Droginia: W poślizg wpada się w ułamku sekundy. Nawet przy niewielkiej prędkości [WIDEO]

 • 22 sty 2017

  Sory taki klimat , jest zima to i musi być ślisko

  1

Śmieją się z nas, a naszych kierowców nazywają KMYckami

 • 5 wrz 2015

  centusie sami jeżdżą jak łajzy , zamiast skupić się na jeżdzie to rozmyślają o dupie maryny , rano o żarciu , a po po południu gdzie wyskoczyć na browca i gdzie skręta wyjarać .

  16 4

NOWE PRZEPISY: Bardzo łatwo stracisz prawko za szybką jazdę

 • 19 maj 2015

  DEBILI NIE SIEJĄ , SAMI ROSNĄ < CIĘŻKO JEST TO WYPLENIĆ .

  7 4

Myślenice: Wyciek do Bysinki

 • 24 kwi 2015

  zapytaj tych co to robili pół wieku temu .

  1

Libertów-Siepraw: Szaleńczy pościg za motocyklistą

 • 26 mar 2015

  DEBIL

  49 17

Myślenice: Policja odnalazła zaginionego 50-latka

 • 1 lut 2015

  Fajno że się odnalazł , ale nikt nie pomyślał o tych co go szukali , od 20-tej do 3-ci ej w nocy . ZWYKŁE DZIĘKUJEMY . Dla tych co go szukali , czyli ochotnikom z OSP-śródmieście , Górne przedmieście , dolne przedmieście , GOPR oraz Policji . Prawie 100- ka ludzi postawiona na nogi . Ps. Pan Tadeusz powinien zostać obciążony kosztami całej AKCJI .

  58 9

Wydarzenie na slowackiego i mickiewicza

 • 9 gru 2014

  Przy skrzyzowaniu ulicy Slowackiego i ul Mickiewicza ok godz 8 rano mialo miejsce potracenia pieszego w wyniku kturego niegroznych obrazen, doznala ok.70-cio kilkuletnia kobieta. Mlody kierowca skrecajac z ul Mickiewicza w ul Slowackiego vw polo nie ustapil pierwszenstwa pieszej przechodzacej przez jezdnie. Droga w kierunku Zakopianki byla zablokowana przez ok.1godz.30min. Kierowca jak i poszkodowana byli Trzezwi . Kierujacy pojazdem ukarany MKK. oraz punkty karne . W udzielaniu pierszej pomocy , oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia , bral udzial Strazak z pobliskiej jednostki OSP - Myslenice srodmiescie . Ps. Mysleniccy kierowcy nie umieja sie zastosowac do polecen wydawanych przez kierujacego , a wszczegolnosci panowie kierowcy BUSOW . Wstyd panowie dajecie innym przyklad.

  13 5

PARKOWANIE: A niech się WSTYDZĄ!!!

 • 22 lis 2014

  tak pojechal do pozaru ratowac czyjes mienie

  4 5