W Myślenicach przybędzie parkomatów? Burmistrz ze starostą prowadzą rozmowy

 • 4 lut

  Darmowy parking, zbudowany przez obecnego burmistrza? Nawet ładny wyszedł. Starostwo nie ma kasy, bo podatki i opłaty parkingowe idą do gminy, ale powinno budować nowe gminne parkingi...
  Ja się kompromituję ???

  "Pałace", "POpulistycznych"... chyba się trochę zapętliłeś.

  38 43
 • 4 lut

  DLA MIESZKAŃCÓW jest budowana nowa siedziba z
  DARMOWYM parkingiem, żeby MIESZKAŃCY mogli załatwiać SWOJE sprawy w jednym budynku a nie w kilku (i biuro paszportowe jest tam planowane). A skoro gmina NIE MA darmowego parkingu dla petentów UMiG (pałac już ma), to niech go zbuduje na pobliskim byłym placu targowym. Nie widzę przeciwwskazań. Żeby żyło się lepiej.

  45 47
 • 4 lut

  Powiat niech buduje a gmina zbiera kasę z parkometrów. Genialne!!! Podatki też idą do gminy jak wiadomo. Wiec Panie Starosto, proszę zbudować kolejne parkingi z pieniędzy powiatu aby gmina mogła czerpać z tego korzyści. Ups, przecież nie tylko z tego, bo bo przecież ktoś musi wrzucać pieniążki do parkometrów. Więc płać kierowco, albo tuptaj na nogach z odległych parkingów. Ja chętnie zaparkuję samochód na parkingu zbudowanym przez obecnego burmistrza.
  P.S. niech Starostwo wydaje kasę na zachcianki Bolków a jak jej nie wystarczy na chodniki w powiecie, to będzie na co narzekać na forach. To nie będzie populizm, po prostu taka praca.

  47 49
 • 4 lut

  mysleniczaninzdziada, no i właśnie o tym mówi Starosta

  34 45

Strajk Kobiet ponownie na ulicach Myślenic. Tym razem pod hasłem „W rzą(ę)dzie tyle bałwanów”

Myślenice. Awantura radnych o zaśnieżone chodniki. "Może pan iść do toalety" kontra "chamstwo i brak kultury”

 • 29 sty

  Pudło! Nie jestem żoną Starosty! Kiepskim jesteś analitykiem. Mam własnego męża, który nie musi się podlizywać przełożonemu. Natomiast odnośnie chamstwa i arogancji, no cóż, oceniasz ludzi według siebie, co widać po tym jak się wypowiadasz. No i ta mowa za cały powiat. Cytując klasyka "państwo to ja".
  A co do żony, jakiejkolwiek, to wiedz że dobra żona zawsze jest gotowa bronić męża. Skoro o tym nie wiesz, to widocznie nie możesz liczyć na to samo.
  Mierniutkie argumenty masz jak zwykle.

  36 32
 • 29 sty

  mirekm, w punkt!

  28 32
 • 29 sty

  Krzyszkowice, coś o kibelku???

  35 29
 • 29 sty

  Przekaz szablonowy. Nic dodać, nic ująć. Tylko pod nowym nickiem. Pracuj dalej. Pan każe, sługa musi.
  Nie zapomnij o nabijaniu plusików.

  45 35
 • 29 sty

  Ci z PiSu potrafią tylko nadawać. Najpierw nadają, że Starostwo nic nie robi. Potem chętnie nadają nazwy rondom, które Starostwo zrobiło nic nie robiąc. Następnie nadają, że Starosta piecze ciasto na Orkiestrę, której PiS nie popiera a wręcz przeciwnie, krytykuje. A najwięcej nadawania odbywa się za pośrednictwem miejscowej prasy, bo taka jest ich taktyka. Nadawanie, to ich specjalność. Trzeba nadawać, żeby gminny był zadowolony, bo taki przykład idzie z centrali.
  Oczywiście zaraz potem do komunii z ręką na sercu, bo przecież nadawanie na drugiego człowieka jest miłosierne według nich.
  Krzyszkowice, ja już gratuluję wygranej licytacji z panem burmistrzem. Będzie można dodatkowo nadawać na Owsiaka.

  46 56
 • 28 sty

  TomeL, pofatyguj się na stronę Powiatu, masz tam wszystkie informacje. Same konkrety.

  35 58
 • 28 sty

  Ciekawe dlaczego radny Pitala nie pilnuje odśnieżania chodników przy drogach gminnych. Czy tu nie mieszkają osoby starsze, które nie są w stanie tego zrobić? Chodzi mu o dobro mieszkańców, czy "etatowe" atakowanie starostwa "Dzień jak codzień"??? Bo jak widać, oprócz chodników i słynnej drogi na Chełm, nie widzi ile inwestycji jest corocznie wykonywanych, mimo że zdobywanie na to dodatkowych funduszy nie idzie po linii partyjnej a potrzeby są ogromne.
  Póki co, czekam na odśnieżanie chodników gminnych chociaż dla osób starszych.

