SKANDALICZNE CENY OBSŁUGA OPINIE - BUSY

 • 3 gru 2014
  laki napisał/a:

  Niech mi ktoś odpowie z Szanownych Panów busiaży bo dojeżdżałam z Zakliczyna do Myślenic do szkoły to jest 11 kilometrów nadmieniam że chodzi o bilety miesięczne i płaciłam 100 zł i zmieniliśmy miejsce zamieszania i mieszkamy w Andrychowie i dojeżdżam do szkoły z Andrychowa do Wadowic busami to jest dokładnie tyle samo czyli 11 kilometrów i obecnie płacę za bilet miesięczny 45 zł.

  Przemawia tylko pazerność właścicieli busów i co idzie za tym że jest paru kierowców wazeliniarzy którzy podpuszczają właścicieli busów co do cen biletów , obawiam się że już w nie długim czasie będą wozić tylko powietrze...

  19
 • 29 sie 2014

  Twierdzę że Panowie busiarze przegięli z cenami biletów tzw. miesięcznych na trasie Myślenice - Zakliczyn Uzasadnienie; bilet miesieczny z zakliczyna do myślenic 100zł. bilet normalny 6.40gr. tam i z powrotem x20dni to daje 128zł i nadal twierdze ze miesięczny bilet jest za drogi bo nikt cały miesiąc do szkoły nie chodzi przez co cena biletu się obniża my już uzgodniliśmy miedzy sobą będziemy się zbierać na paliwo i niech ten Pan z niebieskiego busa wozi powietrze .

  71