Europark - dekada -> UWAŻAJCIE!

Piasek/pospółka gdzie kupić

 • 10 sty 2018

  Witam odgrzebuje temat
  gdzie w Myślenicach lub okolicach kupię zasypkę do fundamentów ??

  lub czy ma może ktoś namiary na transport 3 lub 4 osiówke?? na przywóz ziemi z lubnia do Pcimia??

Więciórka: Przykościelna hodowla dzikich zwierząt do likwidacji?

 • 10 gru 2017

  Teraz tak ksiadz ktory sie tym zajmowal zostal wydalony z parafii iz rzekomo ma dziecko niby z zakonnica wiec mini zoo musialo zostac zamkniete. Z tego co wiadomo na takie zoo mozna liczyc na ue dotacje. Wiec cuda sie podzialy w wieciorce heh wiecej takich ksiezy panow a do kosciola nikt nie bedzoe chodzil i sluchal co peplaja.

  11 6

Kwiaciarnia w Myślenicach

 • 2 cze 2017

  Ja kupowałem w tej kwiaciarni co jest w janie. Ceny takie jak wszędzie ale bardzo ładnie kobitka go zrobiła.

Myślenice: Pod estakadą powstanie parking. Ma pomieścić prawie 100 samochodów

 • 23 maj 2017

  podobno wykonawca ma być firma , która robi most na polankę :)

  22 10

Budowa domu

 • 16 maj 2017

  Witam czy w Myślenicach lub okolicach istnieje możliwość wynajmu szalunków ??? lub może ktoś posiada takie . Szalowanie ściany fundamentowej dom jednorodzinny.

 • 31 paź 2016

  witam
  projekt jest na etapie ustaleń więc jakie materiały wybiorę takie będą pytałem tylko czy ktoś jesszcze buduje z żużlobetonu "hasioka"

  Projekt to nie taka rzecz święta w każdej chwili możesz zmienić co chcesz jeśli chodzi o materiały. Co innego kwestia obliczeń wytrzymałościowych, przenoszenia ciężarów to już architekt wylicza.

  Zresztą domy , które stawiali dziadkowie stoją po dzień dzisiejszy bez projektantów i z materiałów jakie mieli pod ręką :)

  3 1
 • 30 paź 2016

  Witam serdecznie
  Prosił bym priv podanie kontaktów na dobrą betoniarnię, skład stali gdzie kupię zbrojenie i skład budowlany gdzie zakupię pustaki itp. pozdrawiam

  a i co Państwo sądzicie o budowie domu z pustaka żużlowego jest tańszy ale podobno chorobo twórczy choć znam ludzi którzy mieszkają po 50 lat w takich domach i żyją dalej czyżby zmowa producentów ceramicznych itp. ??

  1

Wyjazdy zagranicę

 • 29 kwi 2017

  Witam czy ktoś pracuje zagranicą i ma możliwość polecenia firmy lub agencji pracy?? Lub ma możliwości załatwienia pracy ??

  3

Wymuszenie Pierwszeństwa zakopianka KMY xxxx

 • 20 mar 2017

  to od tych Sułkowic cały czasz lewy aż do skrętu na jawornik piknie :) oby tak dalej Ktoś tu widzę a UK pracuje :) i na weekend wpadł do Poland :)

  Opel winny a Ty wrzucaj dalej takie filmy na miasto info będziemy analizować itp itd :) tu sami policjanci, sędziowie , :) może suba ci dam na YT :)

  2 3
 • 20 mar 2017

  ja tu widzę ,że na....lasz tym lewym pasem od " zakopca do krk " zapewne??
  a odnośnie pokazywania rejestracji toi nie możesz niestety po drugie widać w pewnym momecie twarz kierującego. "sprawa do sądu "

  Zresztą takie sytuacje to codzienność na ulicach całego świata .

  Przestroga jedna nie jedziemy non stop lewym pasem , patrzymy w lusterka przy zmianie pasa.

  "Winni" jesteście oboje :P

  na pewno ty nikomu nie wymusiłeś pierwszeństwa :):) podaj swoją rejestracje może tez trafisz lub jesteś już na YT :)

  9 7

LIKWIDACJA DOMU GRECKIEGO- DECYZjĄ NASZYCH WŁODARZY

 • 2 sie 2016
  aleex napisał/a:

  OK, fajnie, że muzeum ma mieć nową siedzibę... Tyle, że zmiana nazwy i "zmiana formuły wystawienniczej" to dobry myk - przerobiony w innych miastach, żeby zmienić dyrekcję muzeum. Nowym dyrektorem - a właściwie dyrektorem nowego muzeum został Jarosław Pietrzak, nauczyciel historii z Gimnazjum nr 1.

  Poza tym - mamy ciekawy zbiór etnograficzny eksponatów z regionu. Mamy miejsce, które jest prawdziwym centrum kulturalnym Myślenic. Mamy instytucję, która działa prężnie i z rozmachem... wiec dlaczego trzeba "naprawiać" to co działa dobrze?

  że co działa dobrze ?? raz człowiek tam był i to za szkoły a większość ludzi z powiatu nawet nie wiedzą o istnieniu tego "muzeum"

  19 14

Pcim: Kto zostanie wójtem? Wybory 24 lipca

 • 23 cze 2016

  nie wiem chodź się domyślam

  4 5

Pcim

 • 11 maj 2016

  HEHE taka tam akcja zbierania śmiecie przez "tanią nie świadomą siłę roboczą" http://www.gminapcim.pl/aktualnosc/935.html zdjęcie nr 4 ostatnie a właściwie to co się znajduje na nim :) Reklama Pcimia :)

  2 1
 • 29 sty 2016

  Obajtka nie ma to myszy harcują :)

  4 4
 • 29 sty 2016

  W jaki sposób można przyśpieszyć pracę gminy aby szybciej zakończyła prace nad zmianą planu zagospodarowania przestrzennego ? co miesiąc mówią to inną datę zakończenia prac i tak już ponad od 2-3 lat. Braku funduszy na taką inwestycje chyba nie ma skoro radni podnoszą sobie zarobek.

