ZORZA UWAGA ! Nie spełnia kryterów bezpieczeństwa

 • 7 maj 2020

  Witam,

  Proszę uważać na pracowników ZORZY wykonujących prace w trenie. Nie spełniają wymogów zabezpieczeń względem COVID-19. Nie mają maseczek ani rękawiczek a mają kontakt z osobami w mieszkaniach. Człowiek nie przyzwyczajony i dopiero po fakcie zauważył ten fakt. Ten post ma na celu tylko zwrócenie uwagi innym mieszkańców aby czuli się bezpiecznie.

  Miłego dnia i Zdrowia !

  11 5

Ile płacicie za śmieci?

 • 15 maj 2018

  Nie chciałem zakładać nowego wątku. Ale może ktoś wie jakie są dwa terminy wywozu śmieci wielkogabarytowych na os. 1000-lecia. Z góry dziękuję za informację.

  1 4

Myślenice: Gorąco? Co powiecie na kurtyny wodne?

 • 1 sie 2017

  Nim rozłożą kurtynę wodną upałów już nie będzie. O takich sprawach powinno się mówić przed latem. Radni jak widać, też nie myślą. A jeszcze głosowanie o tym TAK/NIE. Tu się działa w ciągu 24h, są albo nie i koniec. A wiadomo, że ludziom czy nawet zwierzętom to się przyda. A tym na NIE widocznie upały Afrykańskie nie są obce. Pozdrawiam.

  82 10

Galeria Myślenicka otwarta. Jak oceniacie największy obiekt handlowy w powiecie?

 • 28 lis 2015
  Kibel z Vegi napisał/a:

  Myślenickie cebulaki narzekają, bo myśleli że będzie jak w bonarce czy krakowskiej. Hahahaha sorry ale jaka klientela taka galeria ;) szkoda że do was to nie dociera...

  Ps. Za komorowskiego i platfusów to budowali więc nie oczekujcie cudów :D

  Ps2. Teraz tylko czekam na okres przedświąteczny i tą dzicz zwaną potocznie ludźmi jak będą po głowach sobie chodzić i wykupywać wszystko jak przed Wojną haha będzie ubaw, tyle cebulowego zachowania w jednym miejscu :D

  Ty chyba nie byłeś w tej Galerii ? Bo nie rozumiem Twojego stwierdzenia jaka klientela taka galeria ? Przecież w tej galerii jest drogo a czy w galerii Bonarce czy Krakowskiej jest drogo ? NIE....

  Zgodzę się z wypowiedzią "cocochanel1991" są tylko 3 sklepy godne uwagi. A reszta to co było tak jest. Ale jeszcze się kupcy przekonają, że warto było postawić na 4-6 sklepów nie tylko skierowanych do osób dorosłych ale też młodzieży - bo przecież na niej się zarabia. Sklepu typu House by zachęciły. A sklepy typu Tiffany (nie wiem jak to się pisze) gdzie bluzka potargana kosztuje ok. 300zł a na sklepie jest może 40 rzeczy ?? Co to ma być ?

  64 22

GALERIA MYŚLENICKA

 • 14 lis 2015

  To ja jestem puki co zawiedziony i myślę, że galeria myślenicka poniesie klęskę. Ja i tak będę jeździł do KRK. Bo jeśli mają ta być sklepy które w Myślenicach są DROGIE to poco przepłacać. Puki co jestem tylko zadowolony z RTV euro AGD. Reszta to koszmar.

  Bez tych sklepów: RESERVED, House, Cropp, Mohito, H&M czy New Yorker Galeria nie istnieje !!!!

  17 10

DALIN REAKTYWACJA. Czy pierwsza drużyna wróci na stadion Grochala?

 • 22 kwi 2015

  Zróbmy akcję i wesprzyjmy drużynę Dalinu Myślenice !!! Myślę, że sporo osób by przelało nawet symboliczne 5zł, 10zł czy 50zł :)

  14 14

Piknik Ekologiczny: Wymień odpady na sadzonki

 • 1 paź 2013

  A monitory, komputery tak jak to było zawsze brane, też ?

  Pozdrwiam

  2

Który dostawca internetu?

 • 30 wrz 2010

  Witam,

  Ja mam internet od FASTERNET już prawie 4 lata. Nie ukrywam, że miałem czasami przerwę w połączeniu ale zawsze mogłem liczyć na dobry kontakt i szybką naprawę. Teraz podpisałem znów umowę na kolejne 2 lata oraz dostałem upust ze względu na stałego klienta na 2Mb/s~4Mb/s. Teraz mogę powiedzieć, że jestem w pełni zadowolony.

  Pozdrawiam,

  5

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

 • 13 lip 2010

  obserwatorka,
  no zapewne jeździsz ale nie w tych kluczowych godzinach co ludzie jest tłum na Zarabiu. Wiadomo, że nie zawsze będzie dużo osób bo jeśli by tak było to wówczas każdy by otworzył budkę z Kebabem :P...

 • 13 lip 2010

  Wczoraj jadłem tam KEBABA i w Myślenicach nie ma lepszego. Mięso świetnie przyprawione i upieczone - pycha a do tego jedyny w swoim rodzaju sos - niebo w gębie. Polecam, dzisiaj jeszcze raz się tam wybiorę.

  Pustki chyba źle widziałeś w weekend to normalnie ludzie się nie mieścili...

  Pozdrawiam

Bysinka wylała