Do Krakowa busem czy samochodem? Ankieterzy będą pytać czym jeździmy i dlaczego

 • Bartłomiej 27 lis 2013

  Nie ma to jak mieć super samochód i jeździć nim do kościoła, bo gdzie indziej za drogo (ŻART) :) Ja tam pozbyłem się kompleksów na punkcie samochodu i swoim Suzuki na LPG dojeżdżam prawie na drugi koniec krk za 18 zł (w lecie nawet do 15). Busami pół godziny dłużej + obstawanie na przystanku + 6+3,2+3,2+6=18,4.zł. No way.

  8 4

Wolne tematy o rajdach, motoryzacji itp

 • Bartłomiej 25 maj 2013

  Po OS 4 na dojazdówce trzymała go policja, także może tam "złapał" parę minut spóźnienia.

  3 1
 • Bartłomiej 20 lis 2011

  [quote=gość: motofan] Szkoda że debiut Fabią tak sie zakończył,ale Colin też wiele razy dzwonił.Myslę że w przyszłości bedzie lepiej:)
  http://www.youtube.com/watch?v=shxw5_WI6Do&feature=feedu [/quote]
  eee... przecież to nie dzwon tylko mała obcierka...

  2 1
 • Bartłomiej 28 paź 2010

  mmotosport.pl

 • Bartłomiej 6 cze 2010

  relacja już idzie:)

 • Bartłomiej 6 cze 2010

  No i Kuzi przepałował, nie na 5-tym jak stawiał Vivaldi, ale na 15- tym

 • Bartłomiej 6 cze 2010

  Tu się muszę zgodzić. Gdyby ktoś teraz wznowiłby produkcję Toledo I gen. biorę bez zastanowienia. Co mi z auta naszpikowanego elektroniką, które po awarii trzeba wziąć na lawetę i wybulić x-set lub tysięcy złotych (w imię mniejszego o litr spalania i kilku gramów CO2 mniej). Do tolka pakuję młotek, śrubokręt, komplet kluczy i jadę na koniec świata. Ale jeszcze milej wspominam naszego VW T2 (1987). Dostarczył nam mnóstwa wrażeń i niezapomnianych wspomnień (ach te sznury samochodów na Magistrali Adriatyckiej i salwy klaksonów:), zepsute hamulce pod Dubrownikiem... ), ale dojechał wszędzie. To temat na inną historię...

 • Bartłomiej 5 cze 2010

  Bardzo ciężki ten rajd. 17 SupeRally, 7 wycofań. Niepokoi mnie, że już nawet na szutrach francuz łoił naszych, znowu tylko Kajto mógł mu dotrzymać kroku. Trochę zawiedli zagraniczni goście. Cieszy nasza półmyślenicka załoga na drugim miejscu w grupie r, tuż za muzycznymi braćmi.

 • Bartłomiej 19 maj 2010

  Wchodzę sobie dzisiaj na motosport.myslenice.pl z ciekawości i jest:) drugi odwiedzający na liczniku:)

 • Bartłomiej 19 maj 2010

  [quote]Witam! Mam pytanie dotyczące kartingu. Jak wygląda sprawa ze zrobieniem licencji na gokarta? Jakie wymagania musze spełniać żeby ją otrzymać? I w jakich zawodach mógłbym startować na początek mając 14 lat? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam[/quote]
  Myślę, że najlepiej jakbyś dowiedział się, kiedy ma dyżur ktoś związany z bezpośrednio z kartingiem (w zarządzie są 2 osoby, nie chcę tu sypać nazwiskami, ale są to pan S. i pan H. z listy zarządu np. na motosport.myslenice.pl + kierownik sekcji kartingowej) np. poprzez mail: motosport@myslenice.pl , mam nadzieję, że już działa:). Dyżury odbywają się w nowej hali na Zarabiu w środy między 18, a 20. Wtedy mógłbyś dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki.
  Pozdrawiam

 • Bartłomiej 10 maj 2010

  Ja bardzo chcę jechać, ale jak będzie to się zobaczy

RallySprint Wiśniowa: III eliminacja o Puchar Motosport Myślenice [wideo]

 • Bartłomiej 25 paź 2011

  [quote=gość: marcin k.] generalnie rajdy to nuda. halas zamieszanie i ludzie z komorkami na kazdym zakrecie [/quote]
  bredzisz

  11 7

RallySprint Raciechowice

RAJD KRAKOWSKI - Motosport Myślenice

 • Bartłomiej 17 lip 2010

  pewnie upalał po nocy:):):) Na zakręcie gdzie stałem w sobotę zaraz po Janeckim w BMW obajt dostał największe słowa uznania

