Nastolatkowie ukradli traktor. Na sumieniu mają więcej przestępstw

  • 15 cze

    powinni ich zamknąć i pod nadzorem policji na łańcuchach remontować rynek myślenicki

RECEPCJONISTA/KA - Krzyszkowice

RECEPCJONISTA/KA - Krzyszkowice

Restauracja & Hotel w Krzyszkowicach poszukuje recepcjonistki/recepcjonisty do pracy na pełny etat. Główne zadania: -bezpośrednia obsługa gości hotelowych -prowadzenie recepcji Praca zmianowa nocna. ( 2x 12h i 60h przerwy). Umowa o pracę, bardzo dobre warunki pracy+ benefity.

Krzyszkowice 21 wrz
Pracownik gastronomii - Krzyszkowice

Pracownik gastronomii - Krzyszkowice

Restauracja w Krzyszkowicach poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownik gastronomii. Praca na pełny etat co drugi dzień. Bardzo dobre wynagrodzenie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

Krzyszkowice 14 wrz
Pomoc kuchenna - Krzyszkowice

Pomoc kuchenna - Krzyszkowice

Restauracja w Krzyszkowicach poszukuje osoby do pracy na stanowisko pomoc kuchenna z doświadczeniem. Praca na pełny etat co drugi dzień. Umowa o pracę. Bardzo dobre warunki finansowe. Darmowy posiłek i napoje w czasie pracy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

Krzyszkowice 18 sie
Kucharz/ka z pasją

Kucharz/ka z pasją

Szukamy kucharza/ki z pasją, który jest w stanie przygotować posiłki, które będą wyglądać jak dzieła sztuki. Kochasz swój zawód, umiesz estetycznie układać potrawy na talerzu, masz zmysł smaku - Aplikuj! Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

Krzyszkowice 11 wrz
Super oferta - Kucharz wydajacy!/Kucharka wydajaca!

Super oferta - Kucharz wydajacy!/Kucharka wydajaca!

Restauracja w Krzyszkowicach poszukuje kucharza wydającego/ kucharki wydającej posiłki. Praca na pełny etat. Praca w systemie dzień pracy, dzień wolny.(Praca co drugi dzień). Bardzo dobre warunki współpracy. Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie. Zatrudnienie w naszej restauracji znajdzie...

Krzyszkowice 18 sie
Asystent kucharza

Asystent kucharza

Restauracja w Krzyszkowicach zatrudni na pełny etat asystenta kucharza. Osoba na tym stanowisku będzie asystować szefowi kuchni w przygotowaniu dań, posiłków, deserów. Nie musisz posiadać doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

Krzyszkowice 9 wrz