Wisła Kraków

 • 6 sie 2010

  a ja myślę rze winna lerzy w zarobkah zawodnikuw .Po prostó piłkażą się w głowah od kasy popżewracało i zamiast skópiać się na gże oni kase liczą. Z karzdym sezonem zarobki w naszej ekstraklasie są coraz to większe ,dziś niektuży kopacze zarabiają po 250 tyś euro czy jak Wichniarek 300 tyś eóro czy Smolarek jóż ok 400 tyś eóro .W czasie gdy Widzew czy Legia grały w LM takih zarobkuw wziętyh z księrzyca nie było

 • 22 lip 2010

  Ja sobie pżygotowałem dórzom pake hipsuw z biedronki , takie poraszki z pewnością óczą pokory , w latah popżednih Poznań śmiał się z Wisły za Levedie a teraz po wczorajszym meczó to powinni wszyscy dać sobie na wstżywamia .Co do porarzki Leha mimo wszystko myślę rze ten zimny kóbeł wody który wylano im na głowe tylko na dobże im wyjdzie. Wisła dziś gra z literwskim Szawle i nie wieże by mogła ten mecz pżegrać .W Wiśle znuw wszystko wyhodzi na prosto , som transfery i wieże w odzyskanie miszczostwa !!!. Cały nowy sezon piłkarskiej ekstraklasy 2010/2011 zapowiada się bardzo ciekawie ...A dziś JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA - GWIAZDA !!!

 • 12 maj 2010

  [quote=pestka]A ja zawsze śpiewam i będę śpiewać

  Cracovia i jej barwy dwie
  Cracovio po prostu kocham cię
  Cracovio cóż bardziej polskie jest
  Niż twoja czerwień i biel:)
  [/quote]

  Masz prawo , warzne by zawsze być wiernym wyborowi ;)

  1
 • 12 maj 2010

  [quote]Kto mi zwróci 90 minut życia, zmarnowanych na oglądanie tej farsy?
  Drużyna mająca aspirację do tytułu mistrzowskiego nadstawiła tyłek miernotom z końca tabeli.
  Tylko w takiej sytuacji - kto tu jest miernotą?
  Wstyd i hańba.
  [/quote]
  No myślę rze 90minut do zwrucenia to bendzie dla Ciebie za mało , tak jak kolega wyrzej napisał ,tak ja dopisze co rokó kibicój sobie innej drórzynie .Bo jórz były czast gdy Myślenickie dzieci spiewały Widzew Łudz czy Legia Warszawa , więc i Ty nie zalerznie od wiekó zacznij kżyczeć wielki Leh Poznań.
  TYLKO WISŁA
  WIERNOŚĆ TO JEST TO CO NAS OKREŚLA

DALIN MYŚLENICE 2010

 • 18 lip 2010

  I co tam słyhać w naszej dómie tego miasta ?

ORZEŁ MYŚLENICE

 • 15 lip 2010

  Nieh pan dragorz puki co sprubóje sił w wyrzszej lidze nirz A klasa a nie odrazó cały świad zdobywa

BASEN ODKRYTY ZARABIE !

 • 15 lip 2010

  [quote]i co z tym basenem? otworzyli czy jeszcze nie?[/quote]
  basen czynny od jutra od 10-18

  1 1
 • 7 lip 2010

  po 1 znam trohe lódzi , po 2 nie mogę takih informacji podawać . Po 3 basen letni w ogule nie miał być w tym rokó otwarty , ze względó na niespżyjaący klimat nikomó nie opłacało się w niego inwestować .Inwestor od kilkó , hyba 2 sezonuw jest Moks a wienc basen kryty ,to z niego panie tam sie krencom (obsłógują) od czwartu ma być ponoć fajna pogoda i jeśli się utżywa to niemal pewne jest rze od 15(+/- 2 dni)basen bendzie otwarty aczkolwiek to wielkie ryzyko bo nawet ja gdybym miał być inwestorem nie otwierał bym w tym rokó tego basenu , bo strata miesiąca czyności w okresie letnim to i tak znacznie przyczynia się do minimalnyh zyskuw .

  3 1
 • 2 lip 2010

  basen bendzie otwarty od 15 lipca zrudło mam pewne

  6 2

KUPCZYK MYŚLENICE !!!

 • 2 lip 2010

  Do oficjalnych przenosin siedziby klubu do oddalonych o 40 km od Krakowa Myślenic brakuje już tylko podpisów na odpowiedniej umowie, która sfinalizowana ma zostać jeszcze w tym tygodniu. Kupczyk był w zakończonym niedawno sezonie jedynym przedstawicielem Krakowa i Małopolski w najwyższej klasie rozgrywkowej, Polskiej Lidze Futsalu. O przenosinach do pobliskich Myślenic zadecydowało kilka względów, o których mówił w rozmowie z Futbol-Małopolska prezes klubu Dariusz Kupczyk. - Przenosimy klub do Myślenic, bo właśnie w tym mieście łatwiej będzie zainteresować tą dyscypliną sportu kibiców, a i miejscowe władze są pozytywnie nastawione na promocję swojego miasta w całym kraju. W Myślenicach jest poza tym niesamowita wręcz hala widowiskowo-sportowa, która z tego co wiem została uznana za najnowocześniejszą i najlepszą w całym województwie. Z resztą widzieliśmy tą halę osobiście i zrobiła na nas duże wrażenie - relacjonował prezes Kupczyk.

