Masowa prowokacja bez echa

  • 9 paź 2014

    Masz rację " Lokatorze Zorzy", zaszło "coś" i to coś to przepłacenie za wymianę instalacji ciepłej wody - około 3000 zł. To jest niewyobrażalna kwota, jeśli porównuje się z ofertami innych fachowców niż spółdzielnianych. Dlatego miejmy się na baczności wszyscy mieszkańcy spółdzielni i włączmy myślenie przy podejmowaniu decyzji remontowych w naszych blokach, za nasze pieniądze, bo inaczej nigdy się nie wypłacimy, a mieszkać będziemy w slamsach. Nie pozwólmy robić z siebie idiotów.
    Słynny polski aktor postawił kiedyś pytanie i udzielił na nie odpowiedzi: " Kiedy stajemy się idiotami? Niekoniecznie wtedy, gdy zwariujemy. Wystarczy, że z przekonaniem zaczniemy wypowiadać się na tematy, o których nie mamy bliższego pojęcia, gdy ulegamy mentalności stadnej, czyli powtarzamy jak papugi."
    Zacznijmy więc myśleć samodzielnie w oparciu o to, co widzimy, czujemy i czego doświadczamy. Jedna z wypowiedzi na forum zachęca do tworzenia wspólnot, gdyż nie jest to trudne. Organizujmy się zatem, bo warto spróbować.

    15 3