Opieka Społeczna w Myślenicach

 • 14 lut 2014

  też nie piję nie palę i nie kradnę!to że mówię to co myślę i z czym się faktycznie spotkałam to znaczy dla ciebie (Bruno)tylko tyle że mam rodzinę w mopsie?niestety nie!jestem zwykłym człowiekiem który potrzebował pomocy i ja taką pomoc otrzymałam ,ty być może nie (według twojego uznania)więc po to jest to forum żeby mówić to co się myśli a nie mówić o rodzinach i znajomościach!

  5 8
 • 13 lut 2014

  Bruner...widzę ze ty wszędzie widzisz patologię!też nie jestem pracownikiem mopsu ale nie oceniaj nikogo jak nie znasz jego sytuacji i problemów!ludzie nie możemy wymagać żeby mops dawał każdemu kto do nich przyjdzie 1000 zł miesięcznie tak nie ma i tak nigdy nie będzie!każda sprawa i rodzina jest inna i każdej pewnie należy się co innego ,przecież to też są tylko ludzie i pracownicy których obowiązują jakieś przepisy i procedury!i na pewno nie chcą ludziom robić specjalnie na złość!trzeba być wdzięcznym za kazdą pomoc nawet za to 120 zł! nie bądżmy malkontentami i nie narzekajmy bo zawsze może być gorzej!a co do Jagienki nie musisz się tłumaczyć ,dobrze cię rozumiem czasem trzeba oderwać się od szarej rzeczywistości żeby nie zwariować:)pozdrowienia!

  3 5
 • 13 lut 2014

  mi nikt do lodówki nie zaglądał!

  1 6
 • 12 lut 2014

  jasne !za wszystkie problemy nasze i nie nasze najlepiej zwalić na MOPS!a w którym urzędzie nie ma papierkowych przepraw!?(urząd skarbowy ,i tym podobne)i nie jestem "pseudo życzliwa"tylko mówię o tym z czym ja się spotkałam z ludzką życzliwością,chyba nie mówimy otym samym mopsie?!

  2 8
 • 11 lut 2014

  witam !ja też mam problemy z mężem który nie chce płacić alimentów poszłam do opieki po pomoc i jestem po prostu zachwycona pomoc ,poradę i miłe słowo dostałam od ręki (szczególnie jedna pani bardzo profesjonalna i fajna)gdyby nie pomoc MOPSU nie wiem co by było dziękuje!

  4 10

Szpital Myślenice - różne przeżycia

 • 11 lut 2014

  witam !a ja jestem bardzo zadowolona Z NASZEGO MYŚLENICKIEGO SZPITALA począwszy od porodówki do oddziału dziecięcego wiele razy korzystałam (a przeszłam rożne szpitale Rabka ,Kraków prokocim)i nie ma na co narzekać fachowe pielęgniarki i miłe młode lekarki od których można dowiedzieć się wszystkiego! i nie robią nikomu łaski!jak gdzie niegdzie!

  9 3