Bysina: Roczny chłopiec ma raka oczu. Rodzice proszą o pomoc

 • 6 sie 2015

  Sugerowałbym zgłosić prośbę do "Sprawy dla Reportera" . Odzew na prośbę jest tam ogromny.

  22 2

DOBRY WETERYNARZ

 • 25 lip 2015

  wip30/toska
  Bzdura!!! Miałem praktyki u dra Wołoszyna. On NIGDY nie zaleca rozmnażania psów i kotów. Jest świetnym chirurgiem. Zaleca aby suczka miała raz cieczkę, a to nie to samo co ciąża. Poza tym jest czynnie zaangażowany w adopcje psów i kotów i zależy mu aby nie było bezsensownego rozmnażania zwierząt. Dziwnie piszesz ,mam wrażenie, że Twój post to typowy hejt.
  P.S. Nie sądzę, żeby "sąsiadująca przychodnia" narzekała na brak pracy. Nie sądzę, aby pracujący w niej lekarze byli tak pazerni aby oczerniać innych.

  61 11

Prezydent 2015

 • 29 maj 2015

  Czy to prawda,że radny PiS Dziadkowiec buduje córce dom w Myślenicach na działce, która zgodnie z planem zagospodarowania, nie jest budowlana? W jaki sposób dostał pozwolenie?...
  Radni, za pieniądze podatników uchwalają kosztowny plan zagospodarowania i zwykli ludzie muszą go przestrzegać, a radni jak widać nie.

  48

Zabite szczeniaki w koszu na śmieci. Małe kotki w toalecie

 • 7 paź 2014

  Gdy ktoś widzi cierpienie i naturalnym odruchem chce pomóc, to nie patrzy czy jest to człowiek czy zwierzę. Jedno i drugie tak samo czuje, tak samo cierpi. Nie mogę zrozumieć dlaczego ktoś uważa, że jeśli się pomaga zwierzęciu to cierpią na tym dzieci? Wręcz przeciwnie jeśli ktoś pomoże zwierzęciu to pochyli się również nad człowiekiem i odwrotnie. Ktoś kto nie rozumie cierpienia zwierzęcia , nie zrozumie cierpienia człowieka.

  7 2

LO Kościuszki

 • 2 wrz 2014

  stefani

  Annaaa napisał/a:

  Gratuluję poziomu zarówno kultury osobistej jak i wypowiedzi. Takie "pyskówki" proponuję abyś sobie TruskaFko urządzała na targu przy okazji zakupu np. truskawek.
  Dziewczyna wyraziła swoja opinię, która jak prześledzisz forum jest zbieżna z opiniami innych uczniów na temat tej nauczycielki. Dyskusja polega na wymianie argumentów a kiedy ich brak pozostaje obrażanie i atakowanie rozmówcy. Jedyną osobą, która tutaj obraża innych /konkretnie Stefani/ jesteś Ty.
  Porównanie jej do psiaka jest żałosne - pewnie jeszcze do jednego z tych, których szukasz w innym wątku.
  P.S Zwróć uwagę, iż to Stefani zakończyła "dyskusję" z Tobą:
  Ale tego już nie skopiowałaś :P - Proponuje naukę czytania ze zrozumieniem.

  Ja natomiast gratuluję Twojej kulturze osobistej ,kulturze wypowiedzi oraz spostrzegawczości.Wystarczy poczytać Twoje opinie na temat ,chyba każdej grupy zawodowej, Obrażasz nauczycieli, kierowców, strażników miejskich, właścicieli sklepów w Myślenicach, a nawet przekupki na targu itd. Można śmiało powiedzieć, że jesteś Królową Forum i tylko Twoja opinia jest najlepsza. TruskaFka ma "niestety" inne zdanie niż Ty, więc ją atakujesz i obrażasz.
  Na temat kultury Stefanii się nie wypowiem bo Ona jej po prostu nie ma. Jest uczennicą, która jeszcze niczego w życiu nie osiągnęła, a obraża starsze od siebie osoby. Ale czego można spodziewać się po młodzieży jeśli ma takich rodziców jak Annaaa.

  38 19