Powiatowy Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych: Czas na zmiany

 • 13 sty 2011

  Pomysł powyżej popieram ;) . Błagam jeszcze od strony technicznej .. "błagam" !! WYŚLIJCIE TYCH DWÓCH PSEUDO AKUSTYKÓW DO LARYNGOLOGA ja skierowanie załatwię :) <i lekarstwa>

Pub Zbójecki..reaktywacja

 • 26 cze 2008

  No wreszcie mam czas odpisać .... Dzieki WIELKIE dzieki zespołom za brzmienie gitar !!! Jak to u nas w Polsce bywa "Cuda" są na porządku dziennym >> do rzeczy cudem było załatwić trzy kapelki w 5 dni . Hell Heven, Fame Fatale. Bastard przyjechali i zagrali do później nocy chwała im za to !! W moim imieniu Dzieki wielkie Gościom gdyż umieli sie zachować i nie zrobić "syfu" a takie tam teksty odnośnie Punk-ów itd hymmm są różne zdania i na tym zakończmy Droga "Wrozko" . Bo wybryków takich jest wiele !!!! ale skoro jesteś Wrozką to może powiesz albo napiszesz Nam jaka czeka przyszłość muzyke instrumentalną !! hymmm Granie Muzyki blackmetalowej w knajpach jest fajne ale do momentu gdy ludzie sie bawią i ją rozumieją a w knajpie chodzi o to by Każdy czuł sie "w miarę swojo" A tak jeśli chodzi o Zbój po co wogóle sie udzielasz na temat knajpy której NIE LUBISZ W KTÓREJ NIE BYŁAŚ I O KTÓREJ NIE MASZ DOBREGO ZDANIA !! JA jak instalowałem sprzęt nagłaśniający w knajpie gdzie szła muzyka w stylu "uci puci bum bum " nie komentowałem jak tam jest wykonywałem swoją prace . I Prosze jeśli masz na tyle odwagi to zaloguj sie a nie pisz bzdur pod "GOŚCIEM" albo jak Ci nie pasuje pare kwesti to spoko moge sie na kawe zgadać i wyjaśnimy sobie pare spraw Pani droga Odważna(wróżko) !!
  Ludziska Dzieki za Fajną zabawe !!!!!! Kit z komerchą trzeba biec pod wiatr !!!!!!!

 • 21 cze 2008

  spox nie braknie ;) Mam Nadzieje :( ale z nadzieją różnie bywa :) Bez paniki grunt że załatwiłem w 2 dni lanego żywca i stoły hehe i dopiero teraz wróciłem do domku .. eeh Pozdr i do zobaczenia dzisiaj :) co złego to nie ja ...

 • 18 cze 2008

  No tak .. 21 czerwiec
  The Bastard
  Hell Haven
  Fame Fatal
  Koncerty są potwierdzone ..
  A co do Gościa (zapewne stały bywalec :) ) a co do muzyki zgadzam sie był syf !!!!!! podkreślam Był ... Ciężko bedzie odtworzyć coś co było i zdaje sobie z tego sprawę. Kwestia muzyki w 99% zależy od nas czego słuchamy . Teraz pytanie Do Ciebie Ula w jakim czasie odwiedziłaś zbója ?? Ja pamiętam knajpe za czasów Henia na marginesie mojego sąsiada :) ... A poza tym łatwo jest krytykować i nazywać rzeczy lecz trudniej jest wziąć sprawy w swoje ręce !!

 • 18 cze 2008

  Witam . Wyniknął mały problem odnośnie browarów . Na 99% na otwarcie nie bedzie lanego piwa nie zdążą zamontować pozostaje wieć piwko butelkowe ..

 • 16 cze 2008

  Przesadziłeś z tym "nagłośnieniowcem" :) .. Co do nagłośnienia w knajpie jest póki co podstawowe wiadoma przyczyna >>koszty<< :( Spokojnie jeśli tylko bede widział sens w rozwój zbója to zawsze można zrobić lepsze nagłośnienie .
  co do kapel ja również czekam na odpowiedz . . Gdy dostane potwierdzenia od wszystkich kapel to będą rozwieszone plakaty (Dobczyce , Myślenice, Gdów, Wieliczka i okolic)

 • 15 cze 2008

  Hey witam Wszystkich krąży fama o pubie zbójeckim w Dobczycach tzn o jego otwarciu .. Tak potwierdzam <oficjalne otwarcie 21 czerwiec > .
  Planuje i organizować co 2 tyg koncerty i także co druga sobote rockoteki (po koncertach również)
  A co odnośnie piwa itp :O) .. hymmmm Żywiec piwo po 4zł lane :O)
  Każdą chętną kapele która bedzie chciała zagrać swój materiał prosze o kontakt !! GG 3930156
  pozdrawiam i zapraszam(y) ozzyi