Wybory Samorządowe 2018: Krzysztof Halek przedstawia filary swojego programu

 • 22 sie 2018

  Panowie, kandydaci, nie ważne który wygra, blagam, zróbcie porządek z dworcem dekada i dopilnujcie żeby jak na dworzec w mieście powiatowym przystało, miał aktualny rozkład jazdy do okolicznych wsi. W tej chwili jest chaos. Żaden bus nie jeździ o godzinie podanej na rozkładzie. Komunikacja publiczna w powiecie to totalne dno.

  47 2

Busy - porażka dworca dekada

 • 22 sie 2018

  Dworzec Dekada to fikcja. Na dworcu Dekada busy nie jeżdżą według rozkładów wywieszonych oficjalnie za szybką Kantora w którym siedzi pani obsługująca ten przybytek. Zarządcy dworca nie obchodzi to, że podróżujący czekają na busa pół dnia. Nie obchodzi to też nawet samych przewoźników. W dupie maja swoich klientów. Takiego chaosu komunikacyjnego nie ma w żadnym kraju. Na Malcie która jest wielkości powiatu Myślenickiego busy chodzą jak w zegarku, informacja o rozkładzie jest powszechnie znana i uaktualniana na bieżąco na multimedialnych tablicach i w internecie. U nas niestety nawet Pani w okienku na dworcu nic nie wie o rozkładach. Dno Myślenice. Wstyd.

  42 3

Szklarz

 • 19 kwi 2018

  Gdzie w Myslenicach znajde szklarza?

  Poproszę o namiary.

Metallica... Koncert w Tauron Arena.

 • 22 sty 2018

  Ja będę :)

  3 4

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 6 paź 2017

  Jakbym chciała z wyszukiwarki auto to bym sobie wyszukała, nie bez powodu pytam tutaj bo szukam kogoś z polecenia, sprawdzonego, o kim ktoś może mi coś powiedzieć. Ale dzięki ;)

  2
 • 4 paź 2017

  Cześć :) Szukam samochodu do ślubu, retro cudeńka - odpicowanego! Proszę o propozycje :)

  1 4
 • 4 paź 2017

  Cześć :) Szukam samochodu do ślubu, retro cudeńka - odpicowanego! Proszę o propozycje :) Może być nawet z daleka, byle by było piękne i stylowe :)

  1
 • 18 wrz 2016

  Szukam nowoczesnego zespołu na wesele, grającego coś "z pazurem" na rockowo ale też to, co lubią ciocie i wujkowie, czyli disco ale w nowoczesnych aranżacjach. Coś? ktoś?

  2 1

Powiat podpisuje umowę z Caritas. W Nowej Wsi powstanie ośrodek rodzinny

 • 21 paź 2016

  Panowie, nie martwcie się. kadencja się niebawem skończy, ustawek, populizmu, chwalenia się działaniami za publiczne pieniądze, bywania i fotografowania się na imprezach nadejdzie kres. Swoją drogą... jak można przypisywać sobie zasługi za dofinansowanie budowy drogi albo sprzętu dydaktycznego do szkoły które są za PUBLICZNE PIENIĄDZE? Można by postawić na miejscu starostów buraka cukrowego i takie same by miał zasługi jak oni. Bo takie rzeczy należą się ludziom jak psu buda. Funkcja tych panów powinna sprowadzać się do siedzenia w urzędzie. Od promocji powiatu jest wydział promocji funkcjonujący bezosobowo.

  18 13

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 19 wrz 2016

  O SPECJALMED:
  Poradnia specjalmed w swojej ofercie na stronie internetowej podaje szereg specjalistów, u których mają leczyć się na NFZ ludzie chorzy. Otóż ta długa lista specjalistów jest FIKCJĄ. W rzeczywistości nie dostaniesz się ze skierowaniem z adnotacją PILNE na termin PILNY a dostaniesz termin na "za 4 tygodnie" bo specjalista owszem jest, ale raz w tygodniu. Zaznaczam, ze to na NFZ wszystko działa. Prawo do powszechnego leczenia mają wszyscy i państwo ma zagwarantować bezpłatne leczenie, jednak tu, w Specjalmed, umowa z NFZ jest ale możesz umierać 4 tygodnie czekając na termin z chorobą zakaźną do dermatologa. Miejscowi lekarze wyśmiewają Specjalmed, nazywają ją "maszynką do robienia pieniędzy" i w rzeczywistości tak jest. Ze skierowaniem udałam się do poradni obok szpitala i dostałam termin z dziś na jutro. W specjalmedzie dostałam termin za 4 tygodnie. Dodam, ze był to półpasiec, choroba wyniszczająca organizm. Zachęcam do zaprzestania korzystania z usług Specjalmedu i powrotu do poradni, które wiedzą po co istnieją.

  28

Wypożyczenie sprzętu karcher - parownica czyszcząca

 • 29 lip 2016

  Ale parownicy nie wypożyczają :(

 • 29 lip 2016

  Już wiem, firma Alda na Kazimierza Wilekiego, dzwoniłam tam i niestety nie wypożyczają sprzętu :(

 • 28 lip 2016

  Hej :) Czy orientuje się ktoś czy w Myślenicach lub okolicach jest wypożyczalnia sprzętu karcher? Chodzi mi konkretnie o parownice czyszczącą kearcher. Ktoś coś?

