Czy Wisła zostanie w Myślenicach? Wyprowadzka klubu może oznaczać tarapaty gminnej spółki Sport

 • 24 sty

  Wisła ledwo zipie finansowo i to jest główna przyczyna. Od początku jako ekonomista uważałem że sprowadzenie jej tutaj za błąd. Jak stąd odejdą, to będzie to tylko korzyść dla gminy, w tej chwili nie jest to absolutnie żadna promocja dla nas a tylko co raz większe problemy. Na obiekty zawsze znajdzie się chętny, którego będzie na to stać, albo sami je wykorzystamy. Bez histerii, chcą niech odchodzą, i będą trenować na błoniach. Takie jest moje zdanie.

  44 10

Przenosić czy zostawić na miejscu? Co robić z pożydowską Bożnicą?

 • 18 lip 2019

  A może by tak redakcja zamiast wietrzyć tanią sensację zapytała prawdziwych inicjatorów tej szczytnej akcji ratowania jednego z unikatowych zabytków ? Tylko czy oni wiedzą kim oni są ?

  2 3

Osiedle Tysiąclecia: Finał sprawy spalonej altany. W jej miejscu stanęła nowa

 • 11 maj 2019

  Ja to za bardzo nie rozumiem tego wątku,jak i większości na tym forum, tej żółci wylewanej przez frustratów "Jaka władza takie obiekty:) ", " Pierwszy sukces Szlachetki brawooooooooooooo.;-P ", itd itp. Ja gdybym był burmistrzem to bym w życiu nawet palcem nie kiwnął. Hołota podpaliła śmietnik, to pech i teraz wsypujcie śmieci do zalanych deszczem pojemników, a jak nie to płacić trzy razy tyle za wywóz i gitara. Nie dość, że gmina, za naszą kasę, płaci za wybryki hołoty, to się jeszcze burmistrzowi od frustratów dostaje, no pewnie. Za raz by się sprawcy znaleźli a nie wykluczone że i wiata "sama"by się odbudowała, jak by tak zrobić. Żenada po prostu.

  12 7

Paweł Lemaniak został odwołany ze stanowiska dyrektora Muzeum Niepodległości

 • 31 mar 2019

  Oczywiście, też jestem tego zdania. Byłem na sesji jak stałem murem za poprzednią Panią Dyrektor, to mogę przyjść teraz , z resztą nie tylko ja. Mogę stanąć do merytorycznej dyskusji z każdym kto kwestionuję decyzję burmistrza. Mogę to zrobić ja, albo ludzie związani z historią, którzy przez poprzednią władzę zostali zmarginalizowani, bo nie byli związani z urzędem. Murem za burmistrzem , trzymam kciuki za Pana. Tyle w temacie.

  18 26
 • 27 mar 2019

  Bez histerii drodzy Państwo. W 100 % popieram decyzję burmistrza. Czemu nie protestowaliście jak w sposób bezpardonowy zwalniano wieloletnią zasłużoną Panią Dyrektor Muzeum, albo jak z buta potraktowano jej późniejszego następcę ?! Teraz wielkie halo, można powiedzieć że kto "mieczem wojuje..." itd. Gmina zadłużona po uszy, muzeum nie za 5, a bagatela za 11 milionów, puste ściany, zamczysko w gmachu , niemiecki ciągnik jako symbol naszej niepodległości. Co jeszcze ?

  58 54

Kiedy zmieniacie opony na letnie?

 • 17 mar 2017

  Ja zmieniam opony na letnie zgodnie z nazwą, kiedy zacznie się lato :-)

  3 5

Kacper Depta – kolejny zawodnik Orlików Myślenice, który trafił do Wisły

 • 19 gru 2016

  Dokładnie, na tym etapie dla chłopca i jego rodziców jest to niewątpliwa nobilitacja, ale jak pisze Adzygmunt, na tym niestety koniec. Myślę, że oddawanie młodych dobrze zapowiadających się zawodników z Myślenic do klubów tylko dla tego, że mają nazwę, jest bez sensu.

