Grażyna Ambroży: Jestem osobą wierzącą, ale uważam, że nie należy łączyć spraw państwowych z wiarą

 • Beata 26 sie

  Dajcie spokój biednej pogubionej babinie. Chce być inna, jakoś się wyróżniać ale wyszło jak zawsze. Tylko przesunęła się na jeszcze dalszy margines co będzie jej wsypominane przez kolejne lata. W efekcie straci na tym caly uklad "bez układów"

  47 116

Jarosław Szlachetka: Czas na konsultacje w sprawie wycinki minął. Drzewa zostaną przeniesione

 • Beata 25 sie

  Ależ jesteś spostrzegawczy. Moja aktywność nie musi być już tak duża. Koalicja lewacka wszystko robi za mnie. Są bezkonkurencyjni w autokompromitacji.

  1 2
 • Beata 25 sie

  Ale się uśmiałam. Walka o większość konstytucyjną staje się coraz bliższa. Jeszcze kilka afer a 13 października lewactwo obudzi się w innej rzeczywistości.

  2
 • Beata 25 sie

  Kolego, jeżeli czyjeś rządy są serią porażek to nie następcom nie pozostaje nic łatwiejszego jak upublicznienie patologii. Sami podali ta broń więc niech cierpią za swoją nieudolność.
  Opozycja to nad wyraz tępi ludzie. Zauważyłeś, że czymkolwiek atakują rząd, odwraca się to z wielokrotnie większą siłą w nich samych?
  Ferma trolli Brejzy przebija już wszystko co do tej pory widzieliśmy. Wszystko udokumentowane. Kompletnie idioci. Inaczej nie da się ich nazwać.

  2
 • Beata 21 sie

  Gdyby nie Ostrowski, nic by nie było. Psy by się cieliły a krowy prosiły.

  3
 • Beata 20 sie

  To był nawet projekt 3 in 1

  3
 • Beata 19 sie

  A to nie było tak, że ścieżki kościelne radni PiS popierali a muzeum nie?

  1 3
 • Beata 17 sie

  Prawie zgadłeś.

  1

Proboszczowi nie podoba się mural z kogutem. Symbolizuje wieś, czy nawiązuje do ideologii LGBT?

 • Beata 21 sie

  Brakuje kolorów do tęczy LGBT .O jakich marszach mówisz? Takie one są powszechne, że na każdym widać wciąż te same twarze.

  2 5
 • Beata 20 sie

  Wytłumacz mi także dlaczego ci rodzice wypili dużo wody i czekali? Też usłyszeli w słowach Homilii o kogucie LGBT czy sobie to sami wydedukowali?

  1 8
 • Beata 20 sie

  No to zerknijmy na artykuły.

  "Wizerunek koguta symbolem LGBT i aborcji? Brzmi niewiarygodnie, a jednak. Ks. dr Lucjan Pezda z parafii w Pcimiu (woj. małopolskie) OGŁOSIŁ Z AMBONY, że kogut namalowany przez uczniów w ramach warsztatów promujących kulturę regionu jest symbolem gorszących i antychrześcijańskich wartości. Autorzy muralu poszli do księdza na rozmowę ze słownikiem symboli, ale nawet to nie pomogło. Wtedy wydali pełne emocji oświadczenie."

  Źródło: Onet
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/krakow/kogut-na-muralu-oburzyl-ksiedza-z-pcimia-widzi-w-nim-symbol-lgbt/83zttcj?utm_source=duckduckgo.com_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

  "Dzieci namalowały mural z kogutem. Ksiądz uznał, że to symbol... zdrady i LGBT
  Dla mnie kogut jest symbolem zdrady i to zdrady największej, bo Piotrowej. Niech rodzice uważają, na co zapisują dzieci" - miał z ambony powiedzieć proboszcz Pcimia. Księdzu nie spodobał się mural, który przedstawiał symbole wsi. A także to, że fundacja, która pracowała nad projektem, angażuje się w walkę o prawa człowieka."

