Parkingi w Myslenicach

 • 7 mar 2018

  Kiedy ten parking będzie otwarty?

  1

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

 • 17 lut 2018

  Czy miał ktoś do czynienia z mechanikiem w okolicach Myślenic, który pracuje ze skrzyniami automatycznymi selfespeed?

  2

Weterynarz dla rasowego Pieska

 • 23 sie 2017

  Z całego serca polecam Vetmedica i Państwa Wołoszyn, dla mojego ukochanego dachowca wydawałoby sie, że nie ma już ratunku (paraliż, uszkodzenia wewnętrzne), a po tanim leczeniu (żadnego naciagania) kotka już wstała na nogi I wydaje sie, że wszystko będzie jak dawniej ????. Dzięki empatii i podejścia z wielka przyjemnością do gabinetu się wraca. Jestem pod wrażeniem, niestety profesjonalizm w Dobrym Weterynarzu zawodzi.

  32 6

Zakopianka / newralgiczne punkty !

 • 23 sie 2017

  Niekoniecznie zależy od prędkości. Zakręt w Krzyszkowicach, zaraz po fotoradarze w stronę Krakowa. Niska prędkość, delikatnie mokra nawierzchnia i uwaga mała plama oleju. Wpadłam w poślizg ale udało mi się zapanować nad pojazdem. Brak szczęścia plus większą prędkość skutkowalyby kasacja samochodu... Te zakręty są wyjątkowo źle wyprofilowane, nawierzchnia też pozostawia wiele do życzenia.

  11 3

Studio tatuażu w Myślenicach

 • 3 kwi 2016

  Onextattoo Zakopane. Daniel to po prostu mistrz- i ceny przystępne. Owszem, kawałek jest, ale warto.

  1

Busy odjazdy rozkłady trasy

 • 29 kwi 2015

  Ma może ktoś numer do przewoźników jeżdżących na trasie Wiśniowa- Myślenice? Dzisiaj koło 12 zostawiłam tam teczkę z pracami na grafikę inżynierską. Bardzo proszę o pomoc. Biały buS

  4 2

LO Kościuszki

 • 17 lip 2014

  Możliwe, choć pewnie chodzi o osoby, które za przeproszeniem "olewały" ten przedmiot. Jeżeli ktoś był w miarę sumienny i przede wszystkim fair wobec tej Pani, nic mu nie groziło.

  2 19
 • 17 lip 2014

  B. J-S jest jedną z najlepszych nauczycielek w tym liceum, wiem to z autopsji, bo przez trzy lata uczyła mnie niemieckiego. Owszem, jest surowa i wymagająca, ale uczy bardzo dobrze. Żałuję tylko, że realizowałam program podstawowy niemieckiego, Ci co mają z tą Panią uczyć się do matury na pewno sobie poradzą. Jako nieliczna z nauczycieli zasłużyła na mój pełny szacunek (choć nie powiem, czasem się tej Pani bałam, również moi koledzy ;)).

  10 17