  4 4
 • 18 sty 2016
  Koko napisał/a:

  czy orientuje się ktoś może z terenu gdzie można starać się o dofinansowanie do budowy studni głębinowej

  Najlepiej zadzwoń do jakiejś firmy , która wierci studnie głębinowe może oni coś wiedzą na temat takich dotacji lub do gminy ale znając z autopsji w gminie niczego się nie dowiesz bo tam nikt nic nigdy nie wie.

  NA 100% Gmina nie daje takich dofinansowań ( studnia we własnym zakresie)

  3 1

praca - myslenice i okolice

 • 8 kwi 2016
  konary4 napisał/a:

  Widzę żę rozmowa z tobą nie ma jakiegokolwiek sensu... masz własne teorie itd ale ok każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie... oburzenie..? bo pracujesz u kogoś i nie interesuje cię nic oprócz 8h pracy ok fajnie...

  chodzi nie tylko o pieniądze ale osoba która chce zarabiać musi tez potrafić pracować, praca przy komputerze a praca z klientem i odpowiedzialność za włosy i skórę głowy to różnica
  p.s ciesz sie ze masz tak dużo salonów w M-ce masz prawo wyboru...

  ... proponuje otworzyć Ci działalność i znaleźć odpowiedniego pracownika :)

  Tak właśnie mam swoją DG i kilka osób pracujących ja szanuje ich oni mnie odpowiednia pensja za odpowiednią pracę i ot to tyle w temacie. Działalność przemysł czyli produkcja.

  7 2
 • 5 kwi 2016

  a czego się spodziewasz robota to nie życie! każdy chce mieć czas na swoje zajęcia, marzenia. Wiem dla was pracodawców najlepiej by było tyrać po 12-18h dziennie za tą samą kasę.

  Czy Ty dajesz 30% utargu miesięcznego ?? Nie zapominaj, że teraz życie młodych jest inne niż 20-30 lat temu teraz tylko pośpiech brak czasu dla siebie i innych. Ceny rosną nieproporcjonalnie do zarobków.

  Jeśli byś płaciła więcej niż minimalna to na pewno byś znalazła kogoś dobrego. Ale niestety w twoim fachu ci co mają doświadczenie otwierają własną DG i dlatego mamy np w Myślenicach kilkadziesiąt zakładów fryzjerskich a nie mówiąc już w okolicznych wioskach czy w KrK.

  Polecam Ci pracę 24h sama zaosczędzisz na pracowniku który by tylko tracił czas twój i swój w pracy:P

  25 8
 • 4 kwi 2016

  konary4
  więc jaką stawkę oferujesz na start osobie z kwalifikacjami i doświadczeniem ?? rodzaj umowy , czas pracy ? skoro nie możesz trafić na pracownika??

  A może nie pamięta wół jak cielęciem był ?:P sama zapewne jeśli pracowałaś na etat u kogoś chciałaś zarobić więcej. No chyba, że od razu własna firma?
  lub zdobyłąś doświadczenie pracując w którejś z firm fryzierskich i miałaś już dość pracy za marną kasę i postanowiłaś sama otworzyć DG. ?

  15 6
 • 4 kwi 2016
  konary4 napisał/a:

  Witam... zgadzam się w 100% z to prawda tylko problem polega na tym jeszcze że ludziom się nie chce pracować i to jest problem dzisiejszych czasów.... znaleźć osobę odpowiedzialną z umiejętnościami jest nie lada wyczynem...

  Poszukuje samodzielnej fryzjerki już dłuższy czas do pracy ale zawsze jest jakieś ale... nie pokaże co potrafi na dzień dobry tylko od razu żądania... dzisiejsza młodzież czyż nie tak jest moi drodzy ?

  A jeżeli się znajdzie osoba z umiejętnościami , odpowiedzialna i z chęciami do pracy to czy była by Pani zapłacić odpowiednią pensję?? czy standardowa odp. pracodawcy "na twoje miejsce jest wielu chętnych" lub " niestety w tym roku nie możesz liczyć na podwyżkę bo bo ....." ??????????

  Wina leży po obu stronach barykady :P

  Pracownik musi zasłużyć na odpowiednią pensję i takową pracodawca powinien dać, a pracownik musi na takową zarobić wzorową pracą.

  Jeśli widzę, że pracownik się stara i osiąga to co pracodawca chce to nie można go nie doceniać a jeżeli bimba sobie no to dziękować i do widzenia.

  23

MMA i inne sztuki walki Myślenice

 • 4 kwi 2016

  Czyli w Mc-e nie ma klubu mma, boksu ???

Przekształcanie działek

 • 29 mar 2016

  taka sama sytuacja jest w Pcimiu też nie można się doczekać od kilku lat na przekształcenie działek. To jest chory pomysł z tymi przekształceniami dla celów budowy domku jednorodzinnego np. do pow. użytkowej 120m2 powinno odbywać się bez takich ceregieli jak przekształcenia. Wkońcu nie buduje hali lub super marketu o gigantycznych powierzchniach !!!

  46 1

... NA PASACH!

 • 29 sty 2016

  nie pierwszy i nie ostatni raz taka akcja dopóki ktoś nie straci życia a jeśli nawet to i tak inni będą to robić. Ludzie uważajcie na tych drogach.

  11