Strajk nauczycieli: W których szkołach odbędzie się protest? Spływają wyniki referendum

 • 22 mar 2019

  Taak? Wy rodzice robicie tak by zaprowadzić dzieci do szkoły najlepiej by siedziały do 17 w szkole. Najlepiej żeby nauczyciel jeszcze wam dziecko przebrał i może ugotował. Jak wszyscy jesteście tacy ą, ę to czemu jak spędzacie czas z dziećmi macie ich dość? Rodzic też powinien być zaangażowany w szkolne życie dziecka. Nauczyciele mają wychowywać najlepiej za rodziców by oni mogli w "KORPORACJACH" zarabiać. Na dodatkowe zajęcia to chodzą dzieci rodziców, którzy nawet nie mają chęci z dzieckiem się pouczyć, coś im wytłumaczyć bo lepszy jest smartfon, telewizja.

  Każdy jest mądry, ale postawcie się sytuacji gdzie macie pilnować 20 dzieci naraz. A po za tym sami widzicie jaka dzisiejsza młodzież jest trudna w wychowaniu.Sami macie z tym problemy by wychować swoje dziecko więc nauczyciele też.

  17 13
 • 22 mar 2019

  Dla tych którzy są przeciwko , jeśli jesteście tacy zazdrosni trzeba było się uczyć i chodzić na studia nikt wam tego nie bronił pisać egzaminów, uczyć się :) Co wy myślicie, że nauczyciel nic nie robi? A awans zawodowy? A szkolenia? Wy tylko o nauczycielu widzicie : Ferie, wakacje, weekendy nic po za tym. ŻEBY OCENIAĆ SAM PRZEJDZ PRZEZ TĄ SAMĄ DROGĘ.

  29 40

Myślenice: Urzędnicy pytają co zmienilibyście w mieście [ANKIETA]

 • 26 sie 2016

  Co bym zmieniła w Myślenicach?
  1. Aby w Mokisie były filmy w kinie tak jak w Cinema City. Nie wiem czemu chodzą jakieś stare filmy, co już dawno ktoś ogladał.
  2. Otworzyć LINIE BUSÓW DO Wieliczki , dlaczego są do Sułkowic czy do Świątników? Na pewno dużo osób by chciało jeździć taką linią bo wiele osób się skarży , muszą najpierw dojechać do Krakowa i dopiero do Wieliczki.
  3. NAJBARDZIEJ CHODZI MI O TO : że w Myślenicach ( już doszły mnie słuchy ) chcą zrobić jakby Aquapark coś w stylu gorących źródeł TO SUPER POMYSŁ ! , moim zdaniem najlepszym miejscem by było Zarabie , na pewno dużo osób by jezdziło i nie tylko z gminy Myślenice, fajnie jakby wreszcie były jakieś zjezdzalnie bo Aquarius nie ma tego jest nudnie na tym basenie małe dzieci czy młodzież na bank byly by zadowolone zrobic chociaz dwa baseny na zewnatrz podgrzewane ludzie z Krakowa czy z dalszych miejscowosci nie jechali by dalej do Zakopanego bo by mieli blisko do Myślenic i gwarantuje, że odwiedzaliby Myślenice , baseny z bąbelkami z masażami byłoby na prawdę super! Młodzi ludzie mieli by co robić, bo nad Raba raz woda jest brudna raz nie, mało plaż się coś zrobiło po tych wykopach..
  4. KFC to już każdy o tym trąbi ( z młodziezy ) Kfc jest w Libertowie jak się nie myle ostatnie, a potem mamy gdzieś w okolicach Zakopanego McD mamy już w Jaworniku , ale nie każdy go lubi , KFC moim zdaniem powinno być na terenie Myślenic albo w Galerii albo blizej autostrady .
  5. Może jakieś dyskoteki w Myślenicach coś w stylu Energy 2000 aby było gdzieś potańczyć, spędzić fajnie czas, marzy mi się Dyskoteka z lat 80 :)

  14 17

PYTACIE: Gdzie jest odpowiednie miejsce na przystanek dla busów?

 • 4 sie 2014

  myślę że busy powinny być koło carrefoura tak jak kiedys.

  40 17

Nowy kościół w Trzemeśni

 • 27 lip 2014

  Błędy w intencjach , za późno podawane na internecie..

  5 2
 • 27 lip 2014

  może jakieś nagłośnienie w nowym kościele jak ktoś jest na polu , znow posypia sie komentarze , że modli sie w kosciele niz na polu ostatnio , zrobiło mi się słabo bo było gorąco nie chciałam przyciągać uwagi na siebie i wyszłam na pole .. zeby nabrać troche powietrza, chcialam tam zostać aby mi sie poprawilo nic nie słyszałam ..

  14 2

Myślenicki Festiwal Lata 2014: W sobotę wystąpił LemON [WIDEO]

 • 27 lip 2014

  moim zdaniem totalne dno ... śmieci , piasek , błoto , ochrona też do kitu .
  lepiej by dla wszystkich było gdyby w 1 dzien było disco polo a w drugi jakiś nowoczesny czy coś.
  dyskoteka powinna byc 1 dzien disco polo a w 2 np. lata 80 coś w stylu co ludzie znają żeby się bawili tanczyli tak jak obok w "Banderozie" najbardziej denerwują mnie laski na dniach które ubiorą sobie mini i myślą, że są pępkiem świata.. no normalnie rewia mody ... teraz jest inaczej niż kiedyś , z nagłośnieniem to makabra :) dla mnie powinna być świetna zabawa juz może być nawet z tym disco polo ..

  14 10