Warsztaty fotograficzne z MgFoto

 • Marek Kosiba 29 maj 2012

  Zapraszam dzisiaj na godz. 18. Będzie można obejrzeć zdjęcia i panoramy sferyczne z najciekawszych miejsc Arizony, Utah, Nevady i dowiedzieć się jak zostały zrobione.
  Poza tym dzisiaj odbędzie się prezentacja największego zdjęcia w historii Myślenic. Będzie to gigapanorama Myślenic o wymiarach 68452x15830 px, składająca się z ponad miliarda, a dokładnie z 1.083.595.160 pikseli.

  1

Rondo na skrzyżowaniu Mostowej i Piłsudskiego gotowe

 • Marek Kosiba 10 lip 2011

  [quote=gość: xxyyzz]
  a czy ktoś już zauważył, ze przez ronda korkuje się główna droga od Zakopianki pod Borzęte (np w dniu dzisiejszym) [/quote]
  Droga nie korkuje się z powodu ronda, ale z powodu kierowców, którzy nie umieją jeździć po rondach. Jedni spowalniają przejazd nie włączając kierunkowskazów, a są też "bojaźliwi", którzy zatrzymują się przed rondem i nie wjadą, dopóki w którymkolwiek miejscu na rondzie jest jakikolwiek samochód, a nawet przepuszczają samochody dopiero dojeżdżające do ronda.

  3 1
 • Marek Kosiba 10 lip 2011

  [quote=gość: a po co kierunkowskaz] znafca
  a co do kierunkowskazów to po co mam je włończać jak poza mna nie ma nikogo na rondzie? [/quote]
  Bo tak jest łatwiej:) Jak się przyzwyczaisz, że trzeba włączać za każdym razem, to będziesz to robił machinalnie, nie myśląc o tym. A teraz za każdym razem jak jesteś na rondzie to musisz rozglądać się dookoła i zastanawiać włączyć-nie włączyć.

  2

Akcja "Tankuj taniej w Myślenicach"

 • Marek Kosiba 28 sty 2011

  Najlepiej zatankować w CH Bonarka, różnica w cenie jest taka, że zwraca się koszt podróży do Krakowa.

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

 • Marek Kosiba 13 sty 2011

  [quote=Redakcja] Wszelkie pytania dotyczace tego postu prosze kierowac za posrednictwem poczty wewnetrznej. [/quote]

  Niestety nie czytacie poczty wewnętrznej. Zadałem kilka pytań, niektóre po kilka razy i nie otrzymałem odpowiedzi. Dobrze, nie będę używał słowa z...z, ale faktem jest, że usuwacie wszystkie moje zdjęcia z ważnych wydarzeń w Myślenicach, obojętne czy ja sam je wkleję, czy którykolwiek z forumowiczów.

 • Marek Kosiba 13 sty 2011

  [quote=kmark1][quote=marfot.com] krusiek napisał/a: widzialem jak je robiles dlaczego nie mozesz -kto Ci zakazal??
  Nie wiem kto? Podpisał(a) się "Redakcja", skasował(a) mojego posta z linkiem do zdjęcia Myślenickiego Rynku i zarzucił(a) mi spamowanie. Być może on(a) był(a) tam na tym zdjęciu w jakiejś niewygodnej sytuacji i dlatego nie pozwolił(a) żeby inni go/ją widzieli:) [/quote]

  prześlij do mnie linki to wstawię.[/quote]

  No i widzisz. Wstawiłeś link i go od razu skasowali. Mam tutaj embargo na prezentowanie zdjęć Myślenic. Nie tylko ja sam nie mogę pokazywać swoich zdjęć Myślenic, ale nawet jak ktoś inny będzie chciał pokazać moje zdjęcia, to też skasują. Czy ktoś wie o co chodzi? Konkurencja?
  A panoramy z Chełmu są już dostępne na stronie Urzędu Miasta. Pozdrawiam:)

 • Marek Kosiba 30 gru 2010

  [quote=krusiek] widzialem jak je robiles dlaczego nie mozesz -kto Ci zakazal?? [/quote]
  Nie wiem kto? Podpisał(a) się "Redakcja", skasował(a) mojego posta z linkiem do zdjęcia Myślenickiego Rynku i zarzucił(a) mi spamowanie. Być może on(a) był(a) tam na tym zdjęciu w jakiejś niewygodnej sytuacji i dlatego nie pozwolił(a) żeby inni go/ją widzieli:)

 • Marek Kosiba 30 gru 2010

  Wczoraj rano była na górze ładna pogoda, tłumy ludzi. Zrobiłem kilka panoram sferycznych, jednak nie mogę ich pokazać, bo mam zakaz zamieszczania tutaj jakichkolwiek linków. Ale za tydzień można je będzie zobaczyć na nowej stronie Urzędu Miasta.

 • Marek Kosiba 28 gru 2010

  Que bien, no sabia que aqui se puede encontrar mas personas, que hablan español:)

Wasze zdjęcia Myślenic i okolic :)

 • Marek Kosiba 9 sty 2011

  Jeśli ktoś był dzisiaj po południu na Myślenickim Rynku, może zobaczy siebie na panoramie Rynku z lotu ptaka. Ponieważ nie wolno mi tutaj podać bezpośredniego linku, powiem okrężną drogą jak tą panoramę zobaczyć. Należy wpisać w wyszukiwarce google (interia, onet itp) moje imię i nazwisko a następnie wejść na pierwszą wyświetloną stronę. Następnie kliknąć w zakładkę "panoramas" i panorama rynku będzie na samej górze.

  10
 • Marek Kosiba 24 gru 2010

  [quote=Mysleniczanin007] W bardzo prosty sposób; http://fotoart.miasto-info.pl/ [/quote]
  Niestety nie ma tam żadnej informacji na ten temat. Tam można dodawać zdjęcia tylko do galerii, a nie do forum. Jakiś sposób jest, bo powyżej zrobili to: adzygmunt, WOS, Critz. Mimo kilkukrotnych zapytań, redaktor portalu odpowiada wymijająco na moje pytanie, więc pytam innych użytkowników:)

  2
 • Marek Kosiba 24 gru 2010

  W jaki sposób można tutaj dodać zdjęcie?
  Na razie zapraszam tutaj:
  http://myslenice.org.pl/
  http://www.marfot.com/

  9 1

Sylwester 2010/2011 na Rynku - będzie coś organizowane?

 • Marek Kosiba 1 sty 2011

  Chciałbym pokazać moje najnowsze zdjęcia z Sylwestra na Rynku w Myślenicach, ale ponieważ mam zakaz zamieszczania tutaj jakichkolwiek linków i zdjęć z Myślenic, powiem jak do nich dotrzeć, bez podawania linków. W wyszukiwarkę google (interia, onet itp) należy wpisać moje imię i nazwisko. Na pierwszym miejscu w wynikach wyświetli się moja strona, należy tam wejść i kliknąć zakładkę "Panoramas". Dla ułatwienia panorama Myślenic jest samej górze, wystarczy w nią kliknąć i oglądać dekoracje na Rynku i pokaz fajerwerków.