Smoleńsk - zamach czy katastrofa?

 • 11 lip 2016

  Najbardziej mnie bawi stwierdzenie rzecznika rządu( aktualnego ) dla red.Morozowskiego w odpowiedzi czy wierzy w zamach;"Chyba nie wierzy Pan aby jakaś brzoza była w stanie uszkodzić coś tak dużego jak samolot"Ja bym mu strzelił śrutem w d... to może by zrozumiał prawa fizyki.

  6 1

"Dobra zmiana" PiS

 • 4 lip 2016

  W dawnych czasach jak król chciał uzyskać poparcie to ,rozdawał pieniądze, przywileje,organizował igrzyska i wyszukiwał wrogów i zewnętrznych i wewnętrznych..
  PiS , robi to samo,To bezczelnie skuteczna i dobra strategia.
  Sam należę do beneficjentów nowego układu.
  Gospodarka jest w dobrym stanie, wytrzyma to spokojnie i 10 lat.W końcu grecy żyli dobrze nad stan przez 25 lat i w sumie dalej mają lepiej jak my.
  W rezerwie jest też gigantyczna rezerwa w NBP i spora w funduszach NFI.

  7

Skandal nad Rabą!

 • 29 cze 2016

  Może wyrzucanie zużytych pampersów w miejscu , gdzie nie stanowią zagrożenia biologicznego jest wykroczeniem.
  Jednak w miejscu ochrony posredniej wód a co dopiero w bezpośrednim sąsiedztwie ujęć wody pitnej jest PRZESTĘPSTWEM!!
  Gdzie jest Sanepid i Policja??
  Jakie jest miano E.Coli w wodzie w tej okolicy??
  Czy potrzeba dopiero pierwszych przypadków zatrucie aby ktoś się zainteresował tą sprawą???

  21 2
 • 27 cze 2016

  Też widziałem, 33 zużyte!! pampersy celowo rozrzucone na brzegu raby.Po deszczach zostało już połowę mniej.Tak się zastanawiam , czy sprawa nie ma drugiego dna.Powyżej jest ujęcie wody dla miasta Myślenice, kilometr niżej zbiornik wody pitnej dla miasta Krakowa.Rejon ścisłej ochrony wody i czy jest ktoś kto tego nie wie?Zastanawiające . Zagrożenie biologiczne jakby celowo zostawione na brzegu rzeki.Ktoś ma wojnę z sanepidem ? Mieszkańcami Krakowa? Myślenic? Wyzwanie dla Prokuratury??

  28 1

Przychodnia przeprowadza się z ul. Szpitalnej

 • 1 gru 2014

  Legalnie nie ma możliwości wybudowania lokalu, obojetnie, użytkowego,hadlowego bez zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc parkingowych.W centrum obecnie nie ma możliwosci , to normalne ,że nowe podmioty będą powstawać na zewnątrz centrum.

  16 2

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

 • 9 cze 2014
  Danusia45 napisał/a:

  Do Magik
  Masz chyba złe źródło informacji o tej przychodni. Ja przepisałam się do Wr Medica w Myślenicach z mężem i dziećmi i jestem bardzo zadowolona. To nieprawda że wizyty są płatne, byłam już kilkakrotnie na wizycie u dermatologa i endokrynologa i nigdy nie zapłaciłam. Mąż leczy się Uroligicznie i rownież nie płaci. Na badania dostałam skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do którego się przepisałam Dr. Bzowy zresztą bardzo mi przypadł do gustu i nie ma z tym większych problemów. Na termin do specjalisty czekałam tydzień, dodatkowo jest na miejscu usg. Bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy mili i uśmiechnięci a argument, że trzeba się najeździć żeby zrobić morfoligię i to na czczo jest śmieszny bo nie słyszałam jeszcze o badaniach z przyjazdem do domu. Jestem bardzo zadowolona, że powstała taka przychodnia w Myślenicach a jaką mają współpracę ze szpitalem to chyba mało kogo interesuje bo każdy wie że szpital jest poniżej krytyki. Najważniejsze, żeby mieli dobrą współpracę z pacjentami a to oceniam na piątkę.

  Powodzenia , lepieij miej dobre zdrowie czego życzę!
  Podobno faktycznie podstawowe badania można już robić na miejscu w myślenicach.(badania robi się na czczo np.cukier ) nie jest to dla mnie argument bo to oczywiste ,że badania powinny być natychmiast i w miejscu gdzie się mieszka.
  Nie zapominaj jednak ,że szpital rejonowy jest miejscem gdzie trafisz w razie poważniejszych kłopotów i dobrze jest aby lekarz Ci dobrze poradził i dobrze ulokował w tymże.
  Co do tych bezpłatnych w WR medica to ja zapłaciłem /:

  7 33
 • 28 lut 2014

  WR Medica , w zamian za zapisanie jest gratis pierwsza wizyta u specjalisty. Niestety każda kolejna jest już płatna.Niestety wszystkie badania u specjalistów są płatne 100 %.Kontrakt z NFZ jest tylko chwytem marketingowym bo w tym roku nie było konkursów w ramach NFZ.
  Wszystkie badania ( te zlecone przez lekarza rodzinnego) są bezpłatne ale ...w Wieliczce......aby zrobić morfologię trzeba się nieżle najeżdzić i to na czczo....:-)
  Radzę dobrze przemyśleć sprawę , wybór lekarza to istotna sprawa , nowa firma dziś jest jutro już jej nie ma...
  Ciekawe jaką mają współpracę ze szpitalem w myślenicach??Chyba żadną...

  21 25