Nowy starosta

 • 11 gru 2014
  Mądrala napisał/a:

  Wydaje mi się , że pat w RP będzie trwał tak długo dopóki pan Józef Tomal nie poda się do dymisji , bo wyborcom jest obojętne czy starostą będzie cygan ,kowal czy ktoś inny byle nie obecny wybrany jednym głosem , a nie mając zaplecza dalej brnie do celu. Tak czy inaczej przewidywałam posiedzenie na 1/2 godziny , i niewiele się pomyliłam. Następne posiedzenie nie wiadomo kiedy???????????

  To jedyne rozsądne wyjście Tomal musi odejść A za wszystko i tak my zapłacimy.

  11 35
 • 1 gru 2014

  wstyd i żenada Podobno Pan Tomal płakał jak już był pewny swego Ale to łzy Judaszowe

  33 55

Szpital Myślenice - różne przeżycia

 • 1 paź 2014
  Mania_ napisał/a:

  Przez zaniedbanie i opieszałość pielęgniarek zmarła moja babcia na oddziale. Mojej mamy nie było stać na "prezenciki". Kilka lat później na oddziale zmarł mój tata. Mimo kawusi, ciasteczek donoszonym pielęgniarkom żadna z nich nie ruszyła tyłka, żeby się nim zająć, mimo że znały mnie i moją rodzinę bardzo dobrze. Żadna nie pokwapiła się, nie zmieniła mu pampersa, nie podała soczku heh. paradoks prawda. Opini o pracy pielęgniarki nie zmienię. Jeżeli wybiera się ten zawód, to trzeba go wykonywać sumiennie. piszę oczywiście o pielęgniarkach ze szpitala. Znam wiele pielęgniarek, które pracują w prywatnych domach seniora, domach pomocy społecznej i są ludzkie. Chociaż tam tez nie zarabiają kokosów.

  Takie sprawy zgłasza się do odpowiednich organów podając konkretne dane Organy te powinny to zbadać, wyjaśnić i ukarać ewentualnych winnych. Takim wpisem oskarżasz wiele osób, które nie są winne. Pracuję w tym szpitalu i zapewniam Cię , że nie miałam nic wspólnego ze śmiercią Twojej Babci i Taty. Czuję się urażona.

  10 7

Woda w kranach na osiedlu- o co chodzi?

 • 5 sie 2014

  Moim zdaniem takie decyzje nie mogą zapadać na Walnym bo są niezgodne z obowiązującymi przepisami. Woda ciepła musi osiągać odpowiednią temperaturę przez 24 h bo w przeciwnym razie może to zagrażać samoistnemu powstawaniu niebezpiecznych bakterii w rurach np. legionella. Zwłaszcza , że instalacja wodna na II osiedlu jest naprawdę stara.

  6

Spółdzielni ZORZA strona internetowa i informacje

 • 1 sie 2014
  bill napisał/a:

  No i znowu możemy poczuć się oszukani!
  Na Walnym prezes Ulman twierdził że decyzja o modernizacji systemu grzewczego musi zapaść w lipcu. Teraz rozesłali nam pisma, że zebranie w tej sprawie zrobią we wrześniu. Mam więc pytanie. Czy Pan Ulman na Walnym powiedział nam nieprawdę, czy decyzja już zapadła (bez udziału członków - olewając ich kompletnie) i we wrześniu dowiemy się że zarząd wybrał wariant w którym nic nie musi robić uzależniając dostawę ciepła do naszych mieszkań od francuskiej firmy?
  Jak sądzicie?

  Niestety obawiam się ,że tak będzie We wrześniu dowiemy się ,że Zarząd zrobił wszystko co mógł i wybrał wariant III czyli ogrzewanie przejmie firma francuska. Tu należy się zainteresować ,że o konieczności modernizacji kotłowni Zarząd wiedział już w 2011 roku Dlaczego tak długo zwlekano z podjęciem decyzji i czy nie jest to działanie na szkodę mieszkańców II osiedla 1000 - lecia w Myślenicach. Ludzie obudźcie się.

  12 4
 • 21 lip 2014

  W pełni się z tym zgadzam ,,Zorzy '' właśnie o to chodzi aby rozmowa zeszła na inny tor np. Prezesa wodociągów a tym samym odzyskają święty spokój i nadal będą cudownie zarządzać.Strony internetowej nie otworzą bo jest oczywiste , że czym mniej ludzie wiedzą tym lepiej dla nich. Ksero (95 groszy za stronę) chyba najdroższe w Polsce - przy obecnych dochodach w ten sposób skutecznie zniechęca się mieszkańców, którzy chcieliby otrzymać jakieś dokumenty Tu należało by się zainteresować na czyj koszt wykonano ksero (co najmniej 1000 kartek) Apelu.
  Szanowny Pablo jeżeli masz coś do Prezesa wodociągów to Twoja sprawa ale nie zamieszczaj informacji na Forum , że chce zostać Prezesem ,,Zorzy'' bo to jest nieprawda a tym samym wprowadzasz ludzi w błąd.

  14 3

Masowa prowokacja bez echa

 • 21 lip 2014

  Ja też uważam , że APELEM powinna się zainteresować Prokuratura lub Policja. Nie można bezkarnie obrażać i szkalować niewinnych ludzi nawet jeżeli jest to tzw. opozycja do władzy. Zwłaszcza jeżeli z zarządzania tej władzy większość mieszkańców jest niezadowolona. Mnie natomiast zastanawia co innego: dlaczego Zarząd ,,Zorzy'' i jego zwolennicy dokładają tyle starań aby nikt ,,obcy'' nie dostał się do Rady Nadzorczej. Przecież jeżeli nie ma nic do ukrycia to normalnie ,,opozycję'' zaprasza się do współpracy a nie wymierza ciosu poniżej pasa.

  23 7