Lepsze busy niż autobusy?

 • 26 lip

  UMiGM powinien się trochę bardziej postarać.
  Po1) dofinansować przewoźnika- i tak miał dofinansowac mpk
  Po2) reklamować przewoźnika
  Po3) wzorem Krakowa postawić elektroniczne tablice informacyjne na których by pisało za ile minut będzie odjazd.
  Po4) pomóc w wyciąganiu konsekwencji w Urzędzie Marszałkowskim od nie uczciwych busiarzy podjeżdżających kilka minut przed autobusem
  Po5) reagować na zgłoszenia dotyczących stanu technicznego busów i wysyłać policję na interwencję- jest raptem kilka sprawnych pojazdów które należą do Pana Kowala ktorego szczerze szanuje.
  Po6) i tu do przewoźnika postarać się aby odjazdy były w terminie bo o ile w tygodniu jestem w stanie zrozumieć korki wypadki etc to w soboty spóźnienie rzędu pol godziny to trochę przesada.
  Po7) sprawić aby autobusy nie znikały z aplikacji.
  Po8) zrobić lepszej jakości bilety tygodniowe i miesięczne bo paragony łatwo się niszcz a
  Po 9) nie poddawać się bo jak napisal ktoś wyżej do szkół wrócą uczniowie i studenci a to właśnie oni generują bardzo duży ruch.
  Po 10) UMiGM powinien zmienić busa linii miejskiej na autobus mpks
  Po11) wzorem innych miejscowości podobnych wielkościowo do myslenic jak Skawina czy Wieliczka wprowadzać stopniowo swój tabor ponieważ pozostawienie wszystkiego w rękach prywatnego przewoźnika który przecież jeździ żeby zarabiać jest nie bezpieczne

  17 3

sieć 5g zalety i wady - wasze opinie

 • 30 cze

  Przedwczoraj i wczoraj rano w Myślenicach na osiedlu łapało 5g w plusie prędkość na speed teście było ponad 200mbs w mieszkaniu na parterze. Gdyby usunęli limity danych to te nasze małe pseudo firemki ze światłowodami mogły by się schować.

  2 1

Żólte autobusy pojadą przez miasto. Od Dolnego Przedmieścia przez Zarabie

 • 21 cze

  A dla czego znów zapomniano o mieszkańcach górnego przrdmiescia co my jacyś mieszkańcy gorszego sortu ze zawsze nas się pomija ??

  3

Ruszyła linia "marszałkowska" na trasie Myślenice-Kraków. Te autobusy też będą żółte

 • 10 cze

  I takie autobusy powinny tworzyć myslenicka komunikację a nie pseudo widmobus. Czemu górne znów pominięte ?

  9 1

Xbox flash gdzie zrobić ??

 • 12 maj

  stary z tego co wiem to takie coś jest nie legalne, poszukaj w necie a nie zadawaj tu takich pytań bo za piractwo można iść siedzieć

  1

Trwają masowe szczepienia w powiecie myślenickim. Szczepionki można przyjąć w Myślenicach i Dobczycach

 • 7 maj

  Nie wydaje mi się że jestem głupi więc nie będę takiej potrzebował. Uważam jednak że antyszczepionkowcy powinni być moderowani a ich posty usuwane bo robią innym być może mniej wykształconym sieczkę z mózgu.

  6 19
 • 7 maj

  O.. widzę że ruch antyszczepionkowy aktywny. To nie pytania do forumowiczów są odpowiednie służby do których można zadać takie pytania. Przez takich ludzi jak ty powrót do normalności potrwa dłużej bo wirus będzie szalał. Gdyby nie szczepionki które otrzymałeś w dzieciństwie być może byś już nie żył, poczytaj o tym na co się umierało jeszcze na początku 20 wieku .....

  7 18
 • 6 maj

  Rano poprosiłem o wpisanie na listę rezerwowych i już jestem po szczepieniu moderna pełen profesjonalizm całą akcja twala może z 18 minut z czego 15 musiałem odczekać po szczepieniu w poczekalni

  5 10
 • 5 maj

  Dostałem tam skierowanie na moderne na za tydzień, orientuje się ktoś czy jak pod koniec dnia zostają szczepionki to szczepią chętnych którzy przyjdą przed zamknięciem ?

  9 3

Józef Tomal na półmetku kadencji: "Z czego kojarzą mnie ludzie? Powiem wprost; ze szpitala i z rond"

 • 7 maj

  Ja go kojarzę głównie z tego, że mieszka na Górnym na Średniawskiego a nie nie potrafi zrobić dla dzielnicy dla mieszkańców kompletne nic .....

  35 38

Lidl w Myślenicach

 • 3 maj

  Zwracam honor dziś byłem na spacerze i przeczytałem tablice informacyjna przy budowie i jak byk piszę że to budowa Lidla.

  4
 • 3 lut

  chyba coś ściemniasz. Odpowiedź Lidla
  "Szanowny Panie,

  dziękuje za przesłane zgłoszenie.

  Uprzejmie informuję, że aktualnie nie mamy informacji o otwarciu sklepu w Myślenicach.

