Myślenice: "Światełko" na płycie Rynku. Mieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec fali nienawiści

 • 16 sty 2019

  Mysleniczanin007 w swoim miłosierdziu co powiesz o Owsiaku w takim razie?

  11 10

Budżet Obywatelski 2018: Głosowanie na najciekawsze pomysły potrwa do 15 września

 • 8 wrz 2018

  Panie Kemicz a skąd ma Pan mainformację że nikogo? Może lepiej zapytać, poczytać, dowiedzieć się?

  17 21

Krzyszkowice: Żeby Laura mogła chodzić potrzeba 250 tys. zł na operację. Czy uda się je uzbierać?

 • 2 gru 2017

  Orle w koronie: nie brudasów tylko LUDZI. Wpłaciłeś na dziewczynkę? Pewnie nie. Ja w miarę możliwości wpłacam na takie akcje i na WOŚP i na brudasów jak to nazwałeś, z resztą bardzo pogardliwie. Może zamiast tego zastanów się dlaczego Laura jest za zdrowa na operację w Polsce. Chore przepisy, ale PiS woli potępiać brudasów niż sprawić by zmienić zasady leczenia tak żeby nie dochodziło do tego typu absurdów. Typowo polskie i"chrzescijansko-polskie". Zastanów się następny raz jak coś napiszesz bo to są ludzie, 80 lat temu był taki jeden tylko za brudasów miał Żydów. Zmierzamy do tego samego dzięki PiS...

  29 16

Budżet Obywatelski 2018: Zobacz, które projekty zostaną zrealizowane w twojej miejscowości

 • 13 paź 2017

  https://vod.tvp.pl/video/ktokolwiek-widzial,13102017,34109483 proszę oglądnąć od 17 minuty. Dzisiejszy odcinek z udziałem Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Myślenice tej od quadów. Polecam wszystkim.

  8 3
 • 8 paź 2017

  I jeszcze jedno pytanie to który projekt wg. Ciebie Korwin był ok? Bo 2 skrytykowales! Bo nie wiem czy z góry wszystko potępiasz bo tak masz i koniec czy coś było pozytywnego. Miłej niedzieli.

  12 9
 • 8 paź 2017

  Mikke przykry jesteś. Mogłeś złożyć swój projekt i agitować nikt tego nie zabraniał wręcz przeciwnie to swiadczy o zaangażowaniu. Co do quadów poczytaj ile ta grupa miała już udanych akcji i uratowanych ludzi a do tej pory używali tylko swojego prywatnego sprzętu i tego który kupili za $ od sponsorów o których sami zabiegali tak jak o głosy do BO. Jak tak widzisz te quady którymi rzekomo jeżdżą strażacy dla zabawy to zadzwoń na policję albo po telewizję i pokaż dowody, a może to ich prywatny quad? Sprawdziłeś żeby oczerniać? Nie Ty tylko siedzisz na forum nic nie robisz tylko hejtujesz. A tak na marginesie to takie quady powinna gmina kupić i użyczać służbą a nie żeby musieli na nie żebrać, ale jest jak jest i gratulacje dla Wszystkich wygranych.

  18 13

Polanka: Przeszukali prawie 500 hektarów. Poszukiwania kobiety zakończone sukcesem

 • 31 paź 2016

  Brawo!

  16 5