Tatuaż Opinia Proszę o odpowiedź

 • 16 lis 2017

  Tez polecam dzieci nocy. Pomidor robił mi dwa tatuaże i jestem zadowolona. Teraz pora umówić sie na trzeci ????????

  5 4

ginekolog -jakiego polecacie?

 • 15 wrz 2017

  Każda kobieta to inny przypadek ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Wróblewskiego. Można powiedzieć ze dzięki niemu mam swoje największe szczęście ???? zawsze mogłam zadzwonić i zawsze udzielił pomocy. Cc sam zaproponował dla dobra dziecka, jak był na obchodzie to o wszystko mogłam zapytać. Ja osobiście złego słowa nie moge powiedzieć na temat tego lekarza, a jestem po przejściach, to nie była moja pierwsza ciąża ( ale pierwsza zakończona porodem) i pierwszy lekarz i żaden nie pomógł mi tyle co dr. Wróblewski

  6 14

PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH OSIECZANY !!!!!

 • 10 mar 2017

  Pasy w Osieczanach są bardzo potrzebne. Niebieskooka czemu wkładasz kierowców do jednego worka?? Ja ostatnio byłam świadkiem jak rowerzysta wjechał w panią na przejściu i o zgrozo ja jako kierowca się zatrzymałam... ON nie. Piesi też nie są bez winy, nieraz przechodzą przez pasy z nosem w telefonie, nie patrząc gdzie jest samochód i za to też powinny być kary, albo wylatują na ulice bo przecież im wolno. Niestety kierowca nie jest jasnowidzem. Powinna się zmienić kultura nie tylko mobilnych, ale też pieszych.Ja zwalniam przed pasami.

  16 1

Strażnica OSP na zarabiu

 • 28 paź 2016

  Szczerze jeszcze nie słyszałam o tym by w pobliżu jakaś strażnica przerabiała się na garaże.. Strasznie to dziwne i smutne. Przecież na Zarabiu jest super miejsce na śluby, niedaleko park na plener, strażnica była duża, trzeba było ją wyremontować i wydaje mi się że było by ok. Jeśli chodzi o pobliskie miejscowości to przecież strażacy robią festyny, wynajmują strażnice na wesela (stąd remonty żeby przyciągnąć potencjalną parę młodą) więc jakieś pieniądze z tego są.

  15 4

Gwałt

 • 8 mar 2015

  No tak, mówi się coś co się wie dla dobra wszystkich to jest to uznawane za PLOTKE tylko dlatego, że mamy inne info na temat dokładnego miejsca, choć te miejscowości tak jak już mówiłam są bardzo blisko siebie.Mam nadzieję, że sprawcy zostaną złapani i ukarani.

  13 4
 • 6 mar 2015

  Kurcze przecież Trzemeśnia, Zasań i Lipnik są blisko siebie, więc chyba nie najważniejsze jest w którym to miejscu się stało. Przykra sprawa i tyle... no i strach przed wyjściem z domu.

  12 8
 • 6 mar 2015

  No i po co te minusy? Moim zdaniem sprawa powinna być nagłośniona. Nie słyszałam tego od kobiet w sklepie tylko od pewnych osób i było to w Lipniku... może nikt nie chce nagłaśniać dla "dobra" sprawy.

  8 16
 • 6 mar 2015

  Nie w Trzemeśni.. W Lipniku.

  7 16

gdzie na piwo?

 • 19 maj 2008

  jak to coraz mniej.... na Zarabiu otworzyli teraz Ambasadora i nie jest wcale drogo, pod blacha tez jest nawet miło... nowy własciciel nowy wystruj no i jest normalnie... banderoza tez zaprasza w soboty i w niedziele... u Raczka na ogródku tez sie mozna piwa napic i nikt sie nie doczepi... w Zielonym słoniu tez jest duzo miejsca... wcale tego mało nie ma:)

SPIS powszechny

 • 19 maj 2008

  no to ja tez sie witam....:)