.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

 • 5 mar 2016

  Darlet, Albert i Gascan czyli zwolennicy PISu.
  Patrząc na wasze wpisy ogarnia mnie strach, strach przed tym że w tym kraju jest tak wielu ludzi ślepych i naiwnych na to co wyprawia obecna władza.
  Ten mój strach, przerażenie i obawa jest tym większa że wy jesteście tak bardzo zadufani w swoich PISowskich poglądach i nie widzicie tego co dzieje się naprawdę.

  Wiem że na tym forum tak jak i w naszej części małopolski królują zwolennicy PISu i wiem że ten mój wpis będzie przez te osoby zhejtowany z trollowany i obrzucony błotem, ale póki jest namiastka demokracji to sobie pozwiliłam.

  P.S. Chociaż też muszę uważać, bo za tego typu wpis jutro mogą wparować do mojego mieszkania odpowiedni ludzie i wrzucą mi do szafy kartony z papierami po czym okażę się że byłam TW Jaśka :) chociaż w latach 70 tych skakałam dopiero z jajka na jajko.

  9 13
 • 4 mar 2016
  alapatala napisał/a:

  było nie było bartek jest informatykiem i kandydował od petru więc plusy se dorobił

  Ale piepszycie głupoty !!!

  Czy naprawdę tak trudno uwierzyć wam w to że ludzie którzy głosowali na PIS poprostu się zawiedli ?
  Że dopiero teraz doszło do nich że prawie wszystkie obietnice to były oszustwo wyborcze ?
  Mówię o obniżeniu wieku emerytalnego, o darmowych lekach dla osób starszych, o obniżeniu kwoty wolnej od podatku itd. itd.

  A ci sami ludzie widzą, że pomału zaczyna wszystko drożeć, że telewizja publiczna stała się tak partyjna jak za komuny, a do tego demokracja i wolność stają się pomału tylko historią.

  Zatem nie dziwcie się, że i mądrzy i odpowiedzialni myśleniczanie dają minusy przy postach chwalących PIS, a swoje plusy dają postom które są postami antypisowskimi.

  Nawet na tym małym lokalnym forum widać jak bardzo w ostatnim czasie zmieniają się nastroje i poglądy polityczne.

  Nie zdziwię się jak podczas kolejnych wyborów samorządowych, a później parlamentarnych to nie PIS będzie tryumfował tylko właśnie Nowoczesna.

  PS: Do Platformy Obywatelskiej chyba wszyscy zrazili się po akcjach z podsłuchami i raczej już na nich nie zagłosują.

  8 15
 • 4 mar 2016

  jak widać Nowoczesna to jedyny N O R M A L N Y wybór na dzisiaj - zwłaszcza po tym co wyprawia PiS i po tym co PO wyprawiało z ośmiorniczkami u Sowy.

  12 16

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

 • 1 paź 2014

  Maciej Ostrowski

  18 19