  Drużyna zrezygnuje z gościny hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kolnej w Krakowie, w której drużyna trenowała i rozgrywała mecze. - Zapadła decyzja o rezygnacji z wynajmu hali przy ul. Kolnej i zarówno treningi jak i mecze mistrzowskie będziemy rozgrywali w myślenickiej hali na Zarabiu - poinformował czytelników Futbol-Małopolska trener Kupczyka, Robert Nazarewicz.

  W drużynie szykują się także poważniejsze zmiany kadrowe, póki co część z nich owiane są nutką tajemnicy ale już dziś wiemy, że kilku zawodników opuści szeregi Kupczyka. - Z drużyną pożegnał się Tomasz Leśniak, którego z gry eliminuje poważniejsza kontuzja. Ten piłkarz zakończył już piłkarską karierę. Nie zobaczymy w drużynie także Łukasza Kępy i Krzysztofa Zająca, którzy wybrali grę na trawiastych boiskach. Zając zdecydował się powrócić do Karpat Siepraw, z których piłkarz ten był do nas wypożyczony. Nie będzie w Kupczyku także Piotra Jamroza - mówi Dariusz Kupczyk. - Nie zamierzamy jednak przystąpić do sezonu kadrowo osłabieni. Prowadzimy rozmowy z kilkoma czołowymi futsalowcami w Polsce oraz Brazylijczykiem, który ma za sobą występy między innymi w lidze rumuńskiej. Oczywiście prowadzenie rozmów nie oznacza jeszcze transferów ale jestem przekonany, że do Kupczyka latem trafi przynajmniej trzech wysokiej klasy zawodników. Wśród nich musi być między innymi snajper nie słabszy niż wspomniany Krzysiu Zając. Chcemy, aby zespół był nieco silniejszy niż w sezonie ubiegłym i walczył co najmniej w środkowej strefie tabeli. - zapowiada prezes klubu.

  Więcej o personaliach zawodników, którzy mogą zasilić szeregi zespołu z... Myślenic, mamy nadzieję dowiedzieć się od trenera Roberta Nazarewicza, z którym w najbliższych dniach przeprowadzimy wywiad. Dziś już wiemy, że kadra zespołu ma zostać zamknięta do 12 lipca, kiedy to zespół ma rozpocząć przygotowania do rundy jesiennej ekstraklasy.

  Co o tym myślicie ?? drurzyna Kupczyka do tej pory Kupczyk Darkomp Kraków występowała w najwyrzszej lidze Fustalu wPolsce teraz Kupczyk bendzie drórzyną Myślenicką !!!
  Najwyrzsza liga znuw w Myślenicah !!!

praca - myslenice i okolice

Myślenice: Remont kamienicy na Rynku

 • 22 cze 2010

  fajnie rze sobie coś remontójemy ale panie burmiszczó wcionsz czekamy na dwożec i galerie !!!!

Myślenickie stacje paliw

 • 18 cze 2010

  Biertowice i wszystko jasne ,strah tam tankować, negatywnyh opin na temat tej stacji z pewnościom bendzie bardzo dórzo , ja jestem pewny Orlenu w Myślenicah czy Jawornikó

  2 3

Dziwne Obiekty nad Myślenicami

 • 18 cze 2010

  o kórka wodna IV o tej godzinie co to leciało to ZÓH jósz śpi ,i tesz nie widział :/ dziwie się tylko rze pan Burmiszcz Maciej nic o tym nie wie ?, a morze wie tylko ókrywa coś pżed nami ??

MŚ RPA 2010 startuje

 • 11 cze 2010

  Fajny temat na pewnno bendzie miał wieló hentnyh do dyskósji ,analiz itp .
  Cienszko wskazać kto wygra , Brazylia, Chiszpania wydajom się być głuwnymi faworytami .. aczkolwiek mamy jeszcze cholandie ,argentyne ,waleczne Niemcy , raczej zawiodom Francja i Włohy ciho liczę na Anglkuw .
  Z ówagą będę śledził mecze dróżyn w kturych grają lub grali zawodnicy z polskiej ligi , np Mucha(Słowacja) czy Kirm (Słowenia) itp

:)

 • 30 maj 2010

  Gratólacje rze wreszcie Cię spotkała <brawo> prendzej czy puźniej karzdego spotka