  16 4

Wisła Kraków

 • 26 sie 2016

  Kibel z Vegi do raportu :-) Gdzie twoje buahahaha ? Jeszcze się wakacje nie skończyły a z-wisła znów wygrała inaczej. Nie no nie będę się śmiał bo nie pasuje robić jaj z pogrzebu :-)

  7 7
 • 9 sie 2016
  Kibel z Vegi napisał/a:

  Dzieci jeszcze dobrze wakacji nie zaczeły a DUPOVIA już zebrała wpierd** od AMATORÓW Z MACEDONII BUAHAHAHAHAHA mocie puchary wieśnioki mocie puchary BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA od amatorów z macedoni BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ŚLEPY FILIPAK WIDZIAŁ PUCHARY HAHAHAHAHAHAHAHAHA

  Z zwisła od Cracovii BUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH !

  5 8
 • 5 sie 2016
  Kibel z Vegi napisał/a:

  laseczko w paski ty i twój kompleks WISŁY :D nic nie wiesz bo tępak jesteś, nie wiesz kto na prawdę kasę wykłada, meresina to słup (bednie pismaki pisały i niech piszą dalej) jeżeli wiesz co to znaczy ;D ale co ty wiesz kibicu załosnego podklubu ze ślepym filipakiem znającym się na piłce niczy ty laseczko w paski :D zawsze nad wami Pejsy, ZAWSZE NAD WAMI :D śmierdzący kałem klubie krakowio z kurnika przy kałuży ;)

  Ps. skończyłeś już onanizować się nad transferem kapustki ? buahahahahaha

  ps2. BATY OD AMATORÓW Z MACEDONI !!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA pejso klub nawet od januszy bęcki dostaje HAHAHAHAHAHAHAHA

  I co piesku jak tam po pierwszej połowie, dalej buahahahaa ?

  6 7

Akcja bicia Rekordu Guinnessa w Myślenicach - „Pociąg do Wolności”

 • 10 sie 2016

  Podobno że pan Kijowski po przyjeździe ma wpłacić zaległe alimenty do budżetu naszej gminy, czym zdecydowanie poprawi jej kondycję finansową.

  8 4

Notariusz

 • 25 kwi 2016

  Zdecydowanie polecam Pana Lucjana Niepsuja lub jego syna. Mają kancelarię w bloku na przeciwko sądu. Korzystałem kilkakrotnie z ich usług i zawsze wszystko OK.

  25 12

"Wielkanocny Apel"-(utwór satyryczny}

 • 29 mar 2016

  " ...daj spokój, Kaziu..." S. Bareja "Miś"

  11

List do Pana Macieja Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 • 5 lis 2015

  Ja napiszę wprost i bez zbędnego filozofowania , ostatnio stało się modne "wezwanie do merytorycznej dyskusji". Trzeba się jednak zastanowić co tak na prawdę ten termin oznacza i czy w ogóle jest nad czym dyskutować. Ja stoję za stanowisku że termin "merytoryczna dyskusja" jest terminem sztucznie wyuczonym za zwyczaj przez ludzi, którym brak argumentów a którzy mimo wszystko w jakiś sposób chcą się ratować przed śmiesznością i co tu kryć kompromitacją. Nawiązując do listu otwartego Pana Andrzeja Nowaka uważam stanowczo Panie burmistrzu, że po prostu skompromitował się Pan i że człowiekowi na takim stanowisku to nie przystoi. Nie przypuszczam, a raczej mam nadzieję, że nie wpadł Pan sam na ten "genialny" pomysł tylko podsunęli go Panu doradcy. Dla tego czym prędzej zalecam kopnąć ich w "cztery litery" i zacząć działać po swojemu tak jak robił to Pan dawniej.

  25 10

Myślenice: Milion złotych na rozwój e-usług dla szpitala

 • 22 paź 2015

  Szkoda że wybory nie są co roku bo mieli byśmy tutaj drugi Kuwejt :-), ale oczywiście i to cieszy.

