Partia Pawła KUKIZA w Myślenicach ?

 • 25 maj 2015
  Bolek napisał/a:

  Sorry z całym szacunkiem ale dla mnie to jakiś sztucznie promowany "nołnejm" który podobno ma taaakie duże poparcie w Mieście. Dużym poparciem to mogli się pochwalić panowie Szlachetka i Ostrowski. Ciekawe dlaczego odmówił kandydowania skoro podobno takie wielkie ma poparcie w mieście:) może nie chciał być Burmistrzem ? zastanawiające...
  Znasz p. Ryszarda Jarzyne z Myślenic ? nie ? to widocznie Twoja wiedza opiera się na "panach biesiadujących przy bysince" ;)

  Ps. Gwarantuje Ci że mam szersze horyzonty niż Ty więc zanim coś śmiesznego napiszesz to się zastanów dwa razy.

  Ps.2 Sam jestem ciekaw co w takiej sytuacji zrobi p. Kukiz.

  No to trochę pojechałeś Bolku. Obrażać na tym forum lubi wielu i to robi. Ale twoje komentarze zawsze czytałem z zaciekawieniem i sobie je ceniłem - do dzisiaj. Skoro jesteś zwolennikiem obecnie rządzących w Myślenicach, to sobie nim bądź. Tylko nie bądź zaślepiony, bo czy Ty widzisz ile milionów z kasy miasta zostało wyrzucone w błoto tzn. w nietrafiony pomysł zakładu utylizacji ??? Trzeba ludzi którzy to rozliczą !!! A nikt związanych obecnie z UM tego nie zrobi, bo nie chce i się boi. Skoro nikt z PO ani z PISU za to się nie zabrał to może ludzie związani z Kukizem po wyborach parlamentarnych się tym zajmą.

  Nie obrażajmy a sami obrażani nie będziemy !

  Co do osoby M. Synowca - jeśli nie kojarzysz to chyba musisz nadrobić wiedzę, tego co dzieje się na mieście, po prostu musisz wyjść z magistratu do ludzi i ich zapytać, bo jak widać tam w magistracie głos ludzi jest chyba słabo słyszalny.

  15 8

Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

 • 17 lis 2014

  DOKŁADNIE TAK. PAN OSTROWSKI POWINIEN MICHAŁA SYNOWCA WZIĄŚĆ NA DOBREGO KIELICHA :-)
  NAJWAŻNIEJSZE ŻE PISIORY NIE WYGRAŁY. YES YES YES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9 30

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

 • 1 paź 2014

  M.Synowiec

  7 25