  1

Graffiti w Myślenicach - gdzie znajdę?

 • 26 lip 2016

  Hej :) Gdzie znajdę jakieś ładne graffiti do wykorzystania jako tło do sesji zdjęciowej?

  1 2

Zużyte tonery - Gdzie oddać?

 • 18 lut 2016

  Ale ja pytam GDZIE? Adres jakiś można prosić? :)

  2
 • 16 lut 2016

  Gdzie w okolicach Myślenic lub Dobczyc można oddać zużyte tonery do utylizacji?

  2

List do Pana Macieja Ostrowskiego Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

 • 6 lis 2015

  Nareszcie ktoś to napisał! Panie Andrzeju! Sama miałam tutaj napisać parę słów o braku profesjonalizmu i dziecinadzie Pana Burmistrza.. wyjął mi Pan z ust ten jakże trafiony wywód! Chyba już wszyscy widzą jakim człowiekiem jest Pan burmistrz....

  24 13

Europalety - gdzie kupię/ gdzie dostanę?

 • 19 wrz 2015

  Szukam europalet do wykonania mebli. Gdzie znajdę punkt gdzie mi sprzedadzą takowe ?

STAROSTA JÓZEF TOMAL MA POSTAWIONE ZARZUTY PROKURATORSKIE

 • 31 lip 2015

  up up

  1 9
 • 29 lip 2015

  up

  5 9

Uważaj gdzie zostawiasz samochód: Polują na mistrzów parkowania

 • 12 cze 2015

  Nie sztuką jest tworzyć konta obśmiewajace styl parkowania ludzi w Myślenicach, sztuką jest stworzyć wygodne parkingi dzięki którym miasto się odkorkuje i pozwoli na spokojne i bezpłatne zaparkowanie. To co dzieje się na Słonecznej i przy rynku to jest paranoja. W godzinach szczytu można dostać świra stojąc w korku, a o miejscu do zaparkowania można jedynie pomarzyć. Stanowczo za mało jest miejsc do parkowania, stanowczo za mało władze dbają o bezpieczeństwo pieszych i kierowców. Kiedy ruszy Galeria Myślenicka miasto będzie jednym wielkim korkiem i miejscem stłuczek i potrąceń! Ktoś w ogóle myśli nad kwestią bezpieczeństwa w tym rejonie? Może i są tacy, którzy po prostu nie umieją zaparkować jak należy, ale czym innym jest parkowanie w trudnym, wąskim miejscu z krawężnikiem, wciskając się w 4 m długości pomiędzy jedno auto a drugie ( bo to jedyny skrawek jaki udało się znaleźć). Parkingi, parkingi i jeszcze raz parkingi...

  26 11

Pędził 121 km/h przez Zarabie. Stracił prawo jazdy

 • 21 maj 2015

  Hahahaha :D Nie, nie będę, ale fajnie byłoby potwierdzić domysły ...
  Każde kolejne odebranie prawa jazdy ma być przestrogą dla kolejnych potencjalnych szybkich kierowców, więc dobrze, ze info na portalu jest. Taką siłę profilaktyczną m in. ma mieć ten nowy przepis.

  5 9
 • 20 maj 2015

  Ciekawość mnie zżera ... wie ktoś co to za użytkownik dróg stracił prawo jazdy? Mam pewne podejrzenia .. :P

  11 32

Dobczyce: Paweł Machnicki burmistrzem

 • 28 kwi 2015

  NIE WIEM jak Pan Random z posta powyżej, ale ja czuję się urażona, że Pan Suś swoim zwróceniem uwagi sugeruje, że społeczeństwo może pomyśleć, że różnica była ogromna. Strasznie niskie ma pan Suś mniemanie o swoich wyborcach. Żadna to propaganda i żadna manipulacja. I mówi to ten, który opisuje kampanie jako wzorcową, zaraz po niej szkaluje Urząd Gimny i Miasta w którym hipotetycznie mógł objąć urząd. Ciekawe jakie roszady nastąpiłyby po wygranych wyborach, skoro aż tak wypomina się brak kompetencji Jego pracownikom. Strzeżcie się pracownicy UGiM Dobczyce, bo za 5 lat może nastąpić zemsta.

  10 8
 • 27 kwi 2015

  pan Suś na fejsiku rzuca się, że slupki, które mają przedstawiać liczbę głosów zostały nieproporcjonalnie narysowane. Czyżby miał ludzi za analfabetów, nieczytatych i niepisatych? Przecież czarno na białym jest napisane kto ile miał głósów. Panie Suś, nie miej ludzi za idiotów, którzy patrzą tylko na wykresy, ludzi umieją czytać i mają swój rozum. Nie wszyscy to, jak pan zakałada, wzrokowcy i lenie, którzy nie czytają wyników. Prosze nie doszukiwac się manipulacji. Nie ma Pan się czego przyczepić? Wystarczy rozwinąć informacje na stronie UGiM Dobczyce. Człowiek na takim stanowisku ma pretensje o jakieś tam słupki? Paranoja i dziecinada.

  34 22