Kocham PiS

 • ten triggers 26 paź 2015

  Kukiz ok, boję się o Korwina... ale na pradawnych bogów, jakim cudem Petru ma tyle procent ?

  3 2

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Jak głosować [WIDEO]

 • ten triggers 22 paź 2015

  Krówka posłucha, poczyta pana Korwina, Krówka zrozumie co proponuje. Inaczej niepotrzebnie będzie się co poniektórym sączyć piana.

  tak na rozładowanie emocji ;)
  https://www.youtube.com/watch?v=ByxSS_6aMxg

 • ten triggers 21 paź 2015

  Ja jestem rozczarowany Polską klasą polityczną i też niewiele mogę wskórać... czwórka w niedziele ma u mnie krzyżyk na drogę :)

  2 1

Najlepszy fotograf w Myślenicach

 • ten triggers 22 paź 2015

  Panie Kracy
  Persony które sobie życzą grubo ponad tyś. juz na pierwszym spotkaniu pokazują swoją oferte, w innym przypadku omijałbym takowych szerokim łukiem.

  2 2
 • ten triggers 21 paź 2015

  pomarancza

  Przepatrz galerię internetowe okolicznych fotografów i dokonaj wyboru SAMA/SAM !.
  Z polecenia, to może być tanio i kiepsko.

  Ps. Jeśli fotograf zawoła poniżej tysiąca (jeden dzień + plener) to przewertuj jego gal raz jeszcze lub poproś o wgląd do kilku najświeższych albumów, ale całych (takich jaki oddaje młodym) .

  1 1

Ruszyła wielka loteria paragonowa. Będziecie grać?

 • ten triggers 1 paź 2015

  I jak tu traktować wyborców PO poważnie ?

  24 7

Prezydent 2015

 • ten triggers 23 maj 2015
  Sójka napisał/a:

  Czyli Bredzisław na kolejne 5 lat ? Gratuluję podejścia ... I dzięki takim osobom w kraju jest jak jest i nic się nie zmieni.

  Zostając w domu lub oddając głos nieważny zgadzasz się na dalszą prezydenturę Komorowskiego taka jest prawda.

  Głosując w I turze na Korwina chyba Ci się nie podobała obecna kadencja, także powinieneś dać temu wyraz głosując przeciwko obecnemu Prezydentowi, proste i logiczne ?

  Nie, nie wpisuje się w głos za mniejszym złem. Właśnie taka postawa którą proponujesz napędza kwazi demokrację.

  2 1
 • ten triggers 23 maj 2015
  pan Kracy napisał/a:

  Ja zaś współczuję Tobie. To trzeba leczyć.

  Dziękuje za troskę, w zamian proponuję Ci towarzyszu Kracy wyłączenie z umysłowej diety telewizornie na miesiąc, intensywne rozmowy z ludźmi oraz na wieczór zamiast faktów i/lub Kraśki, porcję tekstu z zapachem drukarni... Pozdrawiam.

  2
 • ten triggers 22 maj 2015

  Powiem wam skrycie, że ja odpuszczam sobie druga turę...

  Komorowski od początku swojej kandydatury nie był i nigdy nie będzie moim prezydentem. Wraz z PO tworzą idealną kompozycje nieróbstwa, sutych diet oraz tworzenia etatów dla zwolenników... o trwonieniu pieniędzy podatnika nie wspomnę bo chyba każdy rozgarnięty to widz.

  Duda również nie będzie moim prezydentem, a jeśli w październiku szala władzy przechyli się na stronę PiSu, to ja za przeproszeniem pierydole taka republikę bananowo wyznaniową. Niemniej może trochę tej peowskiej hołoty powsadzają do więzień pomimo iż resztę przejmą i przemalują na barwy "biało czerwone" ...

  Głęboko współczuje niedzielnym wyborcom.

  2 10
 • ten triggers 8 maj 2015

  Proponowałbym w niedziele przed każdym lokalem wyborczym postawić leminga blokera, a do wyznawców PiS już dziś wysłać zaproszenia na obowiązkowe 24h czuwanie w klasztorach. Polska zyskała by nową jakość.

  "precz z biurokracją" :)

  3 7
 • ten triggers 7 maj 2015
  pan Kracy napisał/a:

  Sodoma i Gomora nas czeka jeśli tacy ludzie zaczną rządzić

  To już mamy, ludzie natomiast chcą wolności (osobowej, fiskalnej) a nie ucisku umysłowego i pręgierza urzędów skarbowych. Obudź się panie Kracy, bo Cię bozia skara jak przed nią/nim staniesz i wyznasz żeś na Dudę lub Komorowskiego głosował.

 • ten triggers 6 maj 2015

  http://niewygodne.info.pl/artykul5/02238-Kryminalisci-glosuja-na-Komorowskiego.htm

  Nie to żebym patrzył na wyborców obecnego prezydenta równą miarą :)

  3 1
 • ten triggers 5 maj 2015

  Czy model demokracji brytyjskiej wspomoże Kukiza ?

 • ten triggers 5 maj 2015

  Po dzisiejszej debacie mogę tylko stwierdzić że z partyjniaków "dużego" kalibru najlepiej wypadła Pani Ogórek. Duda jakiś taki rozczęśiony swoimi obietnicami...

