Pomysł na biznes ?

 • 15 kwi 2015
  Endrju napisał/a:

  Myślicie, że ona dalej chce tą franczyzę? Przez ponad 4 lata powinna już rozkręcić jakiś biznes, jeśli myślała o tym poważnie.

  Cholera wie, toż dobre biznesy podobno długo kiełkują. ;)

  6
 • 10 kwi 2015

  Franczyza nie opłaca się w miejscowościach poniżej 50 tysięcy mieszkańców. Większość sieci nie chce wchodzić w tak małe miasta, ponieważ rynek jest zbyt lichy, a tym bardziej jakaś tam wysegmentowana grupa docelowa. Lepiej zrobić to pod swoim szyldem, choć to wymaga uporu, monitorowania konkurencji i odpowiedniej strategii by to wszystko dobrze rozegrać i nie zniknąć po miesiącu.

  6

Kościół katolicki

 • 7 kwi 2015
  bono napisał/a:

  Rozwiń to twierdzenie.

  Otóż http://pl.wikipedia.org/wiki/Kult_solarny to powinno wszystko wytłumaczyć. Zmieniłbym tam jedynie słowo zapożyczenia. Na PLAGIAT. Każdy kto ma odrobinę wiedzy widzi to wszystko w dobrym świetle, nie kroczy ślepo za czymś co nie istnieje, a ma własne zdanie i mózg, którego potrafi użyć.

  EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=fPihmxvdWT8

  Proszę nie zarzucać mi infantylności i łatwowierności. Informacje sprawdzone.

  3 2
 • 6 kwi 2015

  Pozwólcie, że wtrącę nieco od siebie, odbiegając od wiodących wypowiedzi.

  Katolicyzm jest religią mającą odciągnąć ludzi od poczucia samotności we wszechświecie i nicości po śmierci.
  Biblia jest poradnikiem pozytywnego myślenia i samodoskonalenia. Nic w niej nadzwyczajnego. Więcej niż biblia daje choćby "Potęga podświadomości" Murphry'ego.
  Każdy ateista w tym smutnym, postkomunistycznym, skatolizowanym kraju będzie wyśmiany i obrażany przez poglądy jakie wyznaje.
  Otóż moi drodzy, nie wiem czy wiecie ale katolicyzm podobnie jak większość "starych" religii opiera się na kulcie słońca. Polecam poczytać. A więc z teoretycznego, obiektywnego punktu widzenia jesteście nadal poganami. Ograniczyliście tylko liczbę bóstwo nazywając ich resztki świętymi.
  Nie mam na celu nikogo obrazić, ale katolicyzm zakrawa miejscami na schizofrenię.

  3 5

SKANDAL W JASIENICY

 • 6 kwi 2015

  Wy na prawdę nie powinniście mieć prawa głosu, a odgórnie przydzielonego sołtysa. I nie żebym był komuchem, ale kogoś na wzór Ceaușescu, żeby zrobił z wami porządek.

  15 8

Kto truje zwierzęta w Myślenicach?

 • 29 mar 2015

  Czasem wydaje mi się, że samosądy powinny być dopuszczalne.

  11 2

Zasilacz do laptopa.

 • 26 kwi 2014

  dzięki wielkie panowie, o to chodziło :)

  1
 • 26 kwi 2014

  Witam. Wiecie może, gdzie w myślenicach można kupić zasilacz do laptopa?

  1

Pod prąd na Zakopiance - "Jedziemy na kamikadze i ch..." [WIDEO]

 • 12 lut 2014

  Nie możesz mieć jego ip. Po pierwsze - facebook nie udostępnia takich danych osobom Twojego pokroju tj. postronnym. Po drugie - zabezpieczenia serwisu youtube.com nie pozwalają na wyciągnięcie ip, bo jest szyfrowane.
  Nie rozumiem po co te przechwałki.

  A co do samych delikwentów - definicja głupoty, idiotyzm w czystej postaci. Nawet jeśli odcinek był zamknięty - czy to upoważnia do jazdy pod prąd na drodze szybkiego ruchu? Gratuluje rodzicom.

  7 2