MAREK SOWA w Myślenicach 19.01.2017

 • 19 sty 2017

  Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie z myślenicką młodzieżą w I liceum Ogólnokształcącym to Panowie wyżej piszecie nieprawdę. Nie był to agitacyjny monolog tylko merytoryczna i konkretna dyskusja o Polsce. Poseł Jarosław Szlachetka odpowiadał na pytania ponad 2,5 godziny. Były one różne i nie zawsze wygodne. Osobiście jestem dumny z postawy tej młodzieży, ponieważ widać i słychać było, że zależy im na naszym kraju w przeciwieństwie do niektórych Posłów "totalnej opozycji".
  Prosiłbym nie krytykować aktywności Posła dla tzw. zasady, szczególnie ,że Państwo nie uczestniczyli w tym wydarzeniu.
  Dodam że spotkanie to odbyło się jako jedno z wielu które są organizowane regularnie w myślenickim liceum z politykami, samorządowcami wielu opcji politycznych.

  31 20

Stróża: Jadwiga Emilewicz o planie rozwoju przedsiębiorstw

 • 25 paź 2016

  Jeśli chodzi o Posła Jarosława Szachetkę to nie zasługuje on na tyle krytyki. Jego dobra praca jest niestety zagłuszana przez myślenicką władze która robi wszystko żeby zamieszać ludziom w głowach.

  2 1
 • 25 paź 2016

  Proponuje koledze wyżej żeby przeczytał założenia projektów ministerstwa rozwoju a dopiero później wypowiadał się na temat rozdawania kasy na prawo i lewo. Akurat w tej kwestii mistrzami była platforma

  2 1

Myślenice: Nowa karetka dla szpitala. Przekazał ją wojewoda małopolski

 • 14 wrz 2016

  Osoby które myślą że Pan Poseł podpiął się pod sukces sprowadzenia karetki do Myślenic są w dużym błędzie. Tylko i wyłącznie dzięki staraniom Posła Jarosława Szachetki ten pojazd będzie służyć mieszkańcom ziemi myślenickiej

  15 17

WIELKA WODA 2014: Wspólnie tworzymy raport powodziowy z powiatu

 • 15 maj 2014

  Jakie wolne na Zarabiu ?

  2 2