jaka predkosc na osiedlu - ul Solidarności

 • 9 wrz

  Ponieważ wjeżdżając do strefy / na osiedlu takowa obowiązuje/ to masz w niej ograniczenie prędkości do 30 kmh i takowa obowiązuje na całym osiedlu.

  4 1

Autobusem MPK z Myślenic do Krakowa? „Chcemy zaprezentować takie połączenie od nowego roku budżetowego”

 • 5 wrz

  Moderator powinien usuwac takie posty kompletnie nie na temat. Teraz w czasie pandemii komunikacja jest szczególnie ważna dzieci wróciły do szkół busów nie przybyło więc jest w nich jeszcze ciasniej . Zaraz będziemy w czerwonej strefie busiarza nie będzie się opłacać jeździć pozawieszaja znowu polaczenia i będzie płacz.

  31 4

Budowa połączenia kolejowego Kraków-Myślenice trafiła do oceny. Szacowany koszt to 1,1 mld zł

 • 3 wrz

  Była ankieta ankieterzy odwiedzali domy w zeszłym roku przez kilka miesięcy było o tym pelno informacji w gazecie Myślenickiej miasto info, kmy, dzienniku polskim. Poczytaj popytaj nie siej herezji.

  5 9
 • 3 wrz

  Na wszystkie twoje pytania znajdziesz odpowiedzi w starszych wątkach o kolei, zastanawia mnie jedna rzecz złożyli wniosek do kolei + która ma budżet 6 mld sama kolej do Myślenic to koszt ponad 1 mld A wniosków jest ponad 100 czyli mamy 1% szans, zamiast złożyć wniosek od razu do innych źródeł jak fundusze unijne to burmistrz czekać będzie 3 miesiące na oczywista negatywna odpowiedź.

  17 1

Za dużo śmieci w mieście? Urzędnicy mają pomysł jak temu zaradzić

 • 24 sie

  Ja bym zasugerował podnieść jeszcze cenę śmieci zmniejszyć częstotliwość ich odbioru i w zamian za to wbić kilka więcej palikow z tymi hasłami bez pokrycia.

  26 4

Ostrzegacie przed dziurą przy przejściu na ul. Pardyaka. „Można w niej urwać koło, albo zniknąć"

 • 22 sie

  Nie pamiętam kiedy ostatnio robiony był remont i wymiana asfaltu na osiedlu gdzie radny ?? Od czego jest ?

  4 4

Wchodzisz bez maseczki do sklepu lub busa? Sprawdzi to straż miejska i policja

 • 6 sie

  Temu, że jak ktoś charczy smarka i pluje stojąc praktycznie na mnie w busie albo w kolejce to robi to do swojej maseczki A nie na mnie.

  15 3
 • 5 sie

  Ciekawe rozumowanie władz jestem jak najbardziej za maseczkami dla wszystkich jak jednak rozumieć to że w sklepach kinach teatrach mpk trzeba mieć maseczki A w szkołach od września już nie ? W szkole koronawirus ginie ??

  19 7

Przeklinają strażników miejskich. Gdzie leży granica takiego zachowania? "Nie ma i nie będzie zgody na ataki kierowane wobec funkcjonariuszy"

 • 29 lip

  Na nagraniu jasno i wyraźnie widać w jaki sposób nagrywajacy zwraca się do SM trochę szacunku należy się każdemu człowiekowi nawet im w końcu wykonywali tylko swoją pracę, materiał jest gwoździem do trumny dla bluzgajacych, każdy sąd uzna to za zniewage funkcjonariusza A co do maseczek coz nikt nie respektuje tego nakazu. Życzę conajmniej ciężkich robót społecznych i sprzątania chodników, może wtedy chuligani się czegoś naucza

  56

Do szpitala przywiozła go karetka. Objawy wskazywały na koronawirusa. Test potwierdził przypuszczenia

 • 27 lip

  Poczytaj zalecenia, jeśli podejrzewa się u siebie koronę należy udać się na oddział zakazny tam robi się badania w kierunku wirusa ludzie są odpowiednio zabezpieczeni i tak kiedy się da omijam skupiska ludzi i noszę maseczki nawet nie ze względu na sama chorobę tylko ze względu na kwarantanne. Radzę robić to samo bo nie takie hojraki pomarly na koronowirusa.

  5 4
 • 24 lip

  Jakim debilem trzeba być żeby przywozić pacjenta z koroną na sor i narażać na kwarantanna osoby w poczekalni lekarzy pielęgniarki i osoby postronne jak ekipa karetki mogła zrobić coś tak głupiego i nie odpowiedzialnego zwłaszcza że wiedzieli że może mieć koronę

  46 17

Organizacja komunikacji zbiorowej to jedno z wyzwań czekających samorządowców

 • 20 lip

  Nie rozumiem 1 rzeczy jak przewoźnikom bardziej opłaca się utrzymywać 3 busy i 3 kierowców na etacie niż 1 autobus.
  Myslenice to zaścianek wieś zabita dachami w którym rządzący wciskają mieszkańcom że jesteśmy przedmieściem czy sypialnia Krakowa miejscowością wielce turystyczną bez dojazdu bez komunikacji, w UM mówia że nic nie zrobią bo przejazdów jest dużo udaja że nie widzę problemu podczas pandemii jak pytałem osobę odpowiedzialna w UMIGM jak mam dojechać do pracy to mi powiedzieli żebym jechał samochodem albo na zakopianke czekał na autobus.
  Żenada dróg nikt nie naprawia na osiedlu takie dziury że szok po ulicach się przejść nie da bo porobili strefy w rynku zapominając o mieszkańcach osiedla i teraz ludzie parkują na osiedlu byle gdzie straż miejska nic nie robi policja też bo po co A żeby przejść trzeba wychodzić na ulicę, koszy nie ma więc śmieci się walaja A jak już są to oprozniane są raz w tygodniu, można by tak wymieniać w nieskończoność, trzeba przestać udawać i zacząć działać.