  2 2
 • ten triggers 4 maj 2015

  Aż tak źle mi wróżysz ? swoją drogą co w tej ustawie budzi Twoją niechęć, boisz się że bank zabierze Ci nieruchomość ?

  1
 • ten triggers 4 maj 2015

  Lubię i szanuje gościa, ale nie wiedzieć czemu nie widzę go w prezydenckim uniformie na spotkaniu g8 (jak nas tam wepchnie zamiast Rosji) aczkolwiek mylić się jest rzeczą ludzką.
  Gdybym miał więcej zbieżnych poglądów z kandydatem, z pewnością miał by mój głos. O układzie sitwy i konstrukcji "państwa" mówi dobrze (w sensie prawdziwie) ale poglądowo jest jak dla mnie za dużo "na lewo", choć czuć w nim nutę wolnościowca (chyba dla tego go lubię).

  Reasumując, stokroć lepszy kandydat niż pacynki PO PiSowskie.

  4 2
 • ten triggers 4 maj 2015

  Jak mantrę można pisać, że PO i PiS to to samo bagienko z jedną tylko różnica że to pierwsze stara się maskować swoje jestestwo propagandową "roślinnością". Niemniej jedno i drugie, śmierdzi i pogrąża ludzi !
  Dlatego też mój głos powędruje do pana Mikke, jeśli wasze zasilą słupki kandydatów spoza "wielkiej polityki" też dobrze, nie ma czegoś takiego jak głos stracony (chyba że leśne dziadki przekombinują).

  Odnośnie głosujących na "dużych graczy" cóż... współczuje, być może na równi z tym jak oni mnie współczują z racji mojego wyboru.

  Ps. krowka123 być może prezydent nie ma dużej władzy ale może Cię przykładowo ułaskawić jeśli przypadkiem odstrzelisz pana rydzyka. Taaak wszystko ma swoje plusy.

  3 4
 • ten triggers 1 maj 2015

  Bzdura krówko, bzdura. Rozumiem że chciała byś by to na farbowanej prawicy jak zowiesz PiS były takie tłumy i energia, by ten rosnący elektorat należał do parit z układu, czyli w Twoim przypadku PiS. Na szczęście wyborcą Korwina rozsądku nie brakuje... ok bądźmy realistami, o mniejsze zło będziemy się martwić w drugiej turze ;).
  Ps. Mnie tylko zastanawia kiedy PiSowcy uruchomia cichy przekaz płynący z KK. Jeszcze przed czy już ewentualnie w drugiej turze, ciekawe.

  3

Strony internetowe - w czym robic?

 • ten triggers 7 maj 2015

  microsoft notepad, domena + serwer na rok, koszt w okolicy 300-400 zł

  2 3

Kościół katolicki

 • ten triggers 1 mar 2015

  Tak off top
  Ja osobiście tylko czekam na pierwsze odniesienia pana Dudy do umacniania "naszej rodzimej wiary", zmarnować tak liczny choć leciwy elektorat było by wręcz grzechem.

  2
 • ten triggers 25 lut 2015
  Luna napisał/a:

  Nauki Jezusa owszem. Natomiast nauki kościoła to już często zupełnie inna bajka... Piękno jest też w przesłaniu innych religii, między innymi tych, które chrześcijaństwo skutecznie niszczyło.

  Ps. Dla osób o naprawdę mocnych nerwach i otwartych oczach:
  https://slowianin.wordpress.com/tag/zygmunt-krzak/

  Dziękuje za linka do ciekawego bloga.
  Pozdrawiam.

  4 2

Czy można żyć blisko Boga i daleko od kościoła ?

 • ten triggers 2 sty 2015
  mateusz100 napisał/a:

  Dużo jest księży uczciwych i z powołania. Wiadomo, ostatnio to jest nagonka na kościół i księży ale w śród ludzi też jest pełno ''wilków'' Oby było ich jak najmniej i żeby było ich coraz mniej to rachunek sumienia zaczynam od siebie samego ;)

  To nie nagonka, tylko konfrontowanie społeczeństwa z poczynaniami co po niektórych "sług Bożych", z tą drobną różnicą iż w Polskiej tv nie usłyszysz o judaistycznym pedofilu chronionym murami Jerozolimy przed konsekwencjami swego czynu (ojjj byłby precedens w świecie pieniążka).

  5

Wyrób własny

 • ten triggers 1 sty 2015

  Z tymi wyrobami własnym to ciekawa sprawa, oczywistym jest że w takowych znajdziemy więcej mięsa w mięsie ale czym zwierzynę pasiono przed ubiciem pozostanie wieczna zagadką. Tak czy owak raptem kilka dni temu kosztowałem swojskiej szyneczki i jedyna opcja przebijająca doznania smakowe to dziczyzna. Warto szukać :)

Gwiazdor 2014 r-

 • ten triggers 1 sty 2015

  Prawie że, rzetelny trolling. Niemniej ignorancją przeszedłem sam siebie nie czytając całości.

  5 2

religia jak supermarket?

 • ten triggers 26 lis 2014

  bono
  Takie nieprzyodziane cytaty serwujesz, pokusiłbyś się o ich interpretacje w duchu wyznania katolickiego.

  4 1