Myślenice-Tarnówka: Pieszy zginął na Zakopiance. Kto pomoże ustalić jego tożsamość?

 • 22 lis 2015

  No dobra ale pytanie w tekście jest kim był ten człowiek??? Może miał rodzinę, która nic jeszcze nie wie o wypadku ... Znał go ktoś???

  10 1

Wyjazd dzieci z księdzem

 • 11 lut 2015

  Mam do Was pytanie, czy dzieci w tym tygodniu też przyniosły do domu newsa o wyjeździe na zimowisko z księdzem??? Ja się właśnie dowiedziałam, że ksiądz chodził po szkole i mówił dzieciom, że to czy pojadą na zimowisko czy nie to jest tylko ich decyzja. Nie rodziców ale dzieci!!! Mało tego dzieci mają nie słuchać jak rodzice będą się tłumaczyli, że nie mają pieniędzy, bo przecież jak mogą nie mieć!!! Przecież koszt wychowania dziecka dziennie to ok. 60 zł, więc jak dziecka w domu nie będzie to te pieniądze dziecku można wydać na wyjazd, bo nie karmi się wtedy dziecka, nie używa wody, nie wydaje się na ogrzewanie, prąd itd. Totalne bzdury!!!!! Co Wy na to????

  24 69

Tragiczny wypadek w Osieczanach

 • 14 sty 2015
  Truen napisał/a:

  Podobno zginął chłopak z Osieczan lat 22, co z tego, że nie było ślisko, różni ludzie przez Osieczany przejeżdżają... ale nie wiadomo czy była to wina kierowcy czy chłopaka... zresztą na tym zakręcie nawet nie ma oświetlenia

  I niestety nic tam nie widać. Kilka dni temu w ostatnim momencie zobaczyłam rowerzystę ... bez odblasków i ze słabym światłem ... masakra... a do tego dużo ludzi ścian tam zakręt :( już z definicji tam zwalniam.

  20 2
 • 14 sty 2015

  Zginęła??? Pieszy??? przecież było sucho, nie było ani mgły ani nie było ślisko ... Co tam się stało??? Musiałam jechać objazdem przez Zarabie.

  14 8

Święta .... radosne czy smutne???

 • 25 gru 2014

  Co to się stało dzisiaj w Głogoczowie??? Właśnie jechałam i sprzątali drogę ...

  2 5

Śmiertelny wypadek na zakopiance!

 • 22 lis 2014

  Też stałam od Krzyszkowic koło godz. 21.30. Gigantyczny korek ... policja kierowała na objazdy ... jak przejeżdżałam obok drogą równoległą to widziałam ciało leżące na środku drogi i policjantów nad nim ... czy ktoś wie jak do tego doszło? W mediach cisza, jakby nic się nie stało ... Przykre... współczuję rodzinie ofiary...

  3 1

Wesele !!! Udane czy nie ? ORGANIZACJA, SALE, ZESPOŁY

 • 17 maj 2014
  bolacyzab napisał/a:

  Tomasz Chorzalski! - obecnie gra w Trzemeśni, wcześniej w Polance

  Dzięki ... a jeszcze jakieś propozycje??? Pojedziemy posłuchać kilku i wybierzemy :)

  1 1
 • 17 maj 2014

  poszukujemy jakiegoś fajnie grającego organisty na nasz ślub do kościoła w Stroży ... możecie kogoś polecić???

  2
 • 17 maj 2014

  poszukujemy jakiegoś fajnie grającego organisty na nasz ślub do kościoła w Stroży ... możecie kogoś polecić???

  1 1