Niechlubny ranking ;>

 • 28 wrz 2014

  Niech wygra x lub y czy też z i rozgoni to towarzystwo , bardzo bym chciał aby po wygranej ujawniono faktyczne zadłużenie i ile jak długo będziemy to spłać !

  8 8
 • 25 wrz 2014
  niezależny01 napisał/a:

  Jak się ktoś nie zna na ekonomi to rzeczywiście te liczby mogą robić wrażenie.
  Jeśli ktoś ma jakieś pojęcie to te liczby nie robią wrażenia a wszystko zależy od kilku czynników które nie są ujęte w tym rankingu.(skądinąd Pulsbiznesu to Fakt czy Superexpres ekonomiczny)

  Ty już ekonomią się nie zasłaniaj , liczby mówi jasno jesteśmy zadłużeni po uszy a obecna władza udaje e nic sie nie dzieje !

  17 7
 • 25 wrz 2014

  Ludzie się cieszą że mamy park , strzelnice , place zabaw , halę tylko wszystko to zrobione za nie nasze pieniądza a co najlepsze zawyżone ceny. Proponuję zapoznać się z kosztami budowy tych obiektów np Kładka w Jaworniku to koszt ponad 7,5 mln kolejny przykład które niedawno było pisane na miasto info o oświetleniu w parku koszt jednej lampki to 1050 euro a światło w parku sami wiecie jak wygląda , to samo z strzelnicą i innymi inwestycjami nie dość że nie za nasze bo na kredyt to jeszcze obskubane jak sie tylko da.

  Ludzie obudźcie się !

  30 8
 • 24 wrz 2014

  Witam
  Założyłem ten wątek ponieważ chciałbym zwrócić uwagę jak obecne władze zadłużyły nasze wesołe miasteczko.
  BŁAGAM LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ !
  Tu mam dowód jeżeli ktoś nie wieży wystarczy wejść i poczytać
  http://samorzady.pb.pl/3867140,75427,najbardziej-zadluzona-gmina-ranking

  Idźcie i głosujcie na X , Y , X tylko nie na obecną władzę , mydlą wam oczy że coś robią a tak naprawdę to wszystko jest na kredyt jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem powiatowym w POLSCE !

  26 8