Dni Myślenic na Zarabiu? Jarosław Szlachetka: „Na chwilę obecną nie ma możliwości organizacji imprezy masowej na plaży trawiastej”

 • 31 sie

  No ba, choćby cały Kobylok trzeba było przekorytować w inne miejsce.

  10

Myślenice. Solidarna Polska zbiera podpisy „w obronie chrześcijan”. Wśród nich byli radni miejscy

 • 20 sie

  No to zanim zabronią. Kościół katolicki w Polsce ( podkreślam w Polsce) powinien zostać zdelegalizowany i traktowany jak zorganizowana grupa przestępcza.

  13 6

Blokujemy stacje Orlen w Myślenicach !

 • 10 cze
  dona2 napisał/a:

  Myślenicki Oliagarcha Paliwowy L boi się chyba bojkotu bo 95 miał po 8,12 a dzisiaj spuścił z tonu bo 7,99 zrobił. Ma monopol w Myślenicach to winduje.

  Też tak sobie pomyślałem dziś gdy zobaczyłem ceny.

  13

"Złoty pociąg” na papierze. Połączenie Kraków - Myślenice z dofinansowaniem na projekt dokumentacyjny z programu Kolej Plus

 • 20 kwi

  Trasa niebieska pokrywa się z oprotestowaną już czerwoną trasa nowej zakopianki. Liczą na to że w tym przypadku będzie inaczej?

  11 1

Dodatek osłonowy

Myślenicki Festiwal Lata 2018: Kto powinien zagrać i co zmienilibyście w tej imprezie?

 • 17 sty 2018

  Sobota Pidżama Porno, było by miło a w niedzielę jak kto lubi

  16 8

Gastroskopia..boję się, czy ktoś miał to badanie?:(

 • 19 kwi 2015

  Co człowiek to inna opinia, miałem robioną i gastroskopię i kolonoskopię i nie mogę narzekać chociaż strach był. Gastro robiłem w Krakowie na rynku jest gabinet pełen profesjonalizm co prawda płaciłem ale tylko ze względu na czas, zero bólu tylko częste odbijanie(ze względu na pompowane do żołądka powietrze) badanie około 10min. Kolonoskopię robiłem na NFZ w szpitalu w Myślenicach i również strach miał wielkie oczy, badanie samo w sobie nieprzyjemne - wiadomo, ale spokojnie do przeżycia. Najważniejsza sprawa w tym badaniu to tak naprawdę psychika. Ból za całe badanie może poczułem dwa razy(kiedy rurka przechodzi przez załamania jelita grubego, sprawdźcie na necie na zdjęciach które to dokładnie miejsca) ale też nic specjalnego. Całe badanie ok. 15-20 minut. Nie warto się stresować i spinać bo w niczym to nie pomoże a wręcz zaszkodzi bo spięte mięśnie ścisną jelito i rurka będzie się ciężko przesuwać a wręcz przebijać a wtedy naprawdę może być nieprzyjemnie. Warto przemóc strach bo takie badania mogą uratować zdrowie i życie. Mam nadzieję że choć trochę pomogłem. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

  4

Domy szkieletowe

 • 23 paź 2014

  Witam i jak w temacie chciałbym zasięgnąć opinii na temat domów szkieletowych drewnianych. Może jest na forum ktoś z Myślenic i okolic, kto w takim domu mieszka, buduje lub myśli o budowie. Chętnie poznam opinie mieszkańców takich domów jak i na temat samego wykonawstwa, jakie firmy polecacie itp. Itd. Zapraszam do dyskusji.

  7 4