Paznokcie ?

 • 19 lis 2014

  Dla Pań zainteresowanych zrobieniem paznokci zapraszam :) Wykonuję przedłużanie paznokci metodą żelową /tips, forma/, rekonstrukcję paznokci obgryzionych, manicure hybrydowy, żelowanie naturalnej płytki. Obecnie współpracuję z firmą INDIGO, która szkoli mnie na swojego szkoleniowca, co jest dla mnie jakimś osobistym sukcesem :) Wystarczy wpisać moje imię i nazwisko w google, a wyskoczy wam strona z adresem mojego bloga, gdzie możecie obejrzeć moje prace ;)
  Sedecznie zapraszam.
  Lucyna Lysy

  3 3

Salony kosmetyczne - gdzie i co robic?

 • 18 wrz 2014

  Dla Pań zainteresowanych przedłużeniem paznokci metodą żelową - zapraszam :) wykonuję również manicure hybrydowy, rekonstrukcję paznokci obgryzionych, utwardzanie naturalnej płytki żelem. Więcej info na priv.

  6 3
 • 11 wrz 2014

  Płytka nie zniszczy się od samej hybrydy. Złe przygotowanie płytki owszem (matowienie pilnikiem płytki o zbyt małej gradacji co doprowadza do przypiłowania jej - tak), oraz aceton!!! Niestety ściąganie hybrydy w acetonie ma negatywny wpływ zarówno na skórę dłoni jak i na stan paznokci. Coraz więcej manicurzystek w swoich salonach zaczyna ściągać hybrydę pilnikiem bądź frezarką mandrelem.

  1
 • 11 wrz 2014
  abra napisał/a:

  ale nic nie bedzie lepsze od zwykłego lakieru polozonego na paznokieć. oczywiście ze warstwy są cienkie i dla przecietnego człowieka są nie zauważalne ale chodzi mi o boki, które nie zawsze są dobrze opiłowane. ale jest to moja opinia, nieprofesjonalna-widzę jak moje kolezanki mają zrobione.

  abra, a jeżeli ktoś ma paznokcie obgryzione, które powodują nieestetyczny wygląd dłoni, to Twoim zdaniem jak pomaluje sobie takie ogryzki lakierem, to będzie to ładnie wyglądało ? nie sądzę... albo jak ktoś ma bardzo słabą, łamliwą płytkę, to fajnie jest położyć żel aby wzmocnić pazurki. Na takich kruchych pazurkach to nawet zwykły lakier słabo się trzyma. Sama przedłużam pazurki już długi czas, lepiej się z tym czuję i nie zauważyłam aby to źle jakoś wpływało na stan płytki. Niestety faktem jest, że stylistek paznokci z prawdziwego zdarzenia jest mało.

  3

Kwiaciarnia w Myślenicach

 • 18 wrz 2014

  Na Rzemieślniczej ( blisko dworca, naprzeciwko paznokci) babeczka robi ładne bukiety.

  1 2

FRYZJERZY i BARBERZY W MYŚLENICACH

 • 3 wrz 2014

  Ja również polecam salon Lecher niedaleko dworca, obok salonu Stylizacji Paznokci. Miła atmosfera i ceny super. Jedno studio X w Myślenicach mają o wiele drożej a wcale lepiej nie strzyżą. Polecam Lecher :)

  8