołębie, albo je odstrzelą ... gorzej z przedsiębiorcami zajmującymi się drobiem albo tymi starszymi Paniami handlującymi jajkami z Biedronki na Końskim ...

  13 5

Rowerem z Myślenic do Drogini. Jakie są szanse na to, że powstanie ścieżka rowerowa wzdłuż wałów?

 • 6 maj

  o... to pachnie koncepcją :) może jeszcze koncepcja połączenia "ścieżki rowerowej" spod kościoła na zarabie ? Pamiętam że kiedyś na miasto-info był projekt ścieżki rowerowej wzdłuż Bysinki...

  26 2

Czy to już koniec dotowanego przewoźnika Myślenice - Kraków

 • 28 mar
  Darsal napisał/a:

  Masz kurs A1 o 7 i 7:45 nie widzę w tym nic nieprzemyślanego. Co do Kowala to dzisiaj jest dany kurs a za miesiąc może sam bez pytania zmienić godzinę. To normalne, że nim się nie sugerują.

  to dotyczy również Kolei Małopolskich. Kowal jeździł i jeździ lata, rozkładów też się trzyma, jeżdżę autobusem ale Kowal jest spoko alternatywą, gdyby nie on ciekawe jak dostal bys się do Krakowa jak z dnia na dzień żółte przestały jeździć.

  9 2
 • 9 sty

  Akcja z dziś - na przystanku na osiedlu 5:40 ludzi z 20 chyba nie pojechał wcześniejszy "Kowal" a koleje podstawiają busika śmiech na sali, znowu ludzie nie dotarli na czas do pracy bo się fizycznie nie zmieścili. Jak tu zaufać jakiemukolwiek przewoźnikowi ?, Można by tak zrobić gdyby odjazdy były co 15 minut, a kolejny jest za godzinę !, i co znowu mam powiedzieć szefowi że się spóźnię bo coś nie pojechało albo mnie nie wzięło ? dla ludzi mieszkających w cywilizowanych miejscowościach jak Kraków Skawina Niepołomice Wieliczka etc to jest nie do pomyślenia !.

  17 6
 • 5 sty

  I zaczynają się pierwsze problemy. Dziś autobus był tak doładowany ze od matecznego przestał zabierać ludzi, przejazdów jest zdecydowanie za mało. A jeszcze nie jeżdżą studenci.

  10 5
 • 3 sty
  kochampis napisał/a:

  Nie jeżdżą, rozmawiałem dziś z 2 kierowcami, dostali wypowiedzenia sms i zostali na lodzie z dnia na dzień.

  Może jednak Pan Panie Stanek przeprosicie się z UMIGM oraz UM weźmiecie dofinansowanie i wrócicie na trasę?

  2 2
 • 3 sty

  Jka jeszcze jeździ? Bo na ich stronie nie ma żadnych info o kursowaniu w Nowym Roku a kierowca kiedyś wspominał że jeżdżą tylko do końca 22.

Podpisali umowę na przygotowanie dokumentacji dla „złotego pociągu" z Krakowa do Myślenic. „To pierwsze kilometry maratonu"

 • 25 mar

  Ręce opadają która to już dokumentacja koncepcja etc ... my chcemy godnie dojechać do pracy .. szkoły... zobaczyć efekty ... a nie koncepcję... projekty ..

  46 4

Myślenice. Czy w mieście powinien obowiązywać zakaz sprzedaży alkoholu nocą?

 • 15 mar

  w ogóle zróbcie zakaz wyjścia z domu ... zakaz jazdy na rowerze, zakaz jazdy samochodem ... tu nie jest problem z tym, że można kupić alkohol tylko w policji i straży miejskiej bo przymykają na to oko. Przykład .... jesli zgłoszę na policję że jakaś grupka ludzi pije alkohol i jest agresywna każdy z tej grupki przyjdzie na policję raz ... dostanie pouczenie, może mały mandat, ja zaś jako zglaszający będę wzywany na świadka do każdej z tych osób. Stracę kilka dni, na zwalnianie się z pracy i tłumaczenie że jestem jako świadek.
  Na temat Straży Miejskiej się nie wypowiadam, bo to jest organ bezużyteczny, i tak do wszystkiego wzywają policję, nie pracują w nocy po co takie służby ?.
  moja propozycja prosta ... piesze patrole po Myślenicach w nocy ... kilka mandatów spraw w sądzie ... i problem się rozwiąże.

  86 11

Problem z potencją w młodym wieku

 • 15 mar

  jprd. jak można pisać takie bzdety na forum ? jesteś chory idź do lekarza pierwszego kontaktu, on cię skieruje na dalsze badania, może nie długo nam napiszesz że masz hemoroidy albo jakąś narośl w miejscach intymnych ? Ludzie dajcie spokój .... Pokolenie z ... albo zapytaj mamy może Ci pomoże.

