Wycinka drzew wstrzymana. Burmistrz i wicestarosta zabierają głos

 • Beata 11 gru 2019

  Myślisz, że ktoś uwierzy, że łańcuch dna z twojego profilowego należy do Ciebie?
  Lepiej nam napisz za jakie frukty tak usilnie bronisz tych, którzy pomimo wieloletnich rządów z większościowym poparciem rady nic realnie nie zrobili w sprawie skrzyżowania w Krzyszkowicach? Wycieczki personalne i pytania do mnie możesz zadawać na priva. Chętnie odpowiem.
  Nie obrażaj jeżeli nie chcesz sam być obrażany,

  3 7
 • Beata 10 gru 2019

  Odpowiadałam Tobie, nie Merosi. Jeżeli tak wolisz to chętnie posłucham o odpowiedzialności bez troski o możliwe skutki np. wynikające z niedopilnowania dzieci? Tym razem napisz coś mądrego nieuku.

  6 7
 • Beata 10 gru 2019

  za dachówkę odpowie właściciel budynku
  za rurę z gazem odpowie ten który ją uszkodził
  z samochodem analogicznie jak z dachówką.
  z tym zakazem opadu śniegu - pozbawione sensu
  za gniazdka odpowiada właściciel domu.
  za spadający konar odpowiada zarządzający miejscem z drzewem od konaru.

  takie rzeczy tłumaczyć mogłabym 7 latkowi. Widzę, że w Twoim przypadku edukacja sobie nie poradziła. Przykro mi i współczuję.

  11 17
 • Beata 10 gru 2019

  Przecież pisałeś, że skorzystasz z opcji ich adopcji? Zmieniłeś zdanie?

  4 15
 • Beata 10 gru 2019

  Szwadrony z Mierzei Wiślanej już jadą. Czymże jest przekop przy tragedii wycinki kilkunastu drzew w Myślenicach, mieście, które jest największym pisowskim bastionem w Euroazjii :)

  6 14
 • Beata 10 gru 2019

  Jakiej znowu katastrofy klimatycznej. Niektórym już całkiem telewizja mózg zlasowała.

  11 20
 • Beata 10 gru 2019

  Nie da rady. Ekoterroryście myśleniccy właśnie do tego drzewa mają się zamiar przykuwać łańcuchami. Jest ono przez nich monitorowane całodobowo.

  10 15
 • Beata 10 gru 2019

  Idź do UMiG i poproś o adopcję drzewek wyrwanych z rynku. Tam dowiesz się wszystkiego.

  6 17
 • Beata 9 gru 2019

  Zosiu, możesz wystąpić do urzędu o adopcję tych drzewek i krzewów. Orientowałam się w tej sprawie i prawdopodobnie poza kilkoma kwestiami formalnymi nie będzie z tym problemu.

  14 24
 • Beata 9 gru 2019

  Podpisał ale sam nie schodził do koryta Bysinki, nie przeprowadził osobiście ekspertyz a tylko polegał na decyzjach ludzi do tego uprawnionych więc nie powinien podpisać :)))))
  Jak czytam takie kocopoły to tracę wiarę w ludzi.

  8 27
 • Beata 9 gru 2019

  Jestem tego samego zdania. Była jak nigdy dotąd zgodność co do wycinki drzew w pasie przy korycie Bysinki. Nie Szlachetka i nie Kudas są od określania czy drzewa są czy nie są zagrożeniem dla koryta lub drogi. Oni tylko podpisują zgodę po zapoznaniu się z opiniami ludzi znających się na tych rzeczach.

  22 16

Mieszkańcy Krzyszkowic szykują się do protestu na Zakopiance. „Chcemy bezpiecznie żyć!”

 • Beata 11 gru 2019

  Myślisz, że ktoś uwierzy, że łańcuch dna z twojego profilowego należy do Ciebie?
  Lepiej nam napisz za jakie frukty tak usilnie bronisz tych, którzy pomimo wieloletnich rządów z większościowym poparciem rady nic realnie nie zrobili w sprawie tego skrzyżowania? Wycieczki personalne i pytania do mnie możesz zadawać na priva. Chętnie odpowiem.

  9 33
 • Beata 11 gru 2019

  Problem nie od dzisiaj. Ostrowski z Tomalem od lat bagatelizowali to miejsce i nie ma na to żadnego tłumaczenia. Teraz wszystkie nawiedzone proPOwskie trolle szczekają, że Szlachetka w rok tego nie załatwił. Komiczne.