  18 1

Zarabie tonie w śmieciach. Gmina wysyła w teren strażników miejskich

 • 17 lip

  To nie jest problem tylko zarabia ale całych Myślenic, trawniki w Myślenicach są tak zasra*e przez psy że nie da się na nie wejść jest za mało koszy i za rzadko są oprozniane, poza tym mentalność Myśleniczan jest specyficzna. Zresztą czasem się ludziom.nie dziwię bo jak ma się śmieci nieść kilometr to się je po prostu wyrzuca do pobliskiego rowu skąd posprząta albo nie właściciel posesji. Sam mieszkam koło szkoły na sredniawskiego i po każdym sylwestrze po boisku walaja się butelki i petardy do maja aż strażacy ich nie posprzątaja , A droga do mojego domu /prywatna/ jest notorycznie zaśmiecania przez uczniów

  39 5

Myślenice - Kraków ,busy,autobusy.

 • 16 lip

  Wiadomo coś w sprawie obiecanego przez Burmistrza autobusu do Krakowa ? pisałem w tej sprawie UM ale jakoś nikt nie raczy odpisać

  6 1

wybory

 • 6 lip
  bono napisał/a:

  . Mnie nie trzeba przekonywać, bo ja jestem już przekonany.
  .

  Czyli jesteś ciepły .... ?

  9
 • 4 lip

  Prawda taka, gdyby Trzaskowski nie popierał Ped***w i ogólnie LGBT, wygrał by z Dudą być może w 1 turze.

  6 5

Przebudują skrzyżowanie, aby przejazd był bezpieczny. Bezkolizyjny węzeł ma tu powstać w 2025 roku

 • 5 lip

  To teraz korek do Myślenic będzie zaczynał się w Zakopanem ...

  26 4

Wręczyli Rafałowi Trzaskowskiemu obraz z podobizną przodka i dyplom z herbem miasta. Burmistrz chce przeprosin i 10 tys. zł

 • 29 cze

  Panie Burmistrz, zajmij się Pan swoimi obietnicami, a nie takimi pierdołami. Jak nazywaliście rondo Kaczyńskiego - osoby absolutnie nie związaną z Myślenicami to było ok.

  54 5

Kocham PiS

 • 19 cze

  Nie wiem kto odpowiada za Pisowską propagandę w Myślenicach, ale ludzie ogarnijcie się, naprawdę musicie niszczyć drzewa i przybijać do nich plakaty z Dudą ?? mało wam miejsc gdzie możecie je zawiesić ??.

  6

Władysław Kurowski podsumował pół roku pracy w Sejmie. Dlaczego głosował przeciwko poprawkom dotyczącym m.in. Krzyszkowic?

 • 18 cze

  Ani o nim nie słychać Ani go nigdzie nie widać, przestraszył się korony i się schował, nic dla nas nie zrobił, gdzie był jak pozamykali linie i nie dało się dojechać do pracy ?. Zupełnie stracony mandat, ale co z myslenice to PISlandia.

  63 4

„Kto to projektował?”. Jedną trzecią ścieżki rowerowej zajmują samochody

 • 3 cze

  Pracę nie są skończone więc pewnie jeszcze nikt nie odebrał. Najprawdopodobniej wszystko zostało zrobione zgodnie z projektem więc zostanie odebrane w końcu wykonawca nie wymyślił sobie ustawienia parkingu i ścieżki rowerowej, chyba że pomylił strony i źle namalował znaki

  13 5
 • 3 cze

  Wydaje mi się że nie jest tak źle, o czym swiadczy ilosc spacerowiczow na sciezce myslenice są tak zatłoczone ze kazdy skrawek nowej ulicy jest na wage zlota pytanie co z obiecywana obwodnica ?. Z ciekawostek w powiecie wielickim nawet niewielkie wioski maja ścieżki rowerowe przykładem są np kozmice małe które nie dość że są świetnie skomunikowane z centrum Wieliczki to przez wieś idzie spora ścieżka rowerowa.

  18 5

Podatek od psa

 • 30 maj

  W Myślenicach kiedyś lata temu był podatek od psa na chwilę obecną takiego podatku nie ma.

  3

Poczta Polska - listonosz na Zarabiu

 • 26 maj
  piękny maryjan napisał/a:

  No faktycznie ty nie pod......dalasz

  a co twoja wypowiedź wnosi do tematu bo nie rozumiem ?
  wielokrotnie zgłaszałem temat przewoźnikowi, i zwracałem uwagę kierującym. Jak to nie pomogło zgłosiłem gdzie trzeba. twoja wypowiedź zupełnie nie na temat.

  3 5
 • 25 maj
  piękny maryjan napisał/a:

  tak dla przypomnienia to twój post z innego wątku -czyżby się coś zmieniło ?

  tak, ale ja nie podpier****m swoich sąsiadów listonoszy, sąsiadów, przechodniów, nie podoba mi się to, że nie wszyscy noszą maseczki bo ja je zakładam za każdym razem gdy wychodzę z domu. Jak cos komuś nie pasuje, mógł zwrócić uwagę listonoszowi, może akurat jest alergikiem, może ma astmę, a może mu się po prostu nie chciało. Nic nie usprawiedliwia publicznego smarowania 4 liter.

  8 6