WYBORY SAMORZĄDOWE 2014

 • 1 paź 2014

  Synowiec

  4 30

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 25 wrz 2014

  Nie tylko Synowcowi mówię TAK. Jeśli wystartuje Gowin to jemu na pewno powiem TAK, bo to kandydat który ma inny pogląd na miasto od Ostrowskiego i jestem pewien, że byłby genialnym burmistrzem i wyprowadził by nasze miasto na spokojne wody. Tylko wydaje mi się, że jednak kandydatura p.Gowina się nie pojawi, chociaż będę gorącym zwolennikiem by wystartował i wygrał.

  Co do p. Synowca. Może dla Ciebie drogi Grzegorzu - Michał Synowiec jest jak to nazywasz "nonejmem" dla Ciebie i osób z tzw. magistratu, które oprócz widoku na obecną władzę ( na forum miasta jak i województwa) nie sięgają dalej wzrokiem, by zobaczyć co tak naprawdę robią zwykli mieszkańcy miasta i kim są. Jak widać na powyższym forum są osoby które kojarzą p.Synowca i wypowiadają się o jego kandydaturze pozytywnie. Myślę, że kilkadziesiąt lub kilkaset osób z magistratu mogło nie słyszeć o tym kandydacie, ale Myślenice to prawie 20 tysięcy mieszkańców i tam są tacy którzy tego pana kojarzą.
  Pewnie fakt, że nie zgłosił jeszcze formalnie swojej kandydatury ( jak można wyczytać powyżej) jest trochę zastanawiającym, ale nie zapominajmy, że kandydatury można zgłaszać do 17 października. To, że są osoby które nie kojarzą tej kandydatury jest zrozumiałym. Zaiste ten kandydat nie obnosi się dla plebsu tak jak to zrobił wczoraj p.Jarosław, który wmieszał się w tłum protestujących pod dawną Vistulą, ani też nie ma możliwości chwalenia się dokonaniami w medium pt. "Gazeta Myślenicka" tak jak to ma możliwość robić obecny burmistrz. To nie znaczy jednak, że w we właściwym czasie nie ujawni się i nie zaskoczy konkurentów. Ja wierzę, że jeśli jest obecnie dobrym menagerem i ma wiedzę w tzw. marketingu to będzie dobrym gospodarzem i być może zaradzi coś na to gdzie znalazło się nasze miasto, a więc na skraju bankructwa. Poczekajmy z ocenami, kto to jest pan Synowiec do czasu jak ogłosi chęć kandydowania. Jestem pewien, że myśleniczanie w dniu wyborów chętnie postawią krzyżyk mając do wyboru kandydata niezależnego od żadnej partii, jak też kandydata który nie jest powiązany w żaden sposób z obecnymi władzami miasta.
  Powyżej można przeczytać wpisy o tym jakie długi ma nasze miasto. Nie chcę być złym prorokiem, ale jeśli po wyborach pan Ostrowski w dalszym ciągu będzie tak zadłużał miasto, to nie zdziwię się jak na kasie miasta siądzie kurator.

  10 10
 • 25 wrz 2014

  Za utopienie miasta w największych długach historii miasta, panu Ostrowskiemu mówię - NIE
  Za nierobienie nic dla Myślenic będąc cztery lata w sejmiku wojewódzkim, panu Szlachetce mówię - NIE

  Podczas wyborów powiem TAK - Gowinowi lub Synowcowi jeśli wystartują.

  podpisano: załamany długami miasta mieszkaniec Myślenic

  9 14

Niechlubny ranking ;>

 • 25 wrz 2014

  To jest jak jakiś senny koszmar. Jak można było finanse miasta doprowadzić na totalne dno. Przecież obecna władza tak naprawdę zrujnowała kasę naszego miasta. Jaki to wstyd czytać, że Myślenice są największym bankrutem w Polsce pośród miast. I co nam z nowych rondek i mostków, kiedy lada dzień zabraknie środków na szkoły czy też inne placówki edukacyjno - opiekuńcze w naszym mieście.
  Ja nie zostawię tego gówna leżącego i śmierdzącego, trzeba poinformować różne media niezależne od władz naszego miasta (telewizje, gazety) by zrobiły program bądź napisały o tym jak Myślenice z jednego z najpiękniejszych miast w Polsce stały się najbiedniejszym miastem w Polsce.

  20 4

Wojciech Tomal: Nie zakończymy na tym etapie wsparcia dla pracowników Trend Fashion

 • 25 wrz 2014

  Najgorsze jest to, że na tle tego nieszczęścia tych biednych ludzi którzy stracili prace, kandydaci na burmistrza zaczęli robić sobie kampanię i sweet focie. Wczoraj w tłum protestujących wmieszał się Szlachetka by zrobić sobie kilka zdjęć na facebooka. Tylko patrzeć jak Ostrowski będzie się z nimi fotografował. Żal, że taki dramat jakim jest dla człowieka utrata pracy, jest miejscem gdzie kandydaci na burmistrza promują swoje wizerunki i fotografują się z poszkodowanymi przez los i to w momencie kiedy Myślenice są na skraju bankructwa jako najbardziej zadłużone miasto powiatowe w Polsce. Obyśmy wszyscy przejrzeli na oczy jeszcze przed wyborami i nie głosowali na tych dwóch panów. Prawdopodobnie wyłonią się jeszcze trzy kandydatury tj ; Kielan, Gowin i Synowiec i zróbmy wszystko by to ktoś z tej trójki został burmistrzem.

  12 11