  6 10

Wiosna za rogiem. Radni przypominają o rozjeżdżaniu lasów. Policja mimo braków sprzętowych zapowiada działania

 • 6 mar

  Dla czego skoro jest zakaz to rok w rok Burmistrz jego świta lokalni politycy ważne osobistości wjeżdżają do lasu na polane mikołaj własnymi samochodami terenowymi ?

  29 6

Myślenice. Alkohol, śmiecenie i zakłócanie porządku publicznego. Tymi wykroczeniami zajmie się policja

 • 28 lut

  nie wiem kto to wymyśla, ale akurat ul 3 Maja od mleczarni w stronę Bysiny to raczej pustkowie nie ma tam libacji, problem ze śmieceniem wziął się przez brak koszy, libacje i rozróby są raczej na Osiedlu - nie wiem kto im te plany robi. Wzięli by się zaparkowanie.

  44 4

Myślenice. Przejechał przez miasto i zostawił plamę oleju na kilkaset metrów

 • 23 lut

  Obstawiam autobus "miejski" już kiedyś była taka sytuacja chociaż prawda jest taka że wszędzie są takie dziury ze o rozwalenie miski olejowej jest dość latwo

  16

Rolety zewnętrzne

 • 20 lut

  ja robiłem w firmie DARIO Dariusz Kwiatkowski polecam

Myślenice. Czy w miejscu blaszaków na Osiedlu Tysiąclecia powstanie wielopoziomowy parking?

 • 11 lut

  jakby ktoś chciał zrezygnować tam z miejsca to chętnie przejmę proszę o info na priv :)

  Btw jakbyście nie wiedzieli, że ta władza tylko dużo obiecuje a efektów nie widać, wszystko wina poprzednich rządów.

  27 3

Myślenice. Co dalej z budową tężni solankowej? – pytacie. „Musieliśmy się wycofać z tej inwestycji”

 • 10 lut

  Tak samo będzie z kolejka

  30

Petmex

 • 9 lut

  Byłem tam na rozmowę o pracę co innego było w ogłoszeniu a co innego w realu szkoda czasu. Chyba że kogoś bardzo przycislo. Smród niewyobrażalny:)

  3

Myślenice. Głosowanie nad zamiarem likwidacji przedszkola nie doszło do skutku. Punkt wypadł z obrad, ale to nie oznacza końca sprawy

 • 27 sty

  Nie rozumiem tego Burmistrza. Pełni funkcję któryś rok ale to i tak nie jego wina pomimo że sam twierdzi że odpowiada prawnie za zaistniałą sytuację to i tak jest to wina kogoś innego

  71 4

Śmietnisko i miejscówka pijaczków przy garażach os. Tysiąclecia

 • 25 sty
  jaskokrakow napisał/a:

  a czy to nie jest czasem teren prywatny- Nie wiem wiec pytam

  nie nie jest to teren UMiGM

  3 1
 • 7 sty

  Mijają lata a slamsy w postaci przerdzewiałych blaszaków w centrum miasta jak były tak stoją dalej Ciekawe kiedy zostanie stworzona koncepcja na parking wielopoziomowy który jest obiecywany już z 10 lat.

  20 1

Sklep z męską bielizną

 • 24 sty

  idź do sex shopu w krakowie.

  1 4

Linie dotowane z gminy - wracamy do Euro II (!)

 • 21 sty

  Ja nie rozumiem 1 rzeczy. Przestaliście jeździć z dnia na dzień zostawiając nas z palcem w du;:e, nawet nie próbowaliście utrzymać m1 ciągle tylko obiecywaliście że będzie lepiej że będzie więcej kursów przy podnoszeniu cen biletów obiecaliście że od nowego roku szkolnego zwiększycie jeszcze ilość kursów obiecaliście że nas nie zostawice z dnia na dzień wyszło jak wyszło ?kierowcy nagle stracili prace wy straciliście swoje dobre imię. Więc jeśli wy nie chcecie jeździć to przestań Pan wtykać nochal nie w swoje sprawy bo bez przerwy widzę Pana docinki tutaj i na fb koleii małopolskich.

  9 2

Myślenice. Gmina unieważniła przetarg na budowę tężni solankowej na Zarabiu

 • 11 sty

  uuuu.... koncepcja się nie udało .... dziwne.

  44 3

Raport z „Planu Zrównoważonej Mobilności”: Najgorzej oceniamy jakość ścieżek rowerowych i dostępność miejsc parkingowych

 • 9 sty

  Chciałbym zaznaczyć że ta ankieta była przeprowadzona zanim z trasy zeszly żółte autobusy czyli jest nie aktualna

  25 1