  63 69

Myślenicki Alarm Smogowy analizuje działania antysmogowe w Myślenicach i Skawinie. "Są lata świetlne przed nami"

 • 24 sty

  Taaaaaaa. No to przejrzyj swoje wpisy na tych forach, pod kątem nabijanych plusów. Tylko tym razem nie omiń prawdy.
  A z danych z czujników ludzie chętnie korzystają. Bo póki co, wychodzą na zewnątrz i chcą wiedzieć o ewentualnym zagrożeniu. Popytaj zwłaszcza astmatyków.

  13 2
 • 23 sty

  Bolek, przecież często robisz podobny cyrk. Teraz już wiesz, że to widać.

  21 11

Finał WOŚP 2021. "Bądźmy razem pomimo tego, że musimy zachować dystans. Musi się udać!"

 • 22 sty

  100% w punkt! Do końca świata i jeden dzień dłużej!!!

  9 3

Laboratorium analityki medycznej obok szpitala

 • 14 sty

  To prawda. Najgorzej jest się dodzwonić przed południem, bo duża kolejka do okienka. Przed 14-tą jest lepiej.

  6
 • 11 sty

  Dzwonisz pod nr tel. 12 273 03 23 i rejestrujesz się na konkretny dzień i godzinę. W dniu terminu rejestrujesz się w okienku i idziesz do pobrania. Terminy nie są długie.

  4

Gmina Myślenice. Radni przegłosowali podwyżkę cen śmieci. Ile zapłacimy za ich odbiór w 2021 roku?

 • 2 sty

  piotr1976, w punkt!

  9 1

Udało się. Po dwóch i pół roku mieszkańcy doczekali się bezpiecznego przejścia

 • 27 gru 2020

  Nokaut??? Widzę, że brak konkretnego argumentu i rzetelnych odpowiedzi. No cóż, propaganda pseudo sukcesów musi działać.
  Nie ma co dyskutować.

  14 23
 • 27 gru 2020

  A ile gminę kosztuje GAZETA MYŚLENICKA, ITV, GONIEC MYŚLENICKI, MYŚLENICKA 24??? Czyż to nie są publiczne pieniądze?

  13 37
 • 26 gru 2020

  Nie wiedziałam, że wojewoda daje zrypki... A swoją drogą, to z jakiej opcji jest i na czyją korzyść będzie działać?
  Temat Sobieskiego wałkowany jak zwykle. A co z resztą powiatu? W jakich kwestiach ta gmina tak prężnie działała (bo nie w swojej, oczywiście oprócz płatnych parkingów)?
  "Fakty są takie, że gdyby nie gmina to powiat nic by kompletnie nie robił"...- Poproszę o konkrety dotyczące nieróbstwa w całym powiecie. Czas sobie przewietrzyć betonową pamięć Bolku i otworzyć oczy. Sama propaganda (na którą idzie masa gminnej kasy) nie wystarczy.
  To tyle w temacie, bo betonowego szablonu nie będę kruszyć, szkoda czasu.

  18 50
 • 26 gru 2020

  Ach te nieroby! Cały czas na złość gminie remontują drogi, szkoły, szpital. Na złość gminie wybudowali ronda i teraz trzeba się męczyć z nadawaniem nazw. A najgorsze jest to, że cały czas trzeba siać propagandę. Na chwilę nie dadzą odpocząć. I to jest cała interwencja gminy. No cóż, taka praca TomeLa, Bolka i nowych nicków a wszyscy w jednym.
  Na szczęście mieszkańcy powiatu nie są ślepi. Wesołych Świąt!

  22 46

MAS szuka chętnych do utrzymania czujników smogu. „Pomiar na Rynku nie pokaże tego z czym borykają się mieszkańcy Myślenic i okolic”

 • 27 lis 2020

  Bolek/TomeL nie krytykuje. On jedynie sygnalizuje. A że przy okazji lubi obrażać rozmówców, no cóż kultura orania. Co w środku to i na zewnątrz. Analizuj sobie dalej po swojemu. Nie będę już przeszkadzać w tej ciężkiej "pracy".

  12 4
 • 27 lis 2020

  Jedyną logiką dla jednego TomeLa w 2 a nawet 3 osobach jest w każdym temacie nawiązywanie do "starostwo nic nie robi". I o czym tu dyskutować. Skoro się jest zaślepionym, to żadne argumenty nie pomogą. Propaganda anty musi trwać, skoro taka linia obrana została. A jak jest naprawdę, każdy widzi. Tak więc jakakolwiek dyskusja na ten temat nie ma sensu. Smog jest, czujników nie ma, bo trzeba by było bardziej się postarać zapobiegać. A na to szkoda pieniążków. Oj, przepraszam, jeden czujnik jest!
  MAS brawo! Tak trzymać! A słabi i tak zawsze będą krytykować, bo na nic innego ich nie stać.
  I tyle w temacie.

  12 10
 • 26 lis 2020

  Sądząc po sposobie pisania i analizowania, to i miesiąca braknie na to szukanie. Lekcje języka polskiego polecam. Konkretnie: czytanie ze zrozumieniem, pisownia wielkich liter i zwroty grzecznościowe. Bo pewnie masz się za patriotę.
  Ach, ten Twój słynny perlisty śmiech!!! To jest najlepszy argument!

  11 16