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

 • 24 maj 2010

  Widać rze w Coopeże jest znacznie lepiej nisz w Polplascie ,żadko się zdaża słyszeć negatywne opinie o CS .pOlplast niestety praca jak wszyscy opisójecie wyzysk ,brak szacónkó do człowieka ze strony kierownictwa ,pracodawcuw .Znam wiele osub kture pracóją w Polplascie i trwajom tam tylko dla tego isz wiedzą rze dziś ze znalezieniem innej pracy mieli by bardzo cierzko. Co do atmosfery między pracownikami ,bywa nerwowa , karzdy wie rze jest tu niestety tylko "pionkiem" niektóży próbóją odregulować na nowyh pracownikah , mają tom pżewage rze ih starz zawsze będzie większy od nowo pżyjętyh mimo to i tak niektórym zalerzy do zniehęcenia nowyh gdyż sami się bojom o swoją pozycje w tej firmie .
  Mimo wszystko jeśli ktoś z was dłógo jóż bezskutecznie szóka pracy ,sprubójcie swih sił ,mimo isz pieniądze som takie jakie są naprawdę lepsze to nisz nic .Wyobraźcie sobie rze niemal wszyscy pracóją tam za te same pieniądze .Do póki nie znajdziecie czegoś nowego ,to cieszcie się hoć z tego rze tó "coś" zarobić morzna .Dziś w życió warzne jest ruwnież doświadczenie ,to plós dla potencjalnego nowego pracodawcy pży wyboże kandytata do pracy jak w CV ma coś napisane !!.
  Pozdrawiam

  1
 • 7 maj 2010

  [quote=:[hr][quote][quote]pit87 napisał]co user to inne zdanie:d może są osoby, które pracują bądź pracowały w polplascie??[/quote]

  Bez rewelacji, ale też nie jest źle. Średnia myślenicka. Faceci zarabiają ok. 1200-1500 zł,[/quote]

  A cóż to za pieniądze ???
  Głowa rodziny zapinkala i za 1500zł ma wyżywić, ubrać i opłacić rodzinę ?
  Chociażby żona zarabiała owe 1000zł to co jest na dzisiejsze ceny ?

  Wyzysk człowieka przez człowieka ![/quote]

  Niestety takie czasy mamy jórz od dobrych 2lat ,pracodawca morze dziś robić z lódzmi co hce ,bo wie rze na miejsce jednego zwolnionego czeka wieló hętnyh .Sam Zóh jóż prawie 1,5rokó pracóje za 1400 zł i niestety nawet sobie nie hce wyobrarza co by było gdyby naglę tą prace stracił.
  I curz zrobić ?? pozostaje zacisnąć zemby i cieszyć się hociaż z tego co jest ,bo i tego mogło by nie być

Wybory Prezydenckie 2010 - czyli na kogo głosujecie i dlaczego ?

 • 24 maj 2010

  ja w tym rokó zagłosóje na chybił-wybił

Internetowa strona miasta

 • 23 maj 2010

  jak dla mnie ta stronka jest bardzo słaba ,jest w niej niski stopien informaci i aktóalizacji

BIEDRONKA - opinie

Dni myślenic.

 • 7 maj 2010

  [quote]P. Burmistrz w czasie zeszłorocznych dni powiedział, ze chyba tak zostanie, bo to lepszy okres.. no a w zeszłym roku było tak przez powódź.[/quote]
  Szkoda jednak rze w tym rokó nie bendzie tak jak było zawsze ,czyli ostatnie dni Czerwca , po co zmieniać tradycje ktura nieprzerwalnie fónkcjonuje od wieló lat , myślę rze ta zmiana jest zópełnie nie poczebna

BAT do zamknięcia

 • 7 maj 2010

  O niby pżyczynah likwidacji fabryki w Jawornikó można pżeczytać nirzej
  http://www.rp.pl/artykul/5,471857.html

  Ciekaw jestem czy pracownicy BATu dostanom jakiekolwiek odprawy ??

 • 7 maj 2010

  za to bendzie nowa siedziba starostwa dla naszyh órzendasuw i gminna biblioteka a w nih napewno nasze UP da morzliwość rozwojó młodym lódzią dajonc im starze ,by pórkajoncym w stołki lrzej się robiło

Yakuza Squad ,Lolasz , Zatruci Prawdą

 • 4 maj 2010

  [quote]Reprezentuje biede bo się z Tamtąd wywodzi tatuś mu nie dał hajsu na wszystko jak w przypadku pewnego polskiego "rapera". Co Cie boli to że Peja ma hajs na który w 100% zasłużył ? chłopak dzięki ciężkiej pracy wybił się i osiągnął to co ma teraz. Tylko prosze Cie nie wyskakuj zaraz z Zieloną Górą. Peja nie jest osobiście moim idolem ale szanuje go za to co zrobił w polskim hh. I jeżeli nie widzisz różnicy między pracą peji a np. mezo to sorry może ten żul co rapuje na youtubie też jest zajebisty i na poziomie?. O gustach sie nie dyskutuje dla mnie Mezo czy doniu nie równają się Ryskowi a Twoje zdanie mnie nie interesuje :)
  Prawda jest jak dziura w dupie każdy ma swoją...[/quote]
  No właśnie Peja to taki polski Emimem