Partia Pawła KUKIZA w Myślenicach ?

 • 25 maj 2015

  ki

  Kibel z Vegi napisał/a:

  113 kont jednego użytkownika ? kto ma interes w promowaniu człowieka widmo ? Taa już lece głosować na niego. skończcie o nim pisać bo to chyba temat o kukizie a nie człowieku którego nikt poza jednym albo dwoma userami (z kilkunastoma kontami) nie zna. Podaj namiary na człowieka widmo jeżeli on wogole istnieje .

  Kibel, co ty wygadujesz spróbuj założyć sobie inne konto i zagłosować kolejny raz, nie ma takiej możliwości , co ty wypisujesz. Bzdury pleciesz. Ale wynik naszej sondy naprawdę ciekawy i chyba zaskakujący, dla takich jak Ty.

  1 6
 • 25 maj 2015
  Mysleniczanin007 napisał/a:

  Prawda jest taka że ten PR stunt nie pomoże w promocji Synowca ani jemu samemu ani Ostrowskiemu. Ktoś kto raz poparł układ zawsze będzie się układał. I właśnie z tą ideą walczy Kukiz. Będzie śmiesznie jak sztab Pawła dostanie maila z linkiem do tego forum i kilkoma informacjami na temat myślenickiego "organizatora" klubu poparcia. Pytanie tylko - poparcia dla kogo?

  M. SYNOWIEC NIGDY NIE POPARŁ OBECNEGO BURMISTRZA - TO JEST BZDURA I NIE WIERZCIE W TAKIE BZDURY. Nie poparł ani jednego ani drugiego z ówczesnych kandydatów na burmistrza.

  14 6
 • 25 maj 2015

  Widzę że pojawiają się głosy, że p. Synowiec to człowiek zupełnie nie znany w Myślenicach. Zatem zróbmy swoistą sąde tych którzy znają i zagłosowali by w wyborach parlamentarnych na tego pana, a tych którzy go nie kojarzą i uważają, że jeśli człowiek nawet istnieje to jest zupełnie daleki od polityki nie warto na niego głosować jeśli wystartuje.

  A więc pytanie: Czy znasz p. Synowca i zagłosował byś na niego w nadchodzących jesiennych wyborach do parlamentu ?

  Jeśli NIE to pod komentarzem kliknij znak - a jeśli TAK to kliknij pod komentarzem znak +

  Sprawdźmy jaka jest prawda. Zapraszam do klikania.

  125 44
 • 25 maj 2015

  ja mam nadzieję że Michał Synowiec będzie startował do sejmu na naszym terenie z ramienia Pawła Kukiza. my Myśleniczanie też powinniśmy mieć swojego człowieka w sejmie na jesieni, W innym przypadku może wygrac ktoś np. z Krakowa i będziemy mieć fige do powiedzenia.
  Apel do Bolo, kibel z vegi i innych co nie kojarzą. Albo sobie jaja robicie albo ktoś w naszym mieście was napuszcza. Proszę odpuśćcie.

  7 9

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

 • 1 paź 2014

  Synowiec

  4 32