Młodzi rozczarowani Kościołem - Polska młodzież laicyzuje się najszybciej na świecie!

 • 29 mar 2020

  Nie widzicie co się dzieje??? Gender, rozbestwienie seksualne, odwrócenie się od Kościoła. Młodzi są zagubieni przez różnej maści hipokrytów. Musimy im wskazywać drogę. Na szczęście mamy teraz dobry czas dla Ojczyzny i on nam pomoże w tym zagubieniu. Ma rację Vivaldi, że jest zupełnie odwrotnie, jak by sorosowi chcieli. Młodzi garną się do Kościoła i nic tego nie zmieni. Nawet takie trolowanie.

  3 8

Bojkot tacy podczas ślubu

 • 30 lis 2014

  Endrju śmiesz podważać Pismo Święte i słowa Boga Najwyższego? Nie wiem czy jesteś prowokatorem czy prawdziwym katolikiem, ale miej baczenie, że cytujesz Słowo Pana. Mówisz o Torze... Pan Jezus nigdy nie odwołał praw Starego Testamentu:

  17 Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić.
  18 Zaprawdę. bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni.
  19 Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać, ten będzie wielki w królestwie niebieskim.” Mat 5:17-19

  „16 Aż do Jana sięgało Prawo i Prorocy; odtąd głosi się Dobrą Nowinę o królestwie Bożym, i każdy gwałtem wdziera się do niego.
  17 Lecz łatwiej niebo i ziemia przeminą, niż żeby jedna kreska miała odpaść z Prawa.” Łuk 16:16-17

  Endrju napisał/a:

  Chyba Pana Proboszcza, albo Pana Biskupa.

  Weź najpierw syna złóż w ofierze całopalnej. Następnie dokonaj rytualnego oczyszczenia (chociaż kobiety maja gorzej), po szczegóły sięgnij do jednej z ksiąg TORY (bodajże Powtórzonego Prawa - nie pamiętam, czytałem dawno temu). Obrzezany (jak mówi pismo) też zapewne jesteś.
  A na koniec weź swój miecz i postępuj zgodnie ze słowami, które zacytowałeś:
  "Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego."

  1 1
 • 26 lis 2014

  KSIĘGA WYJŚCIA
  Pan tak przemówił do Mojżesza:
  Powiedz Izraelitom, aby zebrali dla Mnie daninę. Od każdego człowieka, którego skłoni do tego serce, przyjmijcie dla mnie daninę.
  Macie zaś przygotować dla Mnie jako daninę: złoto, srebro i brąz, purpurę fioletową i czerwoną, karmazyn, bisior i sierść kozią; baranie skóry barwione na czerwono i skóry z delfinów oraz drzewo akacjowe; oliwę do świecznika, wonności do wyrobu, oleju namaszczania i pachnących kadzideł; kamienie onyksowe i inne drogie kamienie dla ozdobienia efodu i pektorału.
  I uczynią Mi święty przybytek, abym mógł zamieszkać pośród was.

  Składka w czasie Mszy Świętej jest obowiązkiem każdego katolika, bo jest po myśli Pana

religia jak supermarket?

 • 25 lis 2014

  Z tym odchodzeniem z kościoła ostrożnie, bo jedni już chcieli odejść i: "Zatrzymał się Mojżesz w bramie obozu i zawołał: Kto jest za Panem, do mnie! A wówczas przyłączyli się do niego wszyscy synowie Lewiego. I rzekł do nich: Tak mówi Pan, Bóg Izraela: Każdy z was niech przypasze miecz do boku. Przejdźcie tam i z powrotem od jednej bramy w obozie do drugiej i zabijajcie: kto swego brata, kto swego przyjaciela, kto swego krewnego. Synowie Lewiego uczynili według rozkazu Mojżesza, i zabito w tym dniu około trzech tysięcy mężów." (Księga wyjścia)

  4 3
 • 15 kwi 2014

  Jestem tu nowy ale już zdążyłem zauważyć że ulubionym zajęciem wszelkiej maści ateistów i masonów na tym forum jest atakowanie wiary katolickiej, pamiętajcie że zapłata za to przyjdzie w swoim czasie i nikt nie uniknie kary Bożej. A ponadto jest to przestępstwo w Polsce.

  1 5

Kościół Latającego Potwora Spaghetti

 • 16 kwi 2014

  Widzę, że tu jest więcej ateistów a niekturzy pochowani niby za maską wierzących

  4 5
 • 15 kwi 2014

  Człowieku chińczyku zgnijesz w piekle za te słowa!!! Nawróć się jeszcze masz czas.

  9 11

Kanonizacja Jana Pawła II: Koncert papieski w Myślenicach

 • 15 kwi 2014

  Wspaniałe przedsiewzięcie. Niech żyje Papież!!!

  7 3

Gender- rozumiem jako, odebranie przywilei kobietom

 • 15 kwi 2014

  Gender to seksualizacja naszych dzieci która ma na celu zwalczanie Kościoła. To zagrożenie dla cywilizacji. To co tu wypisują ludzie to widać odrazu że są przeciwnikami Kościoła. Gender prowadzi do zagłady i prostytucji. Lepiej było by żebyście sobie poczytali albo oglądnęli wykłady ks. prof. dr Dariusza Oko zanim zaczniecie znów wypisywać te wszystkie bzdury i brednie. Jak sprawdzicie to dowiecie się prawdy i może nauczycie się czegoś żeby ocalić jedyną ostoję wiary jaką jest Polska.

  1 5