Studio tatuażu w Myślenicach

 • 14 sie 2014

  A znacie jakiegoś dobrego fryzjera w okolicy. Kiedyś chodziłam do takiego w Raciborzu (Ogrodowa 18 A) gdzie jak się później okazało to mnie nieźle naciągali. Ich oszustwa wyszły dopiero jak szefowej nie było, a ja poprosiłam pracownicę o rachunek.
  Masakra, nie polecam salontrendy bo obcinać też specjalnie nie potrafią!

  1 20

LO na Zarabiu

Gdzie można sprzedać ciuchy ?

 • 4 sie 2014

  Szczerze mówiąc to zawsze mnie bardziej interesowało gdzie można kupić dobre ciuchy i różne dodatki. Astatnio nawet wyczaiłam bardzo ciekawą stronkę z torebkami listonoszkami
  Wydaje mi się, że na Allegro istnieje taka możliwość. Bo zawsze co tam zaglądam to widzę jakieś "mega paki" :-)

  2

Wybór samochodu

 • 15 lip 2014

  Czasami warto wcześniej rozeznać się w ofertach pożyczkowych na rynku i opiniach o bankach. Bo jak już nam się coś konkretnego spodoba to często bierzemy pierwszy lepszy kredyt.

  1 5

GALERIA MYŚLENICKA

 • 3 lip 2014

  Ja widziałam jak się tam kręcą samochody firmyzajmującej się wyposażeniem takich różnych sklepów, magazynów itp. Tak więc coś się dzieje.

  1 2

Rudnik

 • 2 lip 2014

  My właśnie przeprowadziliśmy się do Rudnika. Dostaliśmy tutaj dom po cioci już praktycznie wyremontowany. Mieliśmy się tylko wprowadzić, ale mieliśmy problem z przewiezieniem paru pamiątek rodzinnych jak (fortepian i obraz na płótnie 250x130).

  1 12

Myślenice firmy

 • 2 lip 2014

  Ja poszukuję firmy, która by mi wygłuszyła sufity, bo jak sąsiedzi chodzą to całe mieszkanie mi dudni. Zamówiliśmy już nowe w Wodzisławiu Śl. ale sufity też musimy wyciszyć.

  1 8