Wybory Samorządowe 2014: Wyniki do Rady Miasta i Gminy Myślenice

 • 19 lis 2014

  Jeśli nie wiecie kim jest Michał S, to wróćcie do jednego z październikowych lub listopadowych wydań Dziennika Polskiego, tam ukazał się obszerny wywiad z tym mieszkańcem naszego miasta. Okazuje się, że mamy zacnych mieszkańców a o tym nawet nie wiemy. Ale chyba najciekawsze było fachowe zripostowanie przez tego pana czarnych wizji dotyczących zadłużenia naszego miasta, jakie zarzuciła panu Ostrowskiemu pewna pani doktor ekonomi, a co mogło znacznie zaszkodzić w wyniku wyborczym obecnego burmistrza. Jak widać czarne scenariusze opisane w piśmie "Sedno" przez w/w panią, nie zmieniły poglądów myśleniczan na dobre sprawowanie władzy przez pana Ostrowskiego. To czy zatem cięta riposta Synowca nie mogła w jakimś stopniu pomóc w wygraniu wyborów obecnemu i przyszłemu już burmistrzowi ?? Tego nie wiem, ale niechże ta moja wypowiedź przybliży tym niedoinformowanym osobę pana MS. Coś czuję, że na temat tego pana usłyszymy więcej podczas przyszłorocznej kampanii do Sejmu RP.

  9 12
 • 19 lis 2014

  Z ciekawostek przytoczyć można fakt jak mało zabrakło Kielanowi by pokonać Mateusza Sudra w okręgu nr. 1, to było zaledwie kilka głosów.
  Lista zwycięzców długa, ale niektóre nazwiska to aż wołają o pomstę do nieba, że tacy ludzie zasiądą w radzie miasta - żenada. I tylko żal, że wśród tych nazwisk brakuje nazwiska p.Michała Synowca, który gdyby tylko zechciał startować w wyborach, dzisiaj z pewnością zasiliłby szeregi rady miasta bądź powiatu. Oj szkoda. Cieszy natomiast fakt, że tylu radnych jest z KWW Maćka Ostrowskiego, a więc i o podejmowanie różnych działań w gminie nie będzie trudne z poparciem znacznej części Rady Miasta.

  15 27

Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

 • 17 lis 2014

  Super ! A jednak Maciek Ostrowski wygrał !!!!!!! Brawo i gratulacje panie Burmistrzu.
  Szlachetka jeszcze nie jest gotowy na stanowisko burmistrza, wójta być może tak.Teraz Jarek powinien być radnym i ewentualnie jako radny przedstawiać swoje projekty itp. Chyba nie będzie przesadą jeśli powiem, że Synowiec powinien zostać doradcą burmistrza w kwestiach finansowych za wkład w obalenie apokaliptycznych wizji przytaczanych przez pewną panią, a które dotyczyły stanu finansów gminy. No chyba że nie będzie chciał, bo być może w przyszłym roku pójdzie wyżej i wystartuje w wyborach do parlamentu. Raduje mnie również wygrana na radnych Mateusza Sudra i Stasia Cichonia, fajni chłopcy i dobrze się stało, że są w radzie miasta. Ogólnie jak dla mnie wybory w powiecie myślenickim wypadły bardzo dobrze dla zachowania dobrych rządów.

  9 10
 • 17 lis 2014

  "A miało być tak pięknie ....." a wyszło jak zawsze.
  Przykro mi że Jarek Szlachetka nie wygrał, będziemy się męczyć kolejne cztery lata z Maciejem Ostrowskim.
  No ale jak widać te wszystkie lata kadencji niczego ludzi w Myslenicach nie nauczyły
  Kilka tygodni temu była jeszcze szansa na wygraną Szlachetki, ale po po tym jak Synowiec zachwalał w Dzienniku Polskim Ostrowskiego to chyba już ci niezdecydowani zdecydowali i mamy wynik wyborów jaki mamy

  53 43

Wybory Samorządowe 2014: Frekwencja w powiecie 47,01%

 • 16 lis 2014

  Tymianek i oportunista.
  Odnośnie pana Michał S. się nie martwcie wieść niesie że nie chciał się babrać w długach w jakie wprowadziła miasto obecna władza. A już gazety typu Dziennik Polski zwiastują mu udany start w przyszłorocznych wyborach do parlamentu. Odnośnie wyborów, na TV ITV miały być wstępne wyniki a tymczasem już 22;55 a wyników żadnych nie ma. Mam nadziej że wygra lepszy !!!!!!!!!!!!

  2 2