Droga w Polance prowokuje do szybkiej jazdy? Radny zabiega o ograniczenie prędkości i przejście dla pieszych

 • 7 paź 2020

  Ja chciałam uściślić, że zdjęcia które redakcja pokazuje przy artykule to nie zdjęcia Polanki tylko ulicy Henryka Sienkiewicza w Myślenicach.... To tak jak utarło sie, że cmentarz jest na Polance a to nieprawda, gdyż cmentarz jest na ulicy Henryka Sienkiewicza w Myślenicach. To tak żeby to sprostować, natomiast przejście dla pieszych przydałoby się przy połączeniu chodników na ulicy Henryka Sienkiewicza (przy Polance) gdzie kierowcy notorycznie łamią przepisy odnośnie prędkości w terenie zabudowanym i tam przydałby się aparat do pomiaru prędkości, więc Panie Radny bardzo prosimy o zainterweniowanie w tej także sprawie nim tam dojdzie do tragedii...

  17 6

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

 • 30 cze 2016

  Jak długo standardowo trwa pobyt w Myślenicach po cięciu cesarskim o ile nie ma komplikacji?

Darczyńcy z osp polanka

 • 13 kwi 2014
  polancity napisał/a:

  Pani wypowiada się o sprawie o której nic pani nie wie. Najlepiej obrobić dupe na forum całego powiatu myślenickiego pożądnego człowieka, ciekawa jestem jak by tak ktoś panią opisał w internecie co by pani czuła. Strażacy OSP Polanka co 2 niedziele miesiąca zbierają się na nowej strażnicy więc jak ma pani jakieś żale to niech się tam pani uda i niech pani porozmawia ze strażakami zebrania są o godzinie 14 !!!!!

  Popieram, nie robi się takich rzeczy, jeśli ma Pani odwagę napisać to na forum to dlaczego nie zachowa się Pani odpowiedzialnie i odważnie, rozmawiając z tą osobą osobiście bądź też mówiąc o swoich przemyśleniach na zebraniach, które jak forumowiczka wcześniej napisała, odbywają się cyklicznie. To nie ładnie o kimś pisać za plecami, nie mówiąc o tym wprost z samą osobą zainteresowaną. Przemyślenia można mieć, ale o to chodzi, żeby rozmawiać w gronie samych zainteresowanych a nie zachowywać się w ten sposób, to pójście na łatwiznę, nie uważa Pani?

  51 14
 • 11 kwi 2014

  Napisać na forum to każdy potrafi.... Ale porozmawiać na żywo to nie.. . Niepoważne to jest. Tyle w temacie.

  43 10