  20 41

Trwa wycinka drzew przy ul. Słowackiego w Myślenicach. Mieszkańcy planują protest

 • Beata 10 gru 2019

  Dzięki tym ekoterrorystom? Kiedyś straszono dzieci wiedźmami, Babą Jagą. Później zlodowaceniem Europy, potopem, zalaniem kontynentów, dziurą ozonową teraz ociepleniem, suszą , metanem z pierdów krów i trzody. Ostatnio nadmiernym śladem węglowym powodowanym przez dzieci tłumaczącym potrzebę depopulacji a jednocześnie o nadawaniu praw obywatelskich zwierzętom zrównując ich prawa z ludzkimi przy jednoczesnym porównaniu, przez profesor Środę, uchodźców do szczurów.
  Głupota lewituje.

  1 4
 • Beata 10 gru 2019

  Dlaczego kłamią? Przecież najpierw razem zgodzili się z ekspertyzami a dzisiaj jednogłośnie się wycofali wiedząc, że ekoterroryści są nieobliczalni.
  Gdyby teraz się coś stało to żaden nie będzie się czuł winny.

  4
 • Beata 9 gru 2019

  Jaki kryzys? To, że starosta nie jest moim faworytem nie znaczy, że decyzja o wycince wszystkich drzew, których ukorzenienie zagraża korycie Bysinki jest zła.
  Wg mnie i innych rozsądnie myślących i pamiętających stany powodziowe decyzja ta jest zasadna i słuszna.
  Jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć, jego problem.

  3 2
 • Beata 9 gru 2019

  Jedyny komentujący, ktory zrozumial o co chodzi z potrzebą wycinki wszystkich drzew których ukorzenienie zagraża umocnienie koryta Bysinki.
  Szacunek dla kolegi, zapewne milosnika Diskinsona 😍

  5 10

Grażyna Ambroży: Jestem osobą wierzącą, ale uważam, że nie należy łączyć spraw państwowych z wiarą

 • Beata 26 sie 2019

  Dajcie spokój biednej pogubionej babinie. Chce być inna, jakoś się wyróżniać ale wyszło jak zawsze. Tylko przesunęła się na jeszcze dalszy margines co będzie jej wsypominane przez kolejne lata. W efekcie straci na tym caly uklad "bez układów"

  47 117

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • Beata 25 sie 2019

  Ależ jesteś spostrzegawczy. Moja aktywność nie musi być już tak duża. Koalicja lewacka wszystko robi za mnie. Są bezkonkurencyjni w autokompromitacji.

  1 2
 • Beata 25 sie 2019

  Ale się uśmiałam. Walka o większość konstytucyjną staje się coraz bliższa. Jeszcze kilka afer a 13 października lewactwo obudzi się w innej rzeczywistości.

  2
 • Beata 25 sie 2019

  Kolego, jeżeli czyjeś rządy są serią porażek to nie następcom nie pozostaje nic łatwiejszego jak upublicznienie patologii. Sami podali ta broń więc niech cierpią za swoją nieudolność.
  Opozycja to nad wyraz tępi ludzie. Zauważyłeś, że czymkolwiek atakują rząd, odwraca się to z wielokrotnie większą siłą w nich samych?
  Ferma trolli Brejzy przebija już wszystko co do tej pory widzieliśmy. Wszystko udokumentowane. Kompletnie idioci. Inaczej nie da się ich nazwać.

  2
 • Beata 21 sie 2019

  Gdyby nie Ostrowski, nic by nie było. Psy by się cieliły a krowy prosiły.

  3
 • Beata 20 sie 2019

  To był nawet projekt 3 in 1

  3

Proboszczowi nie podoba się mural z kogutem. Symbolizuje wieś, czy nawiązuje do ideologii LGBT?

 • Beata 21 sie 2019

  Brakuje kolorów do tęczy LGBT .O jakich marszach mówisz? Takie one są powszechne, że na każdym widać wciąż te same twarze.

  2 5
 • Beata 20 sie 2019

  Wytłumacz mi także dlaczego ci rodzice wypili dużo wody i czekali? Też usłyszeli w słowach Homilii o kogucie LGBT czy sobie to sami wydedukowali?

  1 8