 • Bartłomiej 17 lip 2010

  Jeżeli chodzi o organizację w sobotę to rzeczywiście była fatalna. Safeciarze byli rozstawieni bardzo szeroko, a sytuacja z odcinka 7 przebiła chyba wszystko. Po przejeździe załóg PPZM do numeru ok. 60 i kilkuminutowej przerwie po trasie POD PRĄD zaczęły jechać samochody ochrony. Z safeciarzem ustaliliśmy, że odcinek CHYBA się skończył, mimo, że do końca pozostało kilka załóg. Poszedłem do auta, droga została otwarta, samochody zaczęły wjeżdżać więc wjechałem i ja pod prąd oesu, bo tak mi było najwygodniej. Nic nie opisze mojego zdziwienia, gdy mijał mnie i inne samochody startujący do oesu samochód z szachownicą. WTF??

 • Bartłomiej 5 lip 2010

  W ten czwartek, czy następny?? Jeżeli w ten to dla mnie fatalnie, ale proszę o odp.

 • Bartłomiej 17 cze 2010

  Prześpię się z problemem i jutro napisze co wymyśliłem, mam nadzieję, że jakby co, to będą jeszcze miejsca. Mam jeszcze pytanie, czy dostaniemy na czas obstawy koszulki z logo MSM, bo chciałem mieć w takiej zdjęcie z Głogoczowa, ale nie było jeszcze nadruków :):):)
  Pozdrawiam Raxon

Pizzeria w myślenicach

 • Bartłomiej 17 cze 2010

  Jak chodziłem do podstawówki, czyli gdzieś między 93-99, to pamiętam że po szkole przychodziłem do mamy do kiosku na Pardyaka i od razu biegłem po pizzę do lisiej łapki, (albo po hamburgery do dziupli, a później ochrzan od babci że nie jem obiadu). Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy pizza była wyśmienita, a ketchup wprost rewelacyjny. Pamiętam do dziś:)

BP Myjnia Cup - 8 maja- kręciołek

 • Bartłomiej 11 maj 2010

  krasnoludki :):):)

 • Bartłomiej 10 maj 2010

  Dziękuję za dobre słowa. Niestety co chwilę czułem, że tył auta dość mocno się podnosi, co wiązałem z przejeżdżaniem po pachołkach, dlatego po przejazdach chodziłem i pytałem, czy na pewno nie potrąciłem jakiegoś słupka. Trochę mnie to dekoncentrowało, tak samo jak myśl, pojawiająca się szczególnie na zakręcie obok budki drewnianej, że od poniedziałku to auto ma mnie wozić na uczelnię. Trasa fajna, szczególnie podobała mi się ta szybsza partia, na wolniejszej kierowajka wypadła mi 3-4 razy z rąk, co wymaga dopracowania, ale po to się tam spotykamy. Mam nadzieję, że zawodników będzie przybywać. Gratulacje szczególnie dla zwycięzców, ale także dla wszystkich startujących za to, że nie podeszli do tego tak jak zapewne niektórzy (t.j. i ja myślałem przed 7 lutego, ale zmieniłem zdanie): po co ja tam pojadę, pewnie będę ostatni i będzie tylko wstyd. Pozdrawiam i do zobaczenia:)

 • Bartłomiej 7 maj 2010

  droga tam jest pokręcona, także bierz dzisiaj kolegę z zeszytem i ołówkiem i opis róbcie :)

 • Bartłomiej 6 maj 2010

  23 kwietnia, to mogło nie wypalić, bo chyba dużo ludzi było na rajdzie (sam jadąc 2 km trasą odcinka- oczywiście po zakończeniu:), naliczyłem 5, czy 6 samochodów z KMY). Z resztą poza tymi z D na początku to była chyba jedna z najczęściej występujących tablic. 3 maja byłby może fajny, ale to już historia. Miejmy nadzieje, że dużo osób zostawiło zgłoszenie na ostatnią chwilę, a nawet jeśli nie to w 8 też można się pościgać ( i np więcej przejazdów zrobić)

 • Bartłomiej 6 maj 2010

  no i trzymamy kciuki, żeby się udało

 • Bartłomiej 6 maj 2010

  oj, coś słabiutko jak na razie

Deszczowy klip o Myślenicach z perspektywy kierowcy

 • Bartłomiej 5 maj 2010

  lama:"ale gościu musiał się na cofać przecież tak nie wolno powinni go znaleźć i dać mu mandat !!!!!!!!! "
  Mandat to powinien dostać za niezatrzymanie się dwa razy na stopie