  Oceń swój kontakt z Działem Obsługi Klienta:"

  6 10

Są pasy, miejsca parkingowe i prędkościomierz. Oceniacie ulicę Kniaziewicza po remoncie

 • 26 kwi

  Kierowcy Muszą się przyzwyczaić, zwolnić a nie jechać 80, teraz poprosimy o remont na osiedlu bo dziury tu takie że można koła pourywać, no i pasowało by tu jakoś ucywilizowac parkowanie, może wzorem Krakowa wprowadzić strefy ?, chodniki, zakręty skrzyżowania kierowcy parkuja jak chca bo policja i sm mają to w ##$#

  38 13

Próba włamania do remizy OSP? Zamek nie puścił. Strażacy apelują o czujność i częstsze patrole

 • 9 kwi

  Hm... Ale próba wlamania ??? Przeciez tak się nie rozwierca wkładek, zwłaszcza że ta nie wygląda na jakąś specjalnie wlamanioodporna. Wydaje mi się bardziej że jakiś znudzony gównia** chciał zrobić na złość, albo popisać się przed kolegami. Jak już pisałem wcześniej górne to trzeci świat, nie ma tu nic nawet sklepu, miał być projekt z b.o. i dalej nic.

  19 6

Jakość powietrza będzie mierzyć stacja pomiarowa. Stanęła na Górnym Przedmieściu

 • 28 mar

  A gdzie są dostępne wyniki pomiarów ? Jest jakas aplikacja albo strona ?

  3

Pociągiem z Myślenic do Krakowa

"Chcemy zrobić bardzo dobry film. Po prostu". Pieniądze na "Niespodziankę" studenci zbierają przez internet

 • 8 mar

  na koniec gimnazjum, nasza nauczycielka z języka polskiego, kazała nam zrobić pracę zaliczeniową na koniec roku, polegającą na nagraniu filmu, podzieliła nas na grupy i zabraliśmy się do pracy. Pamiątka na całe życie, za co jestem jej niezwykle wdzięczny. Szczerze mówiąc nasza produkcja wypadła chyba lepiej niż te wyżej.

  12 11

Mieli pić alkohol na pobliskim placu i uszkodzić płytę z epitafium. Co się stało przed wejściem do kościoła w Myślenicach?

 • 3 mar

  Więcej szumu niż to wszystko warte uszkodzenia znikome, mi ukradli w przeciągu ostatniego tygodnia karmnik i lampki solarne .... I nikt szału o to nie robi, kilkukrotnie miałem w samochodzie urwane wycieraczki. Swoją drogą mieszkają tam księża nie widzieli że ktoś robi im imprezę przed domem ????

  24 12

Trasa rowerowa VeloRaba pobiegnie przez Dobczyce, Myślenice, Pcim i Lubień. Województwo ogłosiło przetarg

 • 14 lut

  Dużo mówią, chwalą się ..., będzie pociąg, MPK, Autobus, komunikacja miejska, ścieżka rowerowa po Myślenicach teraz Veloraba ... a nie ma nic, obiecanki cacanki.

  24 7

W Myślenicach przybędzie parkomatów? Burmistrz ze starostą prowadzą rozmowy

 • 4 lut

  A może by tak najpierw puścić jakiś autobus który co 15 minut będzie jeździł przez myslenice ? To by znacznie zmniejszyło ruch samochodowy i problem z parkowaniem

  104 14

Myślenice. Urządzili sobie kulig na parkingu. O karze zdecyduje sąd. Mamy nagranie

 • 20 sty

  Jednym słowem masakra goście na pustym parkingu zrobili sobie kulig ciężko o bezpieczniejsze miejsce. POLICJO STRAZO MIEJSKA wejście się za źle parkujacych na osiedlu bo ludzie potrafią stanąć na pasach chodniku skrzyżowaniu etc i nic się z tym nie robi !!!. A to jest niebezpieczne

  83 14

Myślenice. Minął rok od uruchomienia linii miejskiej. Bus będzie jeździł nadal

 • 14 sty

  Wy na dolnym macie kilka galerii biedronke mrówke kauflanda kilka stacji benzynowych dużo sklepów A my na górnym nic ... 1 malutki sklep na sredniawskiego na całą dzielnicę to dopiero jest "wiezienie".

  22
 • 13 sty

  Zastanawia mnie jak ten twór można w ogóle nazwać linia miejska ??, to powinien być autobus który jeździ co max kilkanaście minut wtedy miało by sens, A to coś ta puszka jeździ w godzinach w których taki przejazd jest zbędny bo ani tym się do szkoły nie dojedzie ani do pracy, starszy człowiek do tego czegoś nie wsiadzie nie ma to klimatyzacji. Szkoda pieniędzy.

  27 3

Rząd przedłuża obostrzenia. Potrwają co najmniej do końca stycznia

 • 12 sty

  Jakie obostrzenia przecież to wszystko jest tylko na pokaz ... chcesz jechać na weekend do Zakopanego jedziesz... chcesz iść do sklepu idziesz, tylko politycy i lekarze się okopali i są bezpieczni większość normalnych ludzi musi codziennie chodzić do pracy A co do otwarcia klas 1, 3 to chyba każdy wie że to największa wylengarnia wszelkich chorób, bez możliwości zachowania jakichkolwiek środków ostrożności dziecko nie utrzyma dystansu nie założy maseczki ba nieraz po wyjściu z toalety nie umyje nawet rak, A zaraza jak kazdy

  23 3

Olimplan - światłowód

 • 10 sty
  Nowy_user napisał/a:

  Zastanawiają mnie te liczne negatywne opinie na google. A nie chce ryzykować 2 lat umowy z internetem z którego nie będę mógł korzystać.

  człowiek ma to do siebie, że jak coś jest ok to o tym nie pisze, a robi to dopiero wtedy gdy coś nie działa. Radiówek nigdy bym od nikogo nie brał bo to syf. Światłowód to inna bajka.

  2