Nowe mieszkania Trójkąt Myślenice obok MDK.

 • 20 sty 2017

  Ogólnie w Myslenicach z mieszkaniami jest nie ciekawie. Wysokie ceny za mały metraż.
  Być może im więcej mieszkań tym będzie taniej - zobaczymy

  1

Myślenicki Festiwal Lata 2016: Kto na sobotę, kto na niedzielę?

 • 4 lut 2016

  Szukacie pseudo gwiazd w Warszawie, a na swoim podwórku ich nie widzicie !!! Dlaczego na dniach Myślenic nie zagrają artyści z naszego regionu którzy o niebo lepiej będą bawić publiczność niż Margaret czy też inne badziewie. PYTANIE DO WŁADZ MIASTA !!!
  Dlaczego nie bierzecie pod uwagę np. Bendu Roberta Kasprzyckiego - który sentymentalnie, ale zachwycił by publike???
  Dlaczego nie bierzecie pod uwagę np. Bendu Michała Synowca - który rockowym brzmieniem bije na łeb zespoły Braci, Margaret i Bednarków ???
  Dlaczego nie bierzecie pod uwagę np. Bendu pana Bylicy, który wraz z cudownie śpiewającą córką oczarował by myślenicką publiczność ???

  To wszystko są artyści z Myślenic, których Urząd Miasta ma głęboko w d...pie.

  A do tego to wszystko za 1/3 kasy na gwizdy z Warszawy.

  15 4

Partia Pawła KUKIZA w Myślenicach ?

 • 25 maj 2015

  Witam,
  Struktury ruchu poparcia dla Pawła Kukiza w naszym mieście tworzą się już od dłuższego czasu.
  Z tego co mówi się na mieście nadzór nad nimi sprawuje pan M.Synowiec. Swoją drogą, głośno było o tym panu przed wyborami na burmistrza Myślenic, kiedy to mając duże poparcie wśród części społeczności myśleniczan odmówił kandydowania popierając tym samym obecnego burmistrza M. Ostrowskiego.
  Pewnie im bliżej wyborów parlamentarnych tym bardziej będzie słychać o panu Kukizie w całym kraju, ale i na szczeblu powiatowym również, a to oznacza że i w naszym mieście też tak będzie. Jednym słowem jesienią będzie ciekawie. A teraz cieszmy się lub nie nowym prezydentem Dudą i czekajmy na wybory do parlamentu.

  23 9

KLUBY MUZYCZNE/IMPREZOWE w Myślenicach

 • 25 maj 2015

  Coraz mniej takich miejsc w Myslenicach :( A szkoda.

  5

Dni Myślenic 2015

 • 25 maj 2015

  Dobry wybór. Popieram :)

  9

Prezydent 2015

 • 25 maj 2015

  No i mamy nowego prezydenta. Niestety ani ten wygrany, ani ten który przegrał nie będą walczyć o nas, zwykłych, szarych ludzi. Komorowski zaczął dostrzegać potrzeby ludzi dopiero kiedy przegrał pierwszą turę, a gdzie był wcześniej ???!!! A co do pana Dudy to mam ogromne wątpliwości, czy zrealizuje chociaż 1% swoich obietnic.
  Jednym słowem, szkoda gadać i tak będą nas tam wszyscy mieć gdzieś tzn. w du...e.

  6 6

Czy wiecie coś na temat nowo otwieranego supermarketu STOP na osiedlu

 • 25 maj 2015

  Kolejny duży sklep w naszym małym miasteczku to nic dobrego. Może i dla klienta końcowego to nowy sklep i konkurencyjność cen większa, ale dla tych wszystkich małych sklepików myślenickich, które i tak ledwo już przędą, to kolejny konkurent. Szkoda, że duże sklepy z kapitałem warszawskim lub portugalskim zabierają chleb mieszkańcom Myślenic, którzy prowadzą, małe rodzinne sklepiki od tylu już lat :(

  12 4

UMIGM prywatny folwark

 • 25 maj 2015

  Sytuacja z tym apartamentowcem na Zarabiu jest dość dziwaczna. Ale nie mi osądzać skąd pozwolenie na budowę w takim miejscu itp. Miejmy nadzieję, że wszystko jest zgodnie z prawem i sumieniem.

  6 4

Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

 • 17 lis 2014

  pan Ostrowski wygraną zawdzięcza poniekąd artykułowi z jednej z poczytnych gazet, gdzie pan Synowiec odniósł się do zarzutów jakie pani Gorzelany-Dziadkowiec skierowała w kierunku burmistrza i długów w jakie wpędził miasto. odpowiedział ciętą ripostą i czystą ekonomią na czystą ekonomię jaką przytaczała pani Gorzelany. zatem tak naprawdę wygrana Ostrowskiego to w dużej mierze zasługa Synowca.
  kolejna kadencja tego samego człowieka nie jest dobra dla miasta, ale też wybór człowieka PISu na włodarza miasta mógł być większym problemem dla rozwoju miasta.

  13 12

Niechlubny ranking ;>

 • 29 wrz 2014

  Niech przyjdzie nowy burmistrz ( Szlachetka, Synowiec czy jeszcze inny Gowin) i zrobi porządek z zadłużaniem miasta pod warunkiem że jest jeszcze co ratować.

  9 6

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 29 wrz 2014

  Ej ej ej ej ej Almanzor i inni jemu podobni ludzie Ostrowskiego czy też Szlachetki.....
  Almaznor co ty wypisujesz ??? Pytałeś wczoraj dwóch menagerów i co i to jest ..... ?
  Normalnie zaraz pęknę ze śmiechu. To że jakiś dwóch Twoich kolegów kogoś nie zna to nie znaczy że on nie istnieje !!! Chłopie ogarnij się bo to co napisałeś wygląda na tekst 10 latka.
  Michał Synowiec pewnie wystartuje na stołek burmistrza i jest pewne, że raczej nie wygra ( chociaż kto wie co zrobi lud Myślenic po tym jak wyszły na jaw ogromne długi naszego miasta), ale pewne jest, że odbierze cenne głosy któremuś z dwójki Ostrowski - Szlachetka, a te cenne głosy mogą zadecydować o wygranej w wyborach.

  5 9