  Źródło: Wyborcza
  http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25080725,dzieci-namalowaly-mural-z-kogutem-ksiadz-uznal-ze-to-symbol.html

  Przedstawisz mi teraz słowa Homilii którymi ksiądz powiedział z ambony, że ten namalowany kogut jest symbolem LGBT, czy nadal będziesz robił uniki?
  Zdajesz sobie sprawę, że to co napisałeś wraz z artykułami prasowymi nie trzyma się kupy?
  Jeszcze raz dodaję, że dwukrotnie czytałam dokładnie Homilię i żadnego koguta LGBT w niej nie znalazłam.

  3 6
 • Beata 19 sie

  Z tego co czytałam cała nagonka medialna rozpoczęła się po kazaniu z którego pismaki wydedukowaly, że kogut jest tęczowy więc LGBT. Cztalam to kazanie dwa razy i nie ma szans by dojść do podobnych wniosków.
  Sorry Gregory ale śmirdzi to zwykłą nagonką ideologiczną.

  2 8
 • Beata 19 sie

  Nie interesują mnie nagłówki gazetowe. Prosiłam tylko byś mi przedstawił dowód na to, że ksiądz wprost powiazał tego namalowanego koguta z ideologią LGBT. Czy to takie trudne?

  2 7
 • Beata 19 sie

  Moment, moment. To tylko słowa któregoś z rodziców czy jest jakiś dowód, że ksiądz powiedział to co przedstawił rodzic?
  Zacznijmy od początku.
  Kto i jakim cudem, na podstawie jakich słów, wyciągnął z kazania, że ksiądz uznał koguta jako symbol ideologii LGBT?
  Ty zaczynasz od środka.

  1 8
 • Beata 19 sie

  Niech mi jeden z drugim przedstawi słowa tego księdza w których przedstawił on tego koguta jako symbol LGBT, bo do chorych interpretacji rodziców, którzy sobie to wyprowadzili, ciezko sie poważnie odnosić.

  1 12
 • Beata 15 sie

  Przecież nie chodzi o koguta tylko o słowa o zarazie. Przykro, że tak niewiele rozumiesz.

  6 72
 • Beata 15 sie

  Czyżby? Homilia zgodna ze słowami Arcybiskupa i Biskupa, które tak bardzo rozjuszyły antypolskie media i równocześnie scalają elektorat prawicowy. Wszystko pięknie zagrało. Przed wyborami dodatkowe punkty w bonusie.

  6 71

Radni powierzyli dalsze dzieje i losy Miasta i Gminy opiece Matce Boskiej Myślenickiej

 • Beata 19 sie

  Bul to chyba w lesie siedzi. Dubeltówke ostrzy.

  10 33
 • Beata 19 sie

  Ale tutaj ból trolli ? Człowiekowi aż się przykro robi.

  21 85

Mieszkańcy mówią „Stop wycince drzew na Rynku w Myślenicach”

 • Beata 19 sie

  Szkoda strzępić język. Tutaj już wszystko zostało napisane.

  2 4
 • Beata 17 sie

  Przyjął bo nie miał wyboru jak sam napisałeś odziedziczył dobrodziejstwa, których było niewiele i wszystkie plagi egipskie.
  Czytałam ostatnio, bo robię sobie mały rekonesans historyczny, że nawet został uniewinniony za wyjazd na którym podobno uczył się ogrodnictwa i "uprawy" trawy stadionowej.
  Wynikałoby z tego, że nasz poprzedni burmistrz kochał przyrodę ale tylko tą niskopienną. Może dlatego tak się uparł na te stare drzewa. Nie po to takie drogie zagraniczne szkolenia przechodził by nie mógł się wykazać. Dobrze, że zlecił tylko połowę drzew do wycięcia a nie wszystkie.

  5 9
 • Beata 16 sie

  Pozwalali, bo to były złe drzewa, pisowskie.

  4 5
 • Beata 16 sie

  Brońmy drzewa przed szarańczą od Ostrowskiego. Oni nie patrzyli na nic. Klepali decyzje i drzewa leciały na potęgę. Nawet wiedząc że jego czas się konczy, załatwił jeszcze na koniec wycinanie drzew na płycie rynku.

  3 7

"Dobra zmiana" PiS

 • Beata 17 sie

  I co chłopaki? Jak tam z tym pisem?

  6

Drzewa w Rynku czeka wycinka? Mieszkańcy apelują o ich pozostawienie

 • Beata 16 sie

  On był i jest. Szkodniki mają to do siebie, że są trudne do wyplenienia.

  1 3