  17 3

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

 • 20 paź 2015
  lulu napisał/a:

  Proponuję przeczytać dzisiejszy dodatek myślenicki do dziennika polskiego bo jakoś cichutko na ten temat pieniacze gdy przegrali cicho sza jak myszki pod miotłą

  No też właśnie czytałem i ciekaw jestem, że jakoś cisza na ten temat. Szkoda że Gazeta Myślenicka w tak prymitywny sposób dała się wkręcić w co tu kryć rynsztokowy nurt polityki lokalno - ogólnopolskiej. Mam nadzieję, że resztki honoru nakażą jednak na przeprosiny i sprostowanie. Co prawda od trzech lat nie kupuję myślenickiej ale najbliższe dwa numery z ciekawości kupię.

  3

MMA Maximus Warriors: Walki w klatce w Sułkowicach

 • 8 paź 2015

  Sorry za tak dosadne słowa, ale trzeba być niepełnosprawnym umysłowo, aby moje słowa o strzelnicy potraktować dosłownie a nie jako sarkazm. No cóż może za dużo wymagam od innych. Natomiast MMA ma tyle wspólnego ze sportami walki co "ciepły lód" z prawdziwym. To zwykła chuligańska bijatyka nie godna jakiejkolwiek promocji.

  8 11
 • 7 paź 2015

  A ja bez ogródek napiszę. Ciekaw jestem jakie gówno przywleczecie jeszcze do naszego powiatu ?

  16 26

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 31 lip 2015

  A ja posłużę się cytatem z serialu "Czarne chmury" jako osobnik o udowodnionych szlacheckich korzeniach, "... może i oskarżony ale Starosta. Kat niechaj Go wiesza ale lżyć i poniewierać go nie pozwolę..." Dopóki nie zapadnie prawomocny wyrok do tego momentu wszelkie dywagacje są jedynie pomówieniami. Nie jestem fanem Józka, chociaż się znamy, można nawet powiedzieć że za sobą nie przepadamy ale zwykła ludzka uczciwość nakazuje mi to napisać.

  17 3

Zakupy w Galerii Myślenickiej przed świętami Bożego Narodzenia?

 • 6 lut 2015

  Jednym słowem w okolicach świąt Bożego Narodzenia nastąpi definitywny pogrzeb, i tak już dogorywającego, myślenickiego drobnego handlu. Najdziwniejsze jest to że zgotowany przez rodzimych kupców. Odkąd sięgam pamięcią, kupcy zrzeszeni w Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej, zabiegali u burmistrza aby nie wpuszczał obcych na nasz teren a teraz sami to robią ?! Tego pojąć nie mogę ! Co dziwniejsze np Media Ekspert to konkurencja śmiertelna dla samego Prezesa Galerii Myślenice ??? Cóż są rzeczy o których nie śniło się filozofom a co dopiero drobnym myślenickim kupcom, nawet w sennym koszmarze.

  32 6

Bez czego nie wyobrażasz sobie Świąt Bożego Narodzenia?

 • 14 gru 2014

  Ja od paru lat nie wyobrażam sobie świąt bez wizyty na myślenickiej strzelnicy.

  9 18

Chełm: Stacja narciarska ma nowego właściciela

 • 24 lis 2014

  Nooo narty wodne to jest coś. Zastanawiam się kiedy do naszego zaścianka to dojdzie że w tej chwili w większości kręgów jazda na nartach to obciach i plebejska rozrywka, tylko w Myślenicach niezmiennie budzi płomienne emocje.

  9 13

Oddział powstał i rozwija się z każdym tygodniem. Kolejny nabór na wiosnę

 • 13 lis 2014

  Dokładnie, myślę, ze podobnym "inicjatywą" powinna się przyjrzeć ABW.

  9 31

Wybory Samorządowe 2014: Znamy kandydatów na burmistrzów i wójtów

Rondo "Dom Grecki" gotowe. Jak oceniacie wykonanie?

 • 2 lis 2014

  Dzisiaj ok 11 godziny na "ukończonym" rondzie przy skręcie w ul. H. Jordana, na pozostawionym bloku kostki, widocznym po prawo na zdjęciu, jakaś pani przerysowała samochód. Jeżeli wg. niektórych tak mają wyglądać ukończone prace to ja dziękuję. A co z chodnikiem od strony urzędu przy początku ul. Sobieskiego. Partanina i dziadostwo nic więcej nie dodam.

  8 21