Euphora Jawornik kosmetyki

 • 1 gru 2016

  Witam,
  ma ktoś jakieś opinie na temat tej firmy??? Jakie warunki, płaca, atmosfera?

Myślenice: Pijany przyjechał na stację. Zatankować

 • 10 mar 2015

  Droga Redakcjo , proszę o trochę szacunku dla nas czytelników, ostatnio schodzicie na psy (pudelki) z poziomem waszych artykułów. Nie można się trochę przyłożyć do tego co się pisze?

  27 3

Zapowiada się wzrost opłat za wodę. Spłacamy długi

 • 28 lut 2015

  Wodociąg wodociągiem ale ścieki to każdy ma podłączone, więc z tego kasa jest a jak już pisałem w podobnym wątku co nas to interesuje że się prezesiki przeszacowali z dochodami. Jedna sitwa w tych Myślenicach, znajomości i ręka rękę myje. Jeden z radnych wynajmuje sobie biura pod projekt "czysta woda dla Krakowa" i to już powinno być wnikliwie sprawdzone przez odpowiednie służby. Jak się społeczeństwo nie obudzi to nas wydoją że tylko na opłaty będziemy robić.

  Ale jeszcze jedno co z tego naszego pisania tutaj na forum, trzeba by było jakoś oficjalnie"droga służbową" zaprotestować.

  31 1
 • 27 lut 2015

  Może warto by było napisać do tych radnych na których to głosowaliśmy żeby jednak podjęli jakieś działania w związku z podwyżkami, jakoś w innych gminach nie podnoszą opłat. Jakiś ruch oddolny???? Kto chętny, jest jeszcze trochę czasu.

  35

Porwanie kobiety w Osieczanach

 • 27 lut 2015

  Witam czy to prawda że w godzinach rannych została porwana kobieta na przystanku Osieczany - Bulina? Nie pytam z ciekawości tylko, w celach bezpieczeństwa moich bliskich. Czy znowu ktoś bujdy rozpowiada?

  23 10

Jawornik: Kładka otwarta. Można przechodzić nad Zakopianką

 • 16 lut 2015

  Nie no kładka musi być "dizajnerska" aby waliła po oczach, oświetlenie ECO ledowe, tylko szkoda ze ktoś nie pomyślał o 3 skrajnym pasie dla samochodów jadących od strony Jawornika chcących się włączyć na zakopiankę.

  57 4
 • 16 lut 2015

  Podgrzewana !!! No bez jaj. Trzeba było zrobić jeszcze ruchomą platformę jak w Jetsonach po co męczyć nogi. Paranoja 7,5 mln zł a dobudowanie i wyposażenie nowego bloku operacyjnego w szpitalu 5 mln.

  64 6

Parkowanie: Dwie godziny za darmo. Kolejna doba 50 zł

 • 9 lut 2015

  I bardzo dobrze. Skończy się parkowanie na bramach na chodnikach. Dzisiaj byłem świadkiem jak kobieta zaparkowała na bramie i jak gdyby nigdy nic poszła na zakupu, szczyt chamstwa i bezczelności. Jak ktoś chce parkować na cały dzień to wara na stary targ gdzie jest za darmo Co nogi bolą, za daleko na busy albo do szkoły. Żal mi Was. Pozdrawiam były mieszkaniec AK ps. nikt na AK nie melduje kilkudziesięciu osób pod jednym numerem.

  7 19