Partia Pawła KUKIZA w Myślenicach ?

 • 25 maj 2015

  chętnie poprę pana Kukiza podczas wyborów do Sejmu.
  też chcę się zapisać do myślenickich struktur tego ruchu. jeśli ktoś ma wiedze jak to zrobić to proszę o informację.
  ewentualnie jak można dotrzeć do p.Synowca by poprzez niego zapisać się do ludzi Kukiza

  16 6

Prezydent 2015

 • 25 maj 2015

  Anka Grodzka by wygrała ale nie startowała :))))

  9

Dobczyce: I Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego

 • 25 maj 2015

  BRAWO ! ! ! !

Wybory Samorządowe 2014: Wyniki do Rady Miasta i Gminy Myślenice

 • 19 lis 2014

  Władek Kurowski byłby bardzo dobrym starostą, więc jestem za. Byle tylko Szlachetkę i Łatasa od jakichkolwiek władz w Myślenicach trzymać z daleka, niech się biją o stołek z ramienia PIS-u do wyborów na sejm za rok.
  Z kolei PO powinna zrobić jak najszybciej krok w celu pozyskania Synowca, tak by wystawić go tutaj za rok do wyborów parlamentarnych. Wówczas mają ogromną szansę pierwszy raz od lat wygrać na naszym terenie z człowiekiem PIS-u ( Szlachetką lub Łatasem).

  10 31

Wstępne wyniki: Burmistrzem Myślenic Maciej Ostrowski. Radnymi w gminie Myślenice zostali...

 • 17 lis 2014

  popdpisuje się pod tym pomysłem obiema rękoma.
  nie wiem czy jest taka możliwość czy osoba nie startująca w wyborach mogła zostać starostą powiatowym ale jeśli tak to stawiam na Michała. a przynajmniej powinien dostać dobry stołek w urzędzie miasta.
  Szlachetka niech się szykuje na przejęcie wójtostwa w Pcimiu i tyle

  6 13
 • 17 lis 2014

  Ja się cieszę bo wszystko wskazuje na wygraną pana Macieja Ostrowskiego. Nie obawiajcie się ludzie PiS, to będzie dobry burmistrz i tak jak do tej pory będzie dobrze rządził. Pan Michał Synowiec skutecznie się do tego przyczynił ripostując raport finansów jaki opublikowała pani Magdalena Gorzelany - Dziadkowiec i wskazując, że tak naprawdę żadnej tragedii w obecnych finansach gminy nie ma. Masa inwestycji w naszym mieście pozwoliła wykorzystać środki unijne w 100% co nie udało się praktycznie w żadnej gminie w Polsce.

  17 19

Wybory Samorządowe: Pierwsi kandydaci na stanowisko burmistrza Myślenic

 • 24 wrz 2014

  Dobry artykuł, pod którym można się wypowiedzieć. Tylko dlaczego w tym artykule głosowanie internautów dotyczy tylko panów Ostrowskiego i Szlachetke, którzy dopiero ogłosili chęć startu w wyborach a przecież nie zgłosili formalnie wniosków ws. kandydatury. W takim układzie autor w/w artykułu powinien zamieścić w rankingu nazwiska innych potencjalnych kandydatów którzy również formalnie jeszcze zgłoszeni nie są, a są przesłanki do tego że będą startować. Mówię tu o panach : Gowinie, Synowcu i Kielanie. Dajmy mieszkańcom gminy zagłosować na szerszą grupę kandydatów.

  9 4