Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

 • 17 lis 2014

  DOBRY ŻART - niestety przegrany jest przegranym.
  Moim zdaniem naturalnym kandydatem na Starostę Powiatowego powinien być Michał Synowiec. Nazwisko tego pana wypowiadane jest dzisiaj na tym forum w samych superlatywach. To osoba którą cała rzesza myśleniczan poparłaby jeśli tylko startowałby w wyborach na burmistrza. Tymczasem Synowiec nawet mimo namowy wielu znamienitych osób z Myślenic, nie zechciał kandydować, co więcej oficjalnie poparł osobę Macieja Ostrowskiego jeszcze przed kampanią. Zatem moim zdaniem to Synowiec powinien objąć tękę Starosty Powiatowego, oczywiście jeśli tylko będzie chciał to zrobić.

  5 17
 • 17 lis 2014

  bardzo dobry pomysł ale czy władze miasta po tych wyborach nie zamkną się szczelnym murem od tego typu propozycji by ktoś z zewnątrz mógł coś z nimi konsultować ??? chyba raczej ten pomysł spali na panewce.
  teraz pewnie będzie tak, wygraliśmy to do widzenia wszystkim wyborcom do zobaczenia do następnej kampanii.

  3
 • 17 lis 2014

  Zgodzę się z tezą, że p.Synowiec przytoczył argumenty miażdżące ekonomiczne analizy p. Dziadkowiec, ale to mogło p.Ostrowskiemu przynieść może kilka punktów procentowych, a nie aż wygraną. Maciek jest od wielu lat poprostu dobrym burmistrzem i to jest powód dla którego mieszkańcy wybrali go na kolejne lata.

  11 20

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

 • 1 paź 2014